Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przypadek czy celowe działanie użytych imion Neeta i Jade w Sympozjum z 2020  (Przeczytany 5094 razy)

dwaswiaty

  • Gość
Tak, takie wpadki się zdarzają. Niektórzy myślą, że organizacja wszystko ma przemyślane i dobrze zorganizowane. Nie wiem skąd wysnuwają taki wniosek - w moim krótkim życiu widziałem tyle wpadek, że sam sobie się dziwię jak mogłem wierzyć, że działalność ŚJ cieszy się wsparciem ducha Bożego.
Sama organizacja kreuje taki pogląd, że wszystko jest dopracowane i przemyślane, a źródła sprawdzone. Nakręcili nawet o tym kiedyś film albo w broadcastingu coś było :)


Offline Blue

Sama organizacja kreuje taki pogląd, że wszystko jest dopracowane i przemyślane, a źródła sprawdzone. Nakręcili nawet o tym kiedyś film albo w broadcastingu coś było :)

Tja... pamiętam. Oczywiscie, zdaję sobie sprawę z kreowania tego poglądu. Jednak dziwie się, że dysonans poznawczy szybciej nie uderza w tych, którzy wiedzą trochę więcej o pracy w Betel, na budowach etc.


Offline sawaszi

Tja... pamiętam. Oczywiscie, zdaję sobie sprawę z kreowania tego poglądu. Jednak dziwie się, że dysonans poznawczy szybciej nie uderza w tych, którzy wiedzą trochę więcej o pracy w Betel, na budowach etc.


Blu sugerujesz więc , że 'org- anizacja' jest podszyta w działaniu seksem ? i na celu ma uwodzeniem "w duchu miłości"  :o
- to byłoby iście szatańskie , zwodnicze i diabelskie ich działanie na zmysły i umysły (szczególnie młodych osób) ..
Objaśnij to w szczegółach z Twej autopsji


Offline Storczyk

Ale to nie pierwsza taka wpadka, kto pamięta książkę Mój zbiór opowieści biblijnych ten pamięta ten obrazek.

Wątpię by ktoś kto redaguje literaturę biblijną , która nie może wręcz mieć skazy tego splamionego Świata. Nie był świadomy skąd jest to zdjęcie.
Tym bardziej że to idzie w świat.

Na zdjęciu Pascale Petit aktorka, można sprawdzić w jakich filmach grywała.
 
Skopiowano identyczne zdjęcie z okładki niemieckiego czasopisma Stern z dnia 13 sierpnia 1961 roku.
Teraz można wszystko sprawdzić , kiedyś niestety nie.

1 Tes. 5:21
 Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie.

W ich przekładzie PNŚ niestety nie ma zwrotu "badajcie" jest "doświadczajcie", czyli mają zakaz czegokolwiek badać.
Ta gwiazda to z książki do studium "Będziesz mógł żyć wiecznie w raju na ziemi"miałam przyjemność wątpliwą ją wałkować.
Pamiętam, że w tamtej ponurej zapyziałej brudnej komunie ta fota była nieziemska dla mnie, a co dopiero dla faceta.
Zresztą już znana i o to chodzi aby się kojarzyła ponoć lubimy i podoba nam się to co znamy i kojarzymy.
To nie przypadek(te są w gramatyce)  korporacje jadą na reklamach związanych z  seksualnością wiedzą jak to wpływa na zwiększenie  sprzedaży i atrakcyjność towaru
 :)




Offline Blue



Blu sugerujesz więc , że 'org- anizacja' jest podszyta w działaniu seksem ? i na celu ma uwodzeniem "w duchu miłości"  :o
- to byłoby iście szatańskie , zwodnicze i diabelskie ich działanie na zmysły i umysły (szczególnie młodych osób) ..
Objaśnij to w szczegółach z Twej autopsji

Nie, nie, nie. Sugeruje jedynie, że organizacja ŚJ nie jest tak dokładna i staranna w swoich działaniach jak to przedstawiane jest w Broadcastingach, Strażnicy i innych źródłach. W Polsce bracia przepalili grubą kasę przez różne wpadki na budowach sal Królestwa i zgromadzeń. Niekompetencje i marnowanie czasu/pieniędzy widziałem też podczas przygotowań do kongresu międzynarodowego w 2019r. Kwiatków co nie miara.

Dlatego łatwo mi też uwierzyć, że w dziale graficznym zdarzają się kwiatki, które owocują takimi skandalami jak te w.p. Nie są one przemyślane lub zaplanowane, ale wynikają po prostu z ludzkich błędów.

W mojej wypowiedzi chodziło mi o to, że Ci którzy widzą to na własne oczy, powinni szybciej dostrzec różnicę pomiędzy przekazem ze Strażnicy a rzeczywistością.


Offline DontBeUnkind

Blue, stwierdziłeś, że sam sobie się dziwisz. Chyba wszyscy obecni  łapiemy się za głowę na myśl ile czasu i sił zmarnowaliśmy dla ORG. Niestety, tutaj musi zaistnieć element przebłysku świadomości, ten mityczny dinks musi zaskoczyć w głowie, a w sercu trzeba jeszcze znaleźć odwagę i zacząć czytać. A tak BTW. nie chcesz się podzielić jakąś soczystą historią?

Wracając do tematu takie wpadki traktuje jako ciekawostkę. Nie ma sensu się nad nimi rozwodzić. Na tle innych wydarzeń i grzechów ORG  naprawdę jest to nieistotne.
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Blue

Blue, stwierdziłeś, że sam sobie się dziwisz. Chyba wszyscy obecni  łapiemy się za głowę na myśl ile czasu i sił zmarnowaliśmy dla ORG. Niestety, tutaj musi zaistnieć element przebłysku świadomości, ten mityczny dinks musi zaskoczyć w głowie, a w sercu trzeba jeszcze znaleźć odwagę i zacząć czytać. A tak BTW. nie chcesz się podzielić jakąś soczystą historią?

Wracając do tematu takie wpadki traktuje jako ciekawostkę. Nie ma sensu się nad nimi rozwodzić. Na tle innych wydarzeń i grzechów ORG  naprawdę jest to nieistotne.

Heh... mam zamiar napisać długi post w moim story, ale tutaj mogę zdradzić jedną taką ciekawostkę. Podczas np. zakupu działki pod salę w pewnym mieście w centralnej Polsce bracia mieli okazję kupić działkę od miasta po dobrej cenie. Zrobili to jednak przeoczyli na umowie zapis, że mogą poprosić miasto o oczyszczenie działki (za darmo). Nikt tego nie zauważył i o to nie wniósł. No i trzeba było samemu oczyścić działkę, co kosztowało co najmniej kilka tysięcy złotych. Póżniej na tej samej sali nie spełniono wszystkich standardów budowlanych i przez prawie rok stała nieużywana. I to nie jest przykład sprzed lat, ale z 2019 roku :)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Aby uspokoić wyznawców podprogowych apeluje, żeby wszystkie gwiazdki filmów anatomicznych (na marginesie, świetne określenie) zmieniły swoje kobiece imiona na męskie imiona. Wtedy nie będzie skojarzeń z branżą. Ale co zrobić gdy na filmach orgowych pojawiają się mężczyźni i mają męskie imiona? Czy jak będą występować John i Nathan, to pewnie są aktorkami przyrodniczymi, bo one mają męskie imiona? Pewnie znów coś org knuje.
Zatem zmieniamy bohaterom męskim z filmów orga imiona ma żeńskie. Chyba dobrze będzie brzmiało: Eva i Brandi. Jedna brunetka, druga blondynka - normalnie jak te dziewczyny z filmu. Tyle, że faceci z damskimi imionami to pewnie podprogowi transseksualiści. Pamiętajcie aby w stosownym czasie zrobić o tym wątek.

Jade i Neete. Neete to po transformacji podprogowo czysta. Chociaż czarna. Jade to pewnie Jagger. Ją nawet ojciec kiedyś z klubu go go wygonił. Pewnie jest brudna i dla kontrastu biała. Coś mi tu śmierdzi! To sprawka Herda, bo jest czarny. Podprogowo wyczuwam rasizm w stosunku do białej rasy. Boże, co za sekta.
Dalej są już odgrzewane pitongi i dziewczyny dla aniołów z wątku dwa razy zamkniętego. Widać, gdy nie ma świeżego pokarmu, to suchy chleb smakuje.

Myślę, że Lett i Herd zakładają już pampersy na nietrzymanie moczu ze śmiechu, a Splane z Sandersonem demontują wszystkie wszystkie progi w Warwick w celu poszukiwania przekazów.

Przy okazji przypatrzcie się swoim imionom; co znaczą. Może rodzice dali Wam spirytystyczne imię albo po gwiazdkach anatomicznej branży. Jeśli tak, to biegusiem do USC i zmiana imion. Tylko na jakie? Może judeochrześcijańskie? Jezus i Maria są właściwymi imionami dla prawdziwych chrześcijan. Pozytywne skojarzenia budzą.

Wątek jest dobry w dziale: humor, rozterka, nuda.


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Blue, co do zbieżności imion to może i masz rację, a co powiesz o przypadku wieży w tarocie albo lalce Annabelle?


Offline Teoretyk

Ta kobieta z książki mnie też się podobała. Jako studiujący dorastający dzieciak nie mogłem oderwać od niej oczu. Nie dziwiłem się wtedy aniołom bo sam chyba dałbym się skusić.


Offline Blue

Blue, co do zbieżności imion to może i masz rację, a co powiesz o przypadku wieży w tarocie albo lalce Annabelle?

Kiedyś czytałem o tej lalce, ale o Tarocie nie wiem nic. Jakiś temat był o tym?
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień, 2020, 21:02 wysłana przez Blue »


Offline Aliki

Moim zdaniem te imiona w kongresowym filmie są tak samo przypadkowe jak muzyka Audiomachine, Sala Zgromadzeń w Silkeborg i mnóstwo demonicznych ilustracji z lalką Annabelle na czele.


Offline Do

Moim zdaniem te imiona w kongresowym filmie są tak samo przypadkowe jak muzyka Audiomachine, Sala Zgromadzeń w Silkeborg i mnóstwo demonicznych ilustracji z lalką Annabelle na czele.
Aliki o co chodzi z tą salą w Silkeborg ? Jakoś nie kojarzę tematu.
Z tym Eternal Flame to była bardzo dobra decyzja bo w końcu jakaś dobra nuta się pojawiła, jedyny mały mankament że ze stajni Szatana >:D ale przecież świat ... sorki CK nie jest doskonałe


Offline Disorder

Aliki o co chodzi z tą salą w Silkeborg ?



Offline Do



aaa . . . Dzięki miałem zaćmienie i tej nazwy nie kojazylem
Podobny myk jak  z hotelem dubaj burj al arab choć oczko jest bardziej trafnym nawiązaniem w tym przypadku