Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?  (Przeczytany 23519 razy)

Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #270 dnia: 14 Czerwiec, 2018, 19:20 »
Z żoną dwoje. Ona ma jeszcze jedno, jednak to dziecko zostało przy ojcu przy rozwodzie.

Miałam chwilę aby obejrzeć Twoje filmiki. Zakładają one pewien błąd logiczny ale to mało istotne. My, ludzie, znamy czas i jemu podlegamy. Bóg nie musi znać takiego pojęcia. Żeby łatwiej było sobie to jak kolwiek wyobrazić, że Bóg nie miał początku ani końca to zastanów się nad liczbami, czy mają początek i koniec?

Teraz kolejny błąd, filmik ten zakłada, że Boga, któremu ja chociażby oddaje cześć, da się zrozumieć 1,5kg mózgiem. Gdyby tak było, to nie był by to dla mnie Bóg godny uwielbienia.

Kolejny błąd jest taki, że zawsze można zadawać pytanie a co było wcześniej, ewolucjonistom oraz wierzącym. Zawsze może paść to pytanie, które jest błędne z logicznego punku widzenia.

Filmik ogólnie śmieszny jednak jak dla mnie, totalnie nie wnoszący nic do kwestii tego jak powstało życie, przez ewolucję czy stwarzanie. Ja dalej jestem za stworzeniem przez super mądrego konstruktora, którego nazywam Bogiem.Offline Villa Ella

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #271 dnia: 14 Czerwiec, 2018, 19:33 »
A nie za mikroewolucją?
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Matylda

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #272 dnia: 14 Czerwiec, 2018, 19:36 »
Nemo, przecież te posty nie przeczą sobie. Ona po prostu zna angielski na poziomie, który nie pozwala na swobodne zrozumienie, powiedzmy takie, jakie jest na poziomie C1 czy C2 i słuchając czegoś musi inaczej tego słuchać niż czegoś po polsku. Naprawdę widzisz w jej słowach sprzeczność? Rozumiem, że wam nie po drodze, ale tutaj nie ma się czego przyczepić. Nie widzę braku logiki w tych jej dwóch wypowiedziach, a przeciwnie zgoła - dla mnie one się uzupełniają.

 :o :o :o .... a przeciwnie zgoła... :o ;D ni czorta nie panimaju 8-)
...a co bedzie jak wypije ze trzy lampki wina???????????/