Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Tuszowanie pedofilii  (Przeczytany 2183 razy)

Offline Janna

Tuszowanie pedofilii
« dnia: 26 Sierpień, 2020, 09:54 »
Oglądałam niedawno filmik na You tube na kanale Watchtower Examination, prowadzonym przez Winstona. link to filmiku: https://youtu.be/1lhLbKHwc6g.
Otóż, wyciekło nagranie z tajnego, wewnętrznego spotkanie starszych, na którym mówiono o likwidowaniu wszelkich notatek odręcznych i cyfrowych, które mogłyby się przyczynić do jakichkolwiek oskarżeń. Mówca oznajmił, że szatan bierze się dziś za świadków poprzez drogę prawną i dlatego nie należny przechowywać niczego, co mogłoby zostać wykorzystane przeciwko nim. Nie ma dowodów, nie ma tematu. Filmik ten jest do obejrzenia z linka udostępnionego przez Winstona, gdyż nie chciał się on narażać na problemy dot. naruszenia praw autorskich. Jak dla mnie to już jest totalne dno, do czego dziś posuwają się śj. W załączniku jest zrzut ekranu ze schematem pokazanym na filmiku odnośnie jak niszczyć wrażliwe dane.
Obejrzyjcie i oceńcie sami, a jeśli już ktoś wcześniej poruszył taki wątek to z góry przepraszam, że nie zauważyłam.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2020, 09:56 wysłana przez Janna »
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline uncja

Odp: Tuszowanie pedofilii
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień, 2020, 14:11 »
hm ciekawe
przykład podany na tym filmiku z linku dotyczy odręcznej notatki sporządzonej na jakimś spotkaniu
która to odręczna notatka spowodowała, ze Towarzystwo przerżnęło w sporze sądowym z jakąś firmą parę milionów

taaaaaaaaa już wierzę , że spór był z firmą a nie z pokrzywdzonym pedofilią


Offline obuz

Odp: Tuszowanie pedofilii
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień, 2020, 04:48 »
Jak dla mnie to już jest totalne dno, do czego dziś posuwają się śj.

Nie jest to tylko problem ŚJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Patologia jest wszędzie i zawsze będzie.
Robią to na co pozwala im opinia publiczna. Pedofilia jest potępiana tylko w internecie i to jeszcze w małym procencie. Cały świat przymyka oko na pedofilie!!! Bardziej razi ich to, że człowiek innego koloru skóry niż biały został niesprawiedliwie zabity niż to, że dzieci niezależnie od płci i koloru skóry są niesprawiedliwie molestowane bądź gwałcone!!!! To nie jest problem ŚJ. To jest problem ogólnoświatowego społeczeństwa.

W społeczności śj są tak samo zwykli i powiedzmy "grzeszni" ludzie jak wszędzie. Jest to nieuniknione. Być może w twoim lub moim środowisku jest potencjalny pedofil. Wylewając żale na forum niczego nie zmieni. Do pedofilów to nie trafi. Poszukają innego miejsca.

Jak często w swoim otoczeniu potępiasz pedofilie lub przed nią przestrzegasz? A może uważasz, ze tobie lub twoim znajomym to nie grozi?  Trzeba to potępiać głośno i wyraźnie publicznie. Niezależnie od pozycji, statusu społecznego, zamożności.


Offline Cytryna

Odp: Tuszowanie pedofilii
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sierpień, 2020, 06:45 »
Nie jest to tylko problem ŚJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Patologia jest wszędzie i zawsze będzie.
Robią to na co pozwala im opinia publiczna. Pedofilia jest potępiana tylko w internecie i to jeszcze w małym procencie. Cały świat przymyka oko na pedofilie!!! Bardziej razi ich to, że człowiek innego koloru skóry niż biały został niesprawiedliwie zabity niż to, że dzieci niezależnie od płci i koloru skóry są niesprawiedliwie molestowane bądź gwałcone!!!! To nie jest problem ŚJ. To jest problem ogólnoświatowego społeczeństwa.

W społeczności śj są tak samo zwykli i powiedzmy "grzeszni" ludzie jak wszędzie. Jest to nieuniknione. Być może w twoim lub moim środowisku jest potencjalny pedofil. Wylewając żale na forum niczego nie zmieni. Do pedofilów to nie trafi. Poszukają innego miejsca.



Jak często w swoim otoczeniu potępiasz pedofilie lub przed nią przestrzegasz? A może uważasz, ze tobie lub twoim znajomym to nie grozi?  Trzeba to potępiać głośno i wyraźnie publicznie. Niezależnie od pozycji, statusu społecznego, zamożności.

A czy napisała ,że to problem TYLKO świadków Jehowy ? Wszyscy raczej wiemy,że problem dotyczy właściwie wszystkich środowisk.Forum nie jest po po ,by trafiać do pedofili.......Przeczytaj jeszcze raz w jakim kontekście Janna napisała o pedofilii.


Offline hello_him

Odp: Tuszowanie pedofilii
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sierpień, 2020, 08:04 »
Jeśli kogoś interesuje Komisja w UK i ten krótki filmik to zapraszam:

https://youtu.be/Lmc0WdrI-hY


Offline DontBeUnkind

Odp: Tuszowanie pedofilii
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Sierpień, 2020, 08:37 »
Mówca oznajmił, że szatan bierze się dziś za świadków poprzez drogę prawną i dlatego nie należny przechowywać niczego, co mogłoby zostać wykorzystane przeciwko nim.

Jeśli czyta to jakiś ŚJ powtórzę to jeszcze raz - oskarżenie nie jest prześladowaniem. Oskarżenie oznacza, że istnieje podejrzenie złamania prawa świeckiego. Przed sądem należy udowodnić swoją niewinność/strona oskarżająca musi przedstawić dowody na przekroczenie przepisów przez stronę oskarżoną. Jeśli zapada niekorzystny wyrok oznacza, że znalazły się mocne argumenty/fizyczne dowody na poparcie oskarżenia.

Szatan nie atakuje ORG. Sama ORG przekracza przepisy, a niszczenie dokumentów jest niszczeniem dowodów. Sytuacja, o której wspomina prowadzący szkoleniem, jest tego przykładem. Jeśli pracownik BO zniszczyłby wcześniej tą notatkę ORG wygrałby sprawę, ale co nie zmienia faktu że złamali prawo, tylko w tym momencie byłoby to nie do udowodnienia.

Nie jest to tylko problem ŚJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Patologia jest wszędzie i zawsze będzie.

Kolego, nie baw się w adwokata Diabła, bo nie wychodzi Ci to. Generalnie w tym wszystkim chodzi o to, że przez lata wytykaliśmy KK palcem i twierdziliśmy, że jesteśmy lepsi od nich. Kto nigdy z nas, jako aktywny ŚJ, nie pomyślał „Jak dobrze, że jestem w ORG, tu się takie rzeczy nie dzieją” niech pierwszy rzuci kamieniem. Może być nawet we mnie.

Rzeczywistość okazała się inna. Tylko, że ta rzeczywistość dalej nie jest rzeczywistością przeciętnego ŚJ. Gdybym miała się przejść po swoim zborze i zapytać komu coś mówi Australian Royal Commission, to te osoby mogłabym zliczyć na palcach jednej ręki. Nie wspominając już o IICSA.

Jedyne słuszne źródło informacji milczy na ten temat, więc to kłamstwa odstępców. Gdy wspomniałam o tej kwestii w rozmowie z kimś z rodziny, wiesz jakie było pierwsze pytanie? „A to nie były odstępcze strony? Na pewno?”. Widziałam politowanie w oczach swojego rozmówcy.

Wybacz mi, ale wydaje mi się, że osoby które tutaj są, które przeszły przez materiały ARC lub inne, czytały te historie, są lepiej wyedukowane w kwestii tego czym jest molestowanie seksualne i bardziej wyczulone niż przeciętny ŚJ.

Oprócz tego, już nie pamietam którego to procesu dotyczyło, ORG  prawdopodobnie jest w posiadaniu bazy pedofilii, którzy byli/są w zborach. To jest dla Ciebie w porządku? To już KK się ukorzył, a ORG idzie w zaparte. Tylko znowu wracamy do kwestii - ile ŚJ wie, że z ich kieszeni poszły 2 mln dolców na odmowę ujawnienia tej bazy? I tych osób jest jeszcze mniej niż tych, którzy wiedzą o ARC.

PS. Strażnica o pedofilii. Pomyślałbyś, że w końcu biorą się za temat, ale:
1) żadnego przyznania się do winy, bo „to ci źli ludzie wtargnęli do zborów”. Kij z tym, że większość to ochrzczeni głosiciele, a jakieś 20% to osoby na przywilejach. To się fess Duch Święty machnął przy obsadzaniu stanowisk;
2) żadnych przeprosin.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień, 2020, 08:40 wysłana przez DontBeUnkind »
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Tuszowanie pedofilii
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sierpień, 2020, 19:54 »
Kolego, nie baw się w adwokata Diabła, bo nie wychodzi Ci to. Generalnie w tym wszystkim chodzi o to, że przez lata wytykaliśmy KK palcem i twierdziliśmy, że jesteśmy lepsi od nich. Kto nigdy z nas, jako aktywny ŚJ, nie pomyślał „Jak dobrze, że jestem w ORG, tu się takie rzeczy nie dzieją” niech pierwszy rzuci kamieniem. Może być nawet we mnie.
(…)
Wybacz mi, ale wydaje mi się, że osoby które tutaj są, które przeszły przez materiały ARC lub inne, czytały te historie, są lepiej wyedukowane w kwestii tego czym jest molestowanie seksualne i bardziej wyczulone niż przeciętny ŚJ.

To rzucam pierwszy i nie dlatego, że czasem rzucam celnie i skutecznie. Zwyczajnie nie spełniam definicji. Zastosuje słowo: twierdziliście a nie twierdziliśmy. Jestem z innej rzeczywistości dlatego przenajświętszej nie wybielałem, bo wiedziałem i widziałem co tam jest. Jest o tym mowa w samych wydawnictwach czy programach szkoleniowych ze stajni WTS. Trzeba tylko mieć wyobraźnie i rozglądać się dookoła.
(…)
Nie sądzę, ale może Tobie się tak wydawać. Faktem jest, że jak ktoś nie zna problematyki (czyli przeciętny ŚJ), to po prostu nic nie wie i nawet chyba śpi spokojnie.


Offline peters

Odp: Tuszowanie pedofilii
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Grudzień, 2021, 01:39 »
Witam.
Chciałbym cos więcej sie dowiedzieć o tym co koleżanka wyżej pisała :
"które przeszły przez materiały ARC" O co tu chodzi,jakie materiały tu chodzi ?