Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przywitanie  (Przeczytany 12344 razy)

Offline Salome

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Styczeń, 2017, 22:46 »
Witam na wolności LepiejWykluczony!
  8-) :)
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Startek

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Styczeń, 2017, 23:54 »
Witaj Lepiej Wykluczony !  Twoja mama miała rację , byłoby lepiej żebyś był wykluczony  Łuk 6:22,23 Szczęśliwi jesteście , ilekroć was ludzie z nienawidzą , ilekroć od siebie odłączą , znieważą i zniesławią wasze imię , z powodu Syna Człowieczego . Cieszcie się w tym dniu i zradości skaczcie do góry . W niebie czeka was naprawdę hojna zapłata . Wiesz teraz co mama miała na myśli . A tak jesteś ODSTĘPCĄ agentem szatana , wszyscy odstępcy kłamią ( jak twierdzi strasznica ) ojcem kłamstwa jest szatan . Dobrze zrobiles że sam odszedłeś , ja po komitecie od pół roku nie umiem się pozbierać . Cieszę się bardzo że mogę Cię powitać w tak zacnym gronie .


Offline Exodus

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Styczeń, 2017, 00:20 »
Ja ośmielę się zapytać, dlaczego, TAK PÓŹNO  :) został LwpiejWykluczony - wykluczony ?  ;)
 Witam i ja Ciebie !


Offline LepiejWykluczony

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Styczeń, 2017, 07:34 »
"Chore, nieważne czy wierzysz w Boga czy nie, ważniejsza jest postawa organizacji. A więc pozory i mydlenie oczu."

Chore jest też to że wg. wts-u lepiej zrobić coś złego i zostać wykluczonym niż zacząć myśleć , przejżeć na oczy i odejść samemu. Ja osobiście próbowałem coś zmienić po wiadomościach z Australii , próbowałem rozmawiać z "braćmi " na ten temat , wskazywać na ten temat , szukać odpowiedzi dlaczego takie podejście wts-u do tej sprawy , do ofiar pedofilii ale jak to mówią "gdzie się obrócisz tam ściana". Jedyna reakcja : to nie prawda, to szkalowanie organizacji. Jeden z podróżujących na pytanie dlaczego przypadków pedofilii nie zgłasza się na policję zapytał się mnie czy jak pies narobi na trawnik to też polecę na policję? Myślałem że źle coś usłyszałem 😳 . W tym momęcie już wiedziałem że dalsze rozmowy nie mają sęsu. A jak nie da się czegoś zmienić czasem jedyną formą pokazania swojej niezgody na taki stan życzy jest odejście od organizacji która pokazała swoje prawdziwe oblicze. Potem dowiedziałem się o wielu innych sprawach wts-u np. o ONZ , giełdzie , itd. Ale czego można się spodziewać po org. która w takiej sprawie jak pedofilia ma aż tak chore podejście. Pozdrawiam forumowiczów i dziękuję za miłe przywitanie.



Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Styczeń, 2017, 07:53 »
I ja się przywitam z Tobą. Witaj wśród nas. Czuj się tutaj jak najlepiej. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gerontas

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Styczeń, 2017, 09:25 »
Witam Cię LepiejWykluczony!

Cieszę się, że jesteś wśród nas.
Twój przypadek pokazuje, że próby jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji ze starszymi w związku z błędami organizacji nie ma sensu. Oni zostali ustanowieni do przestrzegania wytycznych i procedur organizacji. Rozmowy z nimi w tych sprawach zawsze kończą się tak samo: morda w kubeł. A jak za dużo gadasz to już Cię w zborze nie ma.


Offline M

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Styczeń, 2017, 19:05 »
Dyskusję z "Antyhrystem" wydzieliłem do osobnego wątku.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Styczeń, 2017, 15:58 »
ahoj po łodstempcej stronie frontu
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline LepiejWykluczony

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Styczeń, 2017, 20:12 »
Normalnie szok jedno dzieńdobry wszystkim i dyskusja prawie do pôłnocy. 😳 Macie zdrowie 👏👏👏


Offline zenobia

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Styczeń, 2017, 17:21 »
Co to za frajda jak nie moge sobie nic zanotowac - ha , ha


Offline pies berneński

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Styczeń, 2017, 17:43 »
Normalnie szok jedno dzieńdobry wszystkim i dyskusja prawie do pôłnocy. 😳 Macie zdrowie 👏👏👏
To,było rzeczywiście mocne wejście ,niczym wejście smoka.Jeżeli ktoś jeszcze pamięta jaka furorę robił ten film.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline LepiejWykluczony

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Styczeń, 2017, 17:51 »
Wejście smoka żeczywiście dobry fil , a co do dyskusji to tylko dowód że to forum żyje na maxa i ludzie tu są chętni do dyskusji 👍👍👍


Offline Dietrich

Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Styczeń, 2017, 17:51 »

 Jeden z podróżujących na pytanie dlaczego przypadków pedofilii nie zgłasza się na policję zapytał się mnie czy jak pies narobi na trawnik to też polecę na policję? Myślałem że źle coś usłyszałem 😳 .

Musiałem kilka razy to przeczytać...
Jaką fanatyczną i zepsutą gnidą trzeba być, żeby tak się wyrazić?  >:(
Brak słów.

A tak poza tym, to witaj wśród odstępczuchów  :)