Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: MEMY NA CZAS SŁUSZNY  (Przeczytany 85246 razy)

Offline Reskator

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #360 dnia: 06 Luty, 2021, 20:49 »
Mem na czas słuszny?!
Mamy CHINY:USA - Północ:Poludnie.
Mamy UCISK-szczepienia,banki
To czasy KOŃCA.


Offline Gremczak

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #361 dnia: 06 Luty, 2021, 21:23 »
Zgadza się .Końce tez mamy.
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2021, 21:25 wysłana przez Gremczak »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #362 dnia: 07 Luty, 2021, 11:15 »
Mem na czas słuszny?!
Mamy CHINY:USA - Północ:Poludnie.
Mamy UCISK-szczepienia,banki
To czasy KOŃCA.
Jak ja zawsze, nawet będąc śJ krytykowałem taką gadaninę. Jaki mamy ucisk??? Czym te nasze niewygody są do piekła IIWŚ, gdzie życie ludzkie zależało od kaprysu gestapowca, czy nacisnąć na spust, czy nie. 
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #363 dnia: 07 Luty, 2021, 11:30 »
ja wyleczyłem się już z wszelkiej apokaliptyki i obecnie przypominam "staruszka" z wiersza Czesława Miłosza "piosenka o końcu świata":
http://wiersze.doktorzy.pl/piosenka.htm
Cytuj
Tylko siwy staruszek, który byłby prorokiem,
Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zajęcie,
Powiada przewiązując pomidory:
Innego końca świata nie będzie,
Innego końca świata nie będzie.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Trinity

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #364 dnia: 07 Luty, 2021, 13:00 »
po internecie krążył kiedyś mem
dziecko z jakiegoś trzeciego świata
je bułkę
i podpis
nie boję się końca świata
boję się raczej ze tego końca nigdy nie będzie

utkwił mi pod kapslem mocno bo odzwierciedla
moje podejście tego wszystkiego


Offline Sebastian

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #365 dnia: 07 Luty, 2021, 13:26 »
boję się raczej ze tego końca nigdy nie będzie
o to się bać nie musisz, :) dla każdego z ludzi "prywatny" jego własny "koniec świata" nadejdzie najpóźniej po stu trzydziestu latach :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Blue

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #366 dnia: 07 Luty, 2021, 16:58 »
Mem na czas słuszny?!
Mamy CHINY:USA - Północ:Poludnie.
Mamy UCISK-szczepienia,banki
To czasy KOŃCA.

Wyłącz YouTuba i telewizor. Idż na spacer, zrób coś dla bliżniego, przytul tych, których kochasz. Rób to wszystko zanim życie przesiąknie Ci przez palce, zamiast siać strach i lęk.


Offline Światus

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #367 dnia: 07 Luty, 2021, 20:30 »
Widzę, że kwestia 'końca' się rozwija.
W takim razie krótki żarcik "w tym temacie"  ;)

Czym się różni wrzesień od slipek?
Niczym. Tu koniec lata i tu koniec lata...  :D

A najlepiej zapytać fachowców  ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Luty, 2021, 20:32 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Światus

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #368 dnia: 08 Luty, 2021, 20:57 »
Zamianowani duchem starsi, odgrywają bardzo ważną rolę w zborze.
Uczestniczą w komitetach sądowniczych, udzielają, opartych na Biblii, rad, pasą trzodę Bożą, są wzorem do naśladowania.
Co jeszcze? Tego się nie spodziewaliście  :D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Reskator

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #369 dnia: 09 Luty, 2021, 18:47 »
Wyłącz YouTuba i telewizor. Idż na spacer, zrób coś dla bliżniego, przytul tych, których kochasz. Rób to wszystko zanim życie przesiąknie Ci przez palce, zamiast siać strach i lęk.
Telewizora nie oglądam oprócz Australijskich poszukiwaczy złota.
YT polecam Tradera 21,Gadowskiego czy Grafa i Mentzena a będziesz wiedział o czym piszę.
Na spacery nie chodzę jestem zapracowany łącznie z sobotami
Bliżniemu odśnieżam teraz chodnik,teściowi wczoraj naprawiłem cieknący kran
Żona zawiozła w poniedziałek moim samochodem cowidowca do pumologa
Także życie  mi nie przesiąka przez palce-czerpię życie pełnymi garściami.
A co do siania strachu lęku-czas pokaże,Biblia taki właśnie kreśli nam obecny scenariusz w Ap 13 r.
Ja nie robię wycieczek personalnych a piszę to co czuję i widzę i chcę się z wami podzielić.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 09 Luty, 2021, 19:26 wysłana przez Reskator »


Offline Blue

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #370 dnia: 09 Luty, 2021, 20:34 »
Telewizora nie oglądam oprócz Australijskich poszukiwaczy złota.
YT polecam Tradera 21,Gadowskiego czy Grafa i Mentzena a będziesz wiedział o czym piszę.

No właśnie dokładnie o tym mówię. Pan Cezary Graf to znany wśród ekonomistów szarlatan, człowiek który ciagnie grubą kasę za przepowiadanie apokalipsy i upadku systemu ekonomicznego już od kilku lat. Niczym Świadkowie Jehowy, zapowiadał go już kilka razy. Polecam taki filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=aHGY_o9pQEs&ab_channel=namzalezy.pl
Muszę przyznać, że stawianie go w tym samym gronie co Mentzena jest ogromnym nieporuzumieniem. Ten przynajmiej zdaje się znać na tym, czym zarabiają na życie. trader 21 to też jednak niezły wynalazek. Stara się być profesjonalny, ale co i raz wyłazi z niego "foliarz" - czyli człowiek zrzucający śmiałe tezy o rządzie światowym, fałszywej pandemii bez żadnych rzetelnych argumentów. Nie odmówię mu jednak, że zna się na inwestowaniu.

Na spacery nie chodzę jestem zapracowany łącznie z sobotami
Bliżniemu odśnieżam teraz chodnik,teściowi wczoraj naprawiłem cieknący kran
Żona zawiozła w poniedziałek moim samochodem cowidowca do pumologa
Także życie  mi nie przesiąka przez palce-czerpię życie pełnymi garściami.

W takim razie bądź pochwalony i czyń tak dalej.

A co do siania strachu lęku-czas pokaże,Biblia taki właśnie kreśli nam obecny scenariusz w Ap 13 r.

Czy mógłbyś wyjaśnić co masz na myśli?

 
Ja nie robię wycieczek personalnych a piszę to co czuję i widzę i chcę się z wami podzielić.
Pozdrawiam.

Reskatorze, ależ ja nie robiłem Ci żadnych wycieczek. Za urazę przepraszam - jednak swoje zdanie podtrzymuję: siejesz strach, tak samo jak Świadkowie Jehowy poprzez rzucanie w internet absurdalnych tez, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.



Offline Sebastian

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #371 dnia: 09 Luty, 2021, 20:58 »
Czy mógłbyś wyjaśnić co masz na myśli?
przyłączam się do pytania;

czy dobrze domyślam sie że Reskator widzi w szczepionce (i w całej "fałszywej" epidemii) przede wszystkim czipy do zaczipowania ludzkości, aby uzależnić ją od szatańskiego rządu światowego?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #372 dnia: 09 Luty, 2021, 21:08 »
przyłączam się do pytania;

czy dobrze domyślam sie że Reskator widzi w szczepionce (i w całej "fałszywej" epidemii) przede wszystkim czipy do zaczipowania ludzkości, aby uzależnić ją od szatańskiego rządu światowego?

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap.13:16-18]

 :) Nie wiem co widzi Reskator. Czekam aż się wypowie. Niemniej Apokalipsa nie mówi w rozdziale 13 o czipach. Tam jest mowa o znamieniu. Znana proszczepionkowa reklama pośrednio potwierdza to znamię gdy jeden z aktorów krzyczy "Ała, nie w szczepionkę!"  ;)
Chciałbym jednak wyjaśnić na co mi zwrócił uwagę Jezus, jak dzisiaj gadaliśmy. Mówił: "ty DeepPinkTool się nie bój, chcesz brać szczepionkę, to bierz. Nie chcesz brać, to nie bierz, ale wiedz, że szczepionka to nie znamię bestii. Znamię bestii jest na prawą rękę albo czoło a szczepionka jest w lewe ramię"
 ;)



Offline Światus

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #373 dnia: 09 Luty, 2021, 23:11 »
Panowie,
dosyć tego!
Chcecie sobie pogadać, to idźcie na inny wątek. Jeśli zamierzacie kontynuować, poproście moderatora o przeniesienie. Jeśli pojawi się kolejny post "nie w temacie" memów, cała dyskusja wyląduje na cmentarzu.
Dziękuję za uwagę.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #374 dnia: 09 Luty, 2021, 23:19 »
(mtg): Przypuszczam niektórzy nie potrafią przeczytać z zrozumieniem  wątku jest napisane: ''MEMY NA CZAS SŁUSZNY" ( mój obecny post również powinien polecieć na cmentarz jak powyższe wpisy  >:D)