Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Chrześcijańskie życie i służba — program zebrań, sierpień 2020  (Przeczytany 2547 razy)

Offline sawaszi

Odp: Chrześcijańskie życie i służba — program zebrań, sierpień 2020
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Sierpień, 2020, 15:38 »
Chyba za mordę.

 
- jak tam byłem "członkiem" serce bolało a w gardle coś ściskało w głoszeniu ("służbie" ) - ale wtedy nie wiedziałem , że to organizacja 'nieboża' a tylko kolejna sekta protestantów . Ale fajnie było widząc takie liczne tłumy na kongresach i szczęśliwych (zauroczonych "nowym światem i systemem rzeczy" )   ::)
A cha za "mordę" nikt tam mnie nie trzymał - wprost przeciwnie - chcieli ze mnie zrobić starszego i mówcę ' wykładowce strażnic' .


Offline Blue

Odp: Chrześcijańskie życie i służba — program zebrań, sierpień 2020
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Sierpień, 2020, 15:48 »
No przecież wiadomo, że jak się nie wiercisz to więzów nie czuć.
Ale jak zaczyna coś Ci się nie podobać i nie daj Boże chciałbyś np. zwolnić tempo w służbie to zaraz poczujesz wędzidło.


Offline sawaszi

Odp: Chrześcijańskie życie i służba — program zebrań, sierpień 2020
« Odpowiedź #32 dnia: 31 Sierpień, 2020, 16:11 »
No przecież wiadomo, że jak się nie wiercisz to więzów nie czuć.
Ale jak zaczyna coś Ci się nie podobać i nie daj Boże chciałbyś np. zwolnić tempo w służbie to zaraz poczujesz wędzidło.

 
TAK - to "sznur potrójny" i trzyma mocno tych co zaufali w ideologie  "niewolnika" z za oceanu  ::) ..
To jest siła zniewalająca i rzucająca na kolana .


Offline Dietrich

Odp: Chrześcijańskie życie i służba — program zebrań, sierpień 2020
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Sierpień, 2020, 16:15 »
Trafnie to ująłeś Blue.
Przed chrztem: - Dietrichu, nie było cię w niedzielę na zebraniu... Stało się coś? Potrzebujesz pomocy?
Po chrzcie - Bracie Dietrichu, dlaczego nie było cię w niedzielę na zebraniu?  Zwalniasz tempo?!
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2020, 16:18 wysłana przez Dietrich »


Offline Vog

Odp: Chrześcijańskie życie i służba — program zebrań, sierpień 2020
« Odpowiedź #34 dnia: 31 Sierpień, 2020, 16:30 »
Właśnie mnie to ciekawiło co nimi kieruje żeby robić takie infantylne zdjęcia z telewizyjnym pokarmem a okazuje się że to odgórne zalecenie.
Może doczekamy jeszcze wyborów miss i mistera broascastingu.