Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: MEMY NA CZAS SŁUSZNY  (Przeczytany 85214 razy)

Offline Światus

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Lipiec, 2020, 19:00 »
Rodzinne wielbienie...
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Takajaja

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Lipiec, 2020, 11:43 »
Witam Was wszystkich!

Z inicjatywy naszego zacnego forumowicza NNN.
Chciałam Was powiadomić, że niektóre memy będziemy chcieli wykorzystać w okresie 26 lipca, na dzień pamięci o ofiarach Towarzystwa Strażnica. Będą one wydrukowane w formie plakatów A4, jednostronnie, tak aby mogły być klejone na słupach ogłoszeniowych w miastach lub przytwierdzane zszywaczami do drewnianych tablic ogłoszeniowych (w koszulkach).  Można je będzie także pojedynczo lub po dwa składać i umieszczać  w koszulce plastykowej na dokumenty i wieszać przy salach królestwa. Drukarnia obiecała, że pierwsze plakaty ukażą się już  dzisiaj. Cena na tę chwilę nieznana. Mogę powiedzieć, że przed Covid-19, cena jednego plakatu wynosiła  jeden złotych pięćdziesiąt groszy.

    W przyszłym tygodniu będą także trwały rozmowy z inną drukarnią, która specjalizuje się w druku na materiałach tekstylnych, aby memy wydrukować na koszulkach.

   

Należy także zauważyć, że memy są uniwersalne i nadają się do  całorocznej kolportacji.  Oczywiście na mieście umieszczamy te plakaty, z treści których jasno wynika, że chodzi o świadków Jehowy. Także cały rok możemy  kolportować plakaty z napisem "26 lipca Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy" (jeśli się ukażą nowe, a jeśli nie, to są te poprzednie do nabycia), aby informować zarówno głosicieli jak i społeczeństwo o tej inicjatywie.

   Czekamy więc na wagon zamówień od Was. Proszę zgłaszać się w tych sprawach na priv do forumowicza NNN.





Offline Światus

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Lipiec, 2020, 21:43 »
Pytanie na dobranoc;
Czy wyższą pozycję ma ktoś godny zaufania, czy ten, kto ufa?
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline NNN

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Lipiec, 2020, 22:07 »

     Rzeczywiście dzisiaj drukarnia  przekazała  pierwszą serię plakatów. Wyszły bardzo dobrze. Na razie cztery różne razy 30sztuk.


     Dodatkowo  2x 30 sztuk - nie ma ich na wątku: 1. Okładka Strażnicy z15 maja 1985 roku (ze zdjęciem osób i napisem 1914 pokolenie, które nie przeminie), a pod spodem dopisek: A jednak przeminęło! Głosicielu! Czy CK się pomyliło, czy z premedytacją Cię oszukało? U góry nad okładką Strażnicy widnieje napis: Stary model pokolenia wyglądał tak:
2. Na żółtym tle identyfikacja osób z okładki powyższej Strażnicy (w j. angielskim) i pod spodem polski komentarz do tego.

Zamówione zostały następne wersje plakatów, jakie ukazały się na forum w tym wątku. Nie wszystkie jednak będą kolportowane na zewnątrz. Niektóre trafią do segregatora i będą tylko do użytku 'wewnętrznego'.

  Jest teraz dobry czas na kolportaż, ponieważ głosiciele nie kręcą się tak na zewnątrz, sale stoją puste i
to co się umieści w rożnych miejscach ma szansę tam na dłuższą  egzystencję. Sprawdziłem to, wiszą długo, a przed covidem zaraz były zrywane.

Jakby coś, to plakat kosztuje złotych pięćdziesiąt + wysyłka. Oczywiście na tym nikt nie będzie zarabiał.
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec, 2020, 22:09 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline josh82

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Lipiec, 2020, 22:35 »
cena jednego plakatu wynosiła  jeden złotych pięćdziesiąt groszy.
plakat kosztuje złotych pięćdziesiąt

Wygląda na 48,50 PLN różnicy ;)

Nemo: Skróciłem cytaty do urywków wytłuszczonych. Jest bardziej przejrzyście.  :)
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2020, 22:13 wysłana przez Nemo »


Offline Takajaja

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Lipiec, 2020, 07:49 »
Wygląda na 48,50 PLN różnicy ;)

Josh82..milo ze zauwazyles roznice 😁, ale to czysty bład literowy przy pisaniu.
NNN, chodzilo o zloty piedziesiat" bez "ch" lub zapomnial dodac slowo "jeden"

Natomiast wszystkie pytania o plakaty i spostrzezenia nawet co do błedow literowych proszę o wiadomosc PW.😊


Offline Takajaja

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Lipiec, 2020, 17:38 »
Smutne...

P.S będzie też wersja dla żon


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Lipiec, 2020, 22:34 »
Nic dodać, nic ując....

Nie wiedziałem, że moje zdjęcie stanie się memem ;)
Potwierdzam, że osoba znajdująca się na zdjęciu również nie jest SJ ;)
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Takajaja

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Lipiec, 2020, 19:57 »
Smutna rzeczywiscość...ale czasem, tez tak bywa..


Offline Światus

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Lipiec, 2020, 15:05 »
"Za rok, może dwa..."  ;)
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Takajaja

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Lipiec, 2020, 12:50 »
Dużo samotnych sióstr rezygnuje z założenia rodziny, aby poświeciec sie organizacji...
Dużo samotnych sióstr nie znajduje partnera małżenskiego w organizacji, a szukanie poza jest niestosowne...
Dużo małżeństw rezygnuje z posiadania potomstwa na rzecz organizacji...

W konsekwencji takie osoby w przyszlosci czeka samotność...brak wsparcia najbliższych ludzi.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2020, 13:18 wysłana przez Takajaja »


Offline Triss

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #41 dnia: 17 Lipiec, 2020, 13:35 »
Takajaja
Jestem jedną z tych która pomimo pragnienia posiadania dzieci zrezygnowała z tego bo 'to nie czas"i w raju będę miała dzieci. A z tyłu głowy zawsze była myśl - a co jeśli jednak nie? Co jeśli nie będzie raju? '.
Na ten moment dzieci nie chcę z innego powodu. Nie chcę ich skrzywdzić wplątaniem w ideologię.
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Takajaja

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Lipiec, 2020, 13:50 »
Takajaja
Jestem jedną z tych która pomimo pragnienia posiadania dzieci zrezygnowała z tego bo 'to nie czas"i w raju będę miała dzieci. A z tyłu głowy zawsze była myśl - a co jeśli jednak nie? Co jeśli nie będzie raju? '.
Na ten moment dzieci nie chcę z innego powodu. Nie chcę ich skrzywdzić wplątaniem w ideologię.

Triss,
Teraz znasz prawde o prawdzie. Jestes młoda...rob wszystko żeby byc szczesliwa. Jeśli uda ci się wyrwać z organizacji i wciaż bedziesz miała pragnienie miec dziecko (pragnienie, ktore organizacja zacheca zadusić) to życze ci tego z całego serca.😘

Nie pozwól żeby ta organizacja odebrała ci prawo do bycia szcześliwa. I tak samo bycie w niej czyni nas ofiarami. Ale gdy ze wzgledu na nią ograbiamy się jeszcze z bycia np.rodzicami..to juz przesada!
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2020, 14:04 wysłana przez Takajaja »


Offline Takajaja

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #43 dnia: 18 Lipiec, 2020, 09:55 »
To może dzis na wesoło...dla tych co odczuwają błogosławieństwo z powodu braku zbiórek..


Offline DontBeUnkind

Odp: MEMY NA CZAS SŁUSZNY
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Lipiec, 2020, 13:49 »
Oczywiście, kradzione z instagrama - konto the_apostate_destroyer
Nolite te bastardes carborundorum