Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Prześladowania w Rosji i Zakazy głoszernia Moja teoria.  (Przeczytany 1977 razy)

Offline Estera

Odp: Prześladowania w Rosji i Zakazy głoszernia Moja teoria.
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Lipiec, 2020, 22:42 »
   Miałam dziś rozmowę z jednym świadkiem Jehowy, gorliwie czynnym na zoomie.
   Obecna sytuacja w Rosji, to niechybny znak końca świata  :o :o
   Rosja okrzyknięta "Królem Północy", nowa sytuacja wskazująca na bliski armagedon.
   Przekonanie na 200%.
  "Bracia poradzą sobie w każdej sytuacji", usłyszałam, jak zapytałam o zagrabione mienie i zakaz wszelkiej działalności.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Prześladowania w Rosji i Zakazy głoszernia Moja teoria.
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Lipiec, 2020, 01:09 »
  "Bracia poradzą sobie w każdej sytuacji", usłyszałam, jak zapytałam o zagrabione mienie i zakaz wszelkiej działalności.

Prawdę powiedział, rosyjscy świadkowie sobie poradzą, w końcu są stamtąd i jakkolwiek bezdusznie to nie zabrzmi, są przyzwyczajeni do tego jak działa państwo, przystosują się do niedogodności; zresztą każde jedno wyznanie chrześcijańskie scala się lub wręcz rozkwita pod wpływem prześladowań - z wyłączeniem tych rzadkich przypadków w dziejach, gdy prześladowania faktycznie kładły kres herezjom i sektom.

Na sytuacji w Rosji straci głównie kierownictwo w USA.
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec, 2020, 01:12 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Prześladowania w Rosji i Zakazy głoszernia Moja teoria.
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Lipiec, 2020, 12:07 »
Co o tym sądzicie?

Sąd jest taki, że wszystko jest możliwe. Wujek Vlado musi się liczyć z prawosławiem, a nie z jakimiś świadkami. ŚJ go mało interesują. Za to prawosławna sekta jest zainteresowana całą konkurencją słabszą od siebie. Jest wredniejsza niż jej zachodnie siostry. Wujek Vlado uczył się o tym w szkole. Umie to rozegrać po swojemu.
Od dawna ciemne chmury zbierały się nad ŚJ w Rosji. To koronkowa robota. Można było wybrać dwie drogi. Albo się ugadać z władzą, albo z determinacją pogrążać się w konflikt. Przetestowano drugi wariant. To już dawno zostało opisane na etapie pisania listów. Za czasów Wujka Adolfa było to samo.   
Logicznie to nie ma sensu. Mniej więcej jak nielogiczne jest życie na tej planecie. Ktoś poświęca majątek zamiast go bronić - niby mało ekonomiczne. Jednak gdy się analizuje wydatki na reklamę, której nikt nie znosi, to kolory życia wracają. Można napisać w gazetach, ze królem północy teraz jest pingwin z Madagaskaru. Też wielu w to uwierzy. Jednak wskrzesić króla 'prześladowce' jest lepiej (opłacalniej). Ludziom bardziej się król północy spodoba i utrwali.
Najbardziej nowy stary król podoba się świadkom i byłym świadkom. Ewentualnie jeszcze tym, którzy ruskich nie lubią. Jest to kolejny argument do pokazania, jakie nieludzkie oblicze ma Wujek Vlado. Ukradł Krym. Nie lubi Czeczeńców i Gruzinów. Okradł jeszcze amerycką firmę. Z taką twarzą filantropem się nie zostaje. Zawsze to jakiś pretekst, żeby mu jabłek nie wysyłać.
Inna bajka. Car Putin nie miał tytułu królewskiego. Jego nadworni pop-madzy w tym nie pomogą, więc dzwoni do Donalda. Donald, jak wiadomo, żyje w kraju samych króli, więc na koronie się zna. Magowie z bróklinu są sprawdzeni, tylko trzeba wiedzieć kiedy ich przytulać, a kiedy dociskać. W ten sposób na biurku Wujka Vlada ląduje artykuł, że awansował na króla północy. To jest artykuł z wydawnictwa ŚJ, które zakazał Wujek aby przeczytać o tym w zakazanej prasie. Podobno Cyrus cieszył się, że jest bohaterem mitologii hebrajskiej. To i Vlado się cieszy. Zarząd z bróklinu się cieszy. ŚJ się cieszą. Ogólnie jest sama radość.
Pozostaje tylko jedno nurtujące pytanie: co zrobi nowy gospodarz?

To, że ŚJ potrafią przewidzieć przyszłość, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Działania wojenne każdy człowiek może przewidzieć, na zasadzie wystąpienia zjawiska prędzej czy później. Do tego można dorobić ideologię z gniewem Jehowy i Jezusa, i gotowe. Są ludzie, którzy wierzą. że Szatan został strącony podczas wojny z nieba w październiku 1914 roku. Dlatego wcześniej w czerwcu zainicjował IWŚ, która wybuchła w lipcu, by zająć czymś ludzi na Ziemi, aby nie widzieli koronacji króla. Co się dziwić ludziom? Sami ŚJ wierzą, że ŚJ wykluczają za przyjęcie krwi. Innym wystarczy pokazać grafikę komputerową i wmówić im, że to będzie zabijało w drugiej fali. Ciężko zadać pytanie, dlaczego rewolucję październikową obchodzi się w listopadzie. Ryba po grecku? Ktoś próbował tłumaczyć to Grekom? Ludzie i tak to łykną. Czy Aleksander Macedoński mówił w języku Słowian. Dlaczego w Chinach ŚJ działają bez rejestracji.? Dlaczego na arenie światowej istnieje Państwo takie jak Korea Północna, skoro wszyscy szanują prawa człowieka i miłują pokój? Dlaczego Elvis Presley należał do stowarzyszenia antynarkotykowego?
Normalnie, jakbym został członkiem ciała kierowniczego, to na powyższe i inne pytania odpowiedziałbym w Strażnicy. Na marginesie tylko przypomnę, że na początek aktualnych członków bym wykluczył. Z Wujem Vladem się ugadam. Legalizuję ŚJ w Chinach. W przeciągu roku kalendarzowego mamy 20 milionów głosiciel. Bonusowo odstępcom mówimy 'dzień dobry'. Pionierom nie obniżam godzin - i tak można je dopisać.
Rzeczywistość wygląda jednak inaczej.


Offline Kyuubi

Odp: Prześladowania w Rosji i Zakazy głoszernia Moja teoria.
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Sierpień, 2020, 13:55 »
 Zpewnością koronowirus jest główny powodem żeby SJ trzymać na smyczy jeśli wróci głoszenie to pewnie będą o tym głosić po domach. Ciekawe że Kościół tak nie trabi o końcu tak jak Świadkowie. Daje ludzia wolna wole nie tak SJ wolna wola jest tak jak by na papierze w Bibli ale wolna wola ma się nijak jeśli chodzi o organizacja co to za wolna wola skoro tak
rze słuchać CK nawet jak się myli


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Prześladowania w Rosji i Zakazy głoszernia Moja teoria.
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Sierpień, 2020, 16:39 »
Putin nie życzy sobie żeby na jego terenie mogła oficjalnie działać organizacja zarządzana z Ameryki, której członkowie to fanatycy lojalni wobec niej (i amerykańskiego zarządu) a nie swojego rosyjskiego narodu, rządu i rodzin.
Przecież może być pełna agentów CIA i zbierać dane choćby o nastrojach wśród zwykłych Rosjan.
I tak długo ich tolerował.
nihilista