Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)  (Przeczytany 12795 razy)

Offline Ameliia

Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« dnia: 23 Czerwiec, 2015, 10:10 »
Wszem i wobec oznajmiam:  W związku z tęsknotą Szebiotki za wiciem wianków i wrzucaniem ich do falującej wody, rozpoczęciem produkcji księżycówki przez Nemo a co za tym idzie chęci delektacji jej (księżycówki) przez awmalą,i trzymaniem mnie za język przez Mario organizuję spotkanie na mazurach tzn. okolice Grunwaldu.
 Wszystkich chętnych zapraszam bardzo serdecznie.
 Uprzedam lojalnie żeby nie było zdziwienia jest to mała popegierowska wieś dysponuję tam pustym mieszkaniem więc mamy z dziećmi zapewniony nocleg w mieszkaniu (3pok. kuchnia. łazienka ciepławoda gza itp standard przeciętny nie apartamęt) w mieszkaniu myślę że zmieści się 10 osób dorosłych, nadmiar nocleg w namiotach nad jeziorem ognisko również nad jeziorem. Bardzo proszę aby osoby chętne pisały do mnie na priv.
 


Offline Estrella Despierta

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 10:20 »
Jak miło :). Ale my mamy za daleko ;(


szczebiotka

  • Gość
Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 10:35 »
Jak miło :). Ale my mamy za daleko ;(

To możesz do mnie w Bory Tucholskie ;) a na Mazury i tak kiedyś wpadnę a co tam. Tylko najpierw muszę znaleźć opiekunkę do dzieci.


Offline Estrella Despierta

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 10:52 »
Też daleko  ;D


szczebiotka

  • Gość
Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 10:53 »
Też daleko  ;D

No to brakuje mi pomysłu ;)


Offline Ameliia

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 10:55 »
No szkoda a jeśli można wiedzieć to z kąd Estrella Despierta  Musieli byście dojechać?


Roberta1

  • Gość
Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:20 »
Też daleko  ;D
Jak miło :). Ale my mamy za daleko ;(
No i mamy przedstawiciela zamieszkującego tereny baaaardzo oddalone ;)
Jak  się kontynenty poprzesuwają, to może będzie Wam bliżej. :D


Offline Estrella Despierta

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:24 »
No szkoda a jeśli można wiedzieć to z kąd Estrella Despierta  Musieli byście dojechać?

Na razie nie mogę powiedzieć. Jak nas wykluczą to wtedy powiem  8)


Offline Ameliia

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:25 »
Ok


Offline Estrella Despierta

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:35 »
No i mamy przedstawiciela zamieszkującego tereny baaaardzo oddalone ;)
Jak  się kontynenty poprzesuwają, to może będzie Wam bliżej. :D

Wyczuwam sarkazm. Już nie pierwszy raz  ???


Roberta1

  • Gość
Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:56 »
Wyczuwam sarkazm. Już nie pierwszy raz  ???
Nigdy nie mogę się zdecydować czy to sarkazm czy ironia, a może łagodna odmiana czarnego humoru. ;)
Sorki jak za mocno dotknęło, bo jak dotkło, to może być. :D.

W ramach czas na naukę zamieszczam za SJP (www.sjp.pwn.pl)

Cytuj
ironia «drwina, złośliwość lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej»
sarkazm «złośliwa ironia, drwina lub szyderstwo»


Offline Estrella Despierta

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 12:03 »
Nigdy nie mogę się zdecydować czy to sarkazm czy ironia, a może łagodna odmiana czarnego humoru. ;)
Sorki jak za mocno dotknęło, bo jak dotkło, to może być. :D.

W ramach czas na naukę zamieszczam za SJP (www.sjp.pwn.pl)

Przeprosiny przyjęte :). Wybaczam Ci.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 12:20 »
Jak sobie myślę o Was Estrello, to myślę, że macie szczęście, iż RAZEM doszliście do pewnych prawd......
Znam przypadki, kiedy tylko jedno z małżonków "przeglądało na oczy" i ból był ...... nie do opisania......

Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Estrella Despierta

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 12:48 »
Jak sobie myślę o Was Estrello, to myślę, że macie szczęście, iż RAZEM doszliście do pewnych prawd......
Znam przypadki, kiedy tylko jedno z małżonków "przeglądało na oczy" i ból był ...... nie do opisania......

Powiem Ci jak to widzę.
Mieliśmy to szczęście (jak to brzmi...) razem przeżywać ten sam problem i byliśmy w nim wspólnie od samego początku. Choć problem dotyczył bardziej mojego M, to znałam wszystkie szczegóły sprawy. Jeśli ktoś krzywdzi bezpodstawnie mojego męża (a jest on człowiekiem w którym nie ma podstępu i według mnie to najpotulniejszy człowiek na ziemi), to uwierz mi, że choć jestem z natury spokojna i fizycznie drobna to wtedy wyciągam pazury i wytaczam najcięższe działa, a wzrok mam wtedy taki, że nawet nadzorca obwodu bał się do mnie podchodzić.
Widziałam na własne oczy żałosne postępki "duchowych pasterzy" na każdym szczeblu władzy - nawet tej najwyższej w polsce.... Za niektóre z nich mogliby pójść siedzieć... Mamy szczęście mieć  najgorszych starszych-patałachów w zborze i obserwować ich  poczynania i wyciągamy z tego wspólne wnioski. Dużo rozmawiamy.
Nasze małżeńswto nie jest wyjątkiem. Tak się złożyło, że osobiście znamy jeszcze kilka małżeństw które wychodzą razem. Zanamy też podzielone... Ja uważam że to jest tak, że jeśli małżonkowie w ogóle są zżyci, ufają sobie, wspierają się, kochają się i szanują na codzień, to także w tak wielkiej sprawie jak odejście od Organizacji podejmą wspólną decyzję. Jeśli natomiast małżeństwo było kiepskie to i w tych sprawach będą podziały. A jeszcze jak są dzieci to podwójnie współczuję. (Polecam film "Dwa światy") Oczywiście jest to mój osobisty wniosek i mogę nie mieć racji.
A ja tylko spojrzę na mojego męża i wiem o co mu chodzi. Teraz na przykład jest głodny ... ;)


Offline Ameliia

Odp: Towarzyskie spotkanie odstępców ;-)
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 12:50 »
A więc żeby była jasność proszę kto i kiedy może w grę wchodzą 3 terminy tzn. 07-09.08   kolejny to   14-16.08   no i   21-23.08.