Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Prawnik potrzebny od zaraz  (Przeczytany 3042 razy)

Offline Iza

Prawnik potrzebny od zaraz
« dnia: 18 Sierpień, 2020, 15:20 »
Cześć wszystkim

Proszę o kontakt na priv ,jeśli ktoś z Was zna prawnika znającego język niemiecki.
  Chcieliśmy odciąć się od sekty i żyć z rodzina spokojne , ale  JWORG niestety tak łatwo nie wypuszcza ze swych szpon.
Nie mogę udzielić na razie więcej informacji, ale sprawa jest poważna i dotyczy wszytskich exow ,którzy chcieli czy chcą obnażać demonicznego ducha WTSu i byli w związku z rym aktywni w sferze publicznej .
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Salome

Odp: Prawnik potrzebny od zaraz
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Sierpień, 2020, 16:23 »
No i tak, kolejny raz mamy dowód, że Świadkowie to nie tylko ładnie ubrani i grzeczni ludzie, którzy bardzo kochają Jehowę...Niestety-jest to jest zakamuflowana niebezpieczna sekta. Metody działania jak we wszystkich korporacjach-nie ma zmiłuj, buciorami miażdżą głowę! Iza-nie martwcie się, wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Jesteście naszym „dobrem odstępczym”....   
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień, 2020, 16:33 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Nikt

Odp: Prawnik potrzebny od zaraz
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpień, 2020, 18:21 »
Cześć wszystkim

Proszę o kontakt na priv ,jeśli ktoś z Was zna prawnika znającego język niemiecki.
  Chcieliśmy odciąć się od sekty i żyć z rodzina spokojne , ale  JWORG niestety tak łatwo nie wypuszcza ze swych szpon.
Nie mogę udzielić na razie więcej informacji, ale sprawa jest poważna i dotyczy wszytskich exow ,którzy chcieli czy chcą obnażać demonicznego ducha WTSu i byli w związku z rym aktywni w sferze publicznej .
I co nie czekają na Jehowę niecierpliwcy
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Iza

Odp: Prawnik potrzebny od zaraz
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sierpień, 2020, 20:56 »
Prawnik się znalazł.  :) Postaramy się powalczyć.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Diotrefes

Odp: Prawnik potrzebny od zaraz
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień, 2020, 21:53 »
Czy wiadomo na jakim etapie jest sprawa?
Charytatywna zbiórka (https://zrzutka.pl/9htune), w której zebrano ponad 35 000 zł zakończyła się trzy miesiące temu. Czy mogę spodziewać się jakiegoś rozliczenia? Rozprawa jest odroczona? Mogę dowiedzieć się czegokolwiek odnośnie terminów? A może wyrok już zapadł?


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Prawnik potrzebny od zaraz
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudzień, 2020, 22:07 »
Jest już na ten temat wątek - WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc i tam będziemy umieszczać nowe informacje w tym temacie jak tylko się pojawią, nie ma sensu tworzyć kolejnych wątków bo będzie tylko zamieszanie.

Odpowiadając tylko na Twoje pytania - na tę chwilę sprawa jest na takim samym etapie, na którym była gdy pisaliśmy ostatnio, czyli w toku. Postaram się dopytać Alka i Izę czy wiadomo coś nowego i w razie potrzeby taka informacja pojawi się w tamtym wątku. Jestem też przekonany, że gdy wszystko się zakończy to Alek i Iza dokonają rozliczenia zbiórki.