Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: powitanie  (Przeczytany 1922 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Lipiec, 2020, 12:11 »
Witaj wśród nas. Pozdrowienia z kujawsko-pomorskiego.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Lechita

Odp: powitanie
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Lipiec, 2020, 12:45 »
Witaj Babeczka pośród nas!
Jeśli chcesz i możesz napisz coś o sobie, swoje historii w orgu. No i czuj się tu jak u siebie. Jakie dobre wiatry Cię tu przygnały?

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Babeczka

Odp: powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Lipiec, 2020, 16:11 »
Jak się macie?

jak Estera słusznie zauważyła ,trafiłam tutaj z powodu rewolucji religijnej w moim życiu :).Mam nadzieję napisac wkrotce moją historię,na razie poznaję wasze i przyznam szczerze ,czytając je mam wrażenie że to moje historie.Pozdrawiam szczególnie TAZŁA,świetnie napisałaś,przypomniały mi się określenia które kiedyś byly w użyciu i które znam ale teraz chyba mówi się trochę inaczej ,np.przyjąć symbol czy zdać owoc ;D.Uśmiałam się szczególnie z określenia tazła ;D.

pozdrawiam wszystkich ,dziękuję za miłe przywitanie!


Offline Takajaja

Odp: powitanie
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Lipiec, 2020, 17:29 »
Jak się macie?

jak Estera słusznie zauważyła ,trafiłam tutaj z powodu rewolucji religijnej w moim życiu :).Mam nadzieję napisac wkrotce moją historię,na razie poznaję wasze i przyznam szczerze ,czytając je mam wrażenie że to moje historie.Pozdrawiam szczególnie TAZŁA,świetnie napisałaś,przypomniały mi się określenia które kiedyś byly w użyciu i które znam ale teraz chyba mówi się trochę inaczej ,np.przyjąć symbol czy zdać owoc ;D.Uśmiałam się szczególnie z określenia tazła ;D.

pozdrawiam wszystkich ,dziękuję za miłe przywitanie!

Czytaj, poznawaj..
Spoko, na wszystko przyjdzie czas. Ale musisz nam wybaczyc ciekawosc twojej historii gdyż cieszymy sie z kazdej wybudzonej osoby. Tym bardziej jesli ma odwage sie zarejestrować i tym samym wejsc do naszej "rodziny" odstępczej.


Online Reskator

Odp: powitanie
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Lipiec, 2020, 19:33 »
O nowy dopłynął !Raczej nowa.
Podziwiam !
Witam i pozdrawiam z uściskami mimo pandemii :)
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec, 2020, 19:50 wysłana przez Reskator »


Offline abece

Odp: powitanie
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Lipiec, 2020, 19:44 »
Witaj Babeczko.
To cieszy, że jesteś następna osobą, która znalazła się na Forum, miłego zaglądania tu.
Pozdrawiam.


Offline Teoretyk

Odp: powitanie
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Lipiec, 2020, 22:06 »
Witaj. Pisz i czytaj ;)


Offline Blue

Odp: powitanie
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Lipiec, 2020, 14:05 »
Droga babeczko. Bardzo miło, że trafiłaś na te forum. Tutaj przekonasz się, że można mieć skrajnie różne poglądy w sprawach religijnych/obyczajowych/innych i do tego wcale nie bać się wykluczenia! :) Nie wiem na jakim etapie swoje drogi jesteś, ale życzę Ci ogromnego głodu wiedzy i zaspokajania jej najlepszymi źródłami, które sama znajdziesz. Nie bój się o nic pytać. Jest tu wiele doświadczonych osób, które chętnie pomogą.

Powodzenia!