Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna  (Przeczytany 2550 razy)

Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Zostały dwa miesiące do kolejnej rocznicy pamięci Ofiar Strażnicy.

W ramach projektu „KOCHAMY WAS – Ogólnopolska Kampania Przeciw Ostracyzmowi” chcemy prosić Was o pomoc.

Szykujemy akcję informacyjną skierowaną do mediów w Polsce, dotyczącą praktyk Strażnicy m.in, przemocy fizycznej, zakazowi transfuzji krwi, ukrywania pedofilii.
Akcję również będziemy prowadzić w social mediach.

Do tego potrzebujemy Waszej pomocy:
- potrzebne są osoby do wysyłania maili do agencji informacyjnych (prasa, radio i telewizja szczególnie media lokalne)
- potrzebne osoby do uzupełnienia i stworzenia treści na stronę www
- potrzebne przykłady z życia dotyczące praktyk Strażnicy - zapewniamy pełną anonimowość

Dodatkowo mamy przygotowane plansze do wykorzystania podczas połączenia zoom, potrzebne są dane do logowania na zebranie. Jeśli są osoby mogące udostępnić "konto zainteresowanego" prosimy o kontakt.

Macie inne pomysły - wyślij maila kontakt@kochamywas.pl

Razem możemy więcej.


« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2021, 10:11 wysłana przez kormoran »


Offline Siedemtwarzy

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj, 2021, 14:14 »
Plansze na zoombraniu? Świetny pomysł. Mogę udostępnić link..


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Maj, 2021, 14:28 »

Może to się przyda:

https://sjwp.pl/teksty-nnn-(niewierny-nieroztropny-niewolnik)/moja-druga-corka-wychodzi-za-maz/

Mogę ewentualnie dodać jeszcze coś od siebie, jak trudne jest życie seniorów - byłych świadków, którzy nie mogą liczyć na starość na pomoc swoich dzieci, które są świadkami Jehowy.

A poza tym, to zdaje się, że Światusy będą znać parę osób srogo pokrzywdzonych przez śjotów.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Maj, 2021, 20:25 »
Może to się przyda:

https://sjwp.pl/teksty-nnn-(niewierny-nieroztropny-niewolnik)/moja-druga-corka-wychodzi-za-maz/

Mogę ewentualnie dodać jeszcze coś od siebie, jak trudne jest życie seniorów - byłych świadków, którzy nie mogą liczyć na starość na pomoc swoich dzieci, które są świadkami Jehowy.

A poza tym, to zdaje się, że Światusy będą znać parę osób srogo pokrzywdzonych przez śjotów.

Przygotowuje obecnie dział na stronie: "Nasze historie"
Będą tam opisane konkretne przykłady ostracyzmu.
Gdybyś miał jeszcze jakieś przykłady to będę wdzięczny
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Warszawa wschodnia

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj, 2021, 22:13 »
W mojej ocenie akcja spoko do momentu plansz na zoomie.
Malo kto zobaczy i tylko moze wzmóc wiarę ze święta organizacja jest atakowana przez odstępców.
Troche jak pikiety pod stadionem. Do dzisiaj wspominają ataki szatana i dziewczyny palące papierosy w przerwie od noszenia ulotek.


Offline Storczyk

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj, 2021, 22:17 »
Jednak mimo wszystko kropla drąży skałę ..


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipiec, 2021, 12:01 »
 Jeśli jeszcze ktoś chciałby wziąć udział w zewnętrznych działaniach (zwanych działaniami w realu) na żywo w plenerach, przed salami królestwa, a nie ma odpowiednich materiałów to proszę o kontakt ze mną na priv lub na maila i takie materiały dostanie w gratisie.

Chodzi oczywiście o umieszczanie  odpowiednich materiałów przed salami królestwa, w ich okolicach i ewentualnie na mieście. W ten sposób 26 Lipca w Międzynarodowym Dniu Pamięci Ofiar Strażnicy  chcemy zamanifestować swoją dezaprobatę i wezwanie do zaprzestania przez organizację świadków Jehowy niszczenia cudzego życia. Można także zawiązywać żółte wstążeczki, czy złożyć odpowiednie kwiaty, taką wstążeczką przewiązane.
 

Oczywiście akcja już trwa od pewnego czasu. Przyłączcie się do nas! Chodźcie z nami! Chodźcie z nami!

   Proponuję także zrobienie sobie lub innym przy tej okazji  prezentu, w postaci nabycia książki Aleksandry Owczarskiej pod tytułem "Odstępczyni" i przekonaniu się niejako na świeżo, jak organizacja potrafi wykorzystywać i wyciskać soki ze swoich najlepszych synów i córek, aby potem po latach ich ogromnych poświęceń z ich odczuciami się nie liczyć  oraz zrobić z nich bezużyteczne "skorupy" i wyrzucić je na śmietnik (historii).  Ta książka to memento dla każdego głosiciela i tak zwanego pioniera, którzy myślą, że złapali Boga za nogi i zapracują sobie na zbawienie swoją ciężką pracą i poświęceniem, nie wiedząc, że organizacja i po nich przejedzie się  wielotonowym walcem. To tylko kwestia czasu.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Światus

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipiec, 2021, 17:36 »
Koszulki "informacyjne".
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline janeczek

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lipiec, 2021, 19:41 »
Mają problem wizerunkowy coraz bardziej widać sekciarskie agresywne podejście do osób świata, mają pretensje do Rosji że ich NŚ nazwali że jest ekstremistyczny za włożenie Jehowy do ewangelii sami parę lat temu pisali że zrobili to celowo bo w oryginale nie ma Jehowy, o co żale nie pozwalają nam fałszować teraz ostracyzm to wierni nie my nakazujemy rozbijać rodziny udawanie że Paście to tylko takie sugestie zalecenia, widać że coraz mniej przestrzeni do ukrywania swoich krętactw niedopowiedzeń taka moja cicha jeszcze nadzieja ale widać już początki to efekt kuli śnieżnej na początku malutka rozpędza się na końcu lawina, widać panikę w tych wpisach tam nie ma słowa o artykule tylko obrażanie kłamstwo
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Sebastian

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Lipiec, 2021, 22:20 »
Proponuję także zrobienie sobie lub innym przy tej okazji  prezentu, w postaci nabycia książki Aleksandry Owczarskiej pod tytułem "Odstępczyni"
parę dni temu kupiłem tę książkę na allegro, a dzisiaj wyjąłem książkę z paczkomatu i przyniosłem do domu.

Obecnie dużo dzieje się w moim życiu osobistym i mam wyjątkowo dużo zajęć zawodowych więc coś więcej napiszę dopiero za kilka tygodni.

Pobieżnie przejrzałem (jest dość obszerna) przeczytałem parę stron aby mieć próbkę stylu pisania autorki. Książkę łatwo czyta się. Jest pisana z pozycji osoby mocno wierzącej w Boga i mocno zawiedzionej organizacją, która nie spełniła oczekiwań autorki.

Ogólne pierwsze wrażenie (z którym macie prawo zgodzić się albo nie zgodzić się) jest takie, że książka może być ciekawa dla aktywnych świadków Jehowy, a jeszcze bardziej dla osób zupełnie spoza tematu (takich które nigdy nie były w organizacji i błędnie myślą że świadkowie Jehowy "to jeden z wielu kościołów protestanckich"), ale dla odstępców chyba dużo mniej interesująca.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Vog

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lipiec, 2021, 00:52 »
widać panikę w tych wpisach tam nie ma słowa o artykule tylko obrażanie kłamstwo
Trampek jak zwykle na poziomie.
Świetne świadectwo dla ludzi 'ze świata'  ;D


Offline Sebastian

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Lipiec, 2021, 01:48 »
Mają problem wizerunkowy coraz bardziej widać sekciarskie agresywne podejście do osób świata
bardzo spodobały mi się zamieszczone komentarze odpowiadające obrońcom organizacji.

Jeśli to Ty, janeczek, jesteś ich autorem, to szczerze gratuluję.
Jeśli to NIE Ty, to szczerze gratuluję nieznanemu autorowi.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Lipiec, 2021, 17:50 »
- "Raz w roku w Skiroławkach"  :-\   (a tam; takie luźne skojarzenie) i w innych miejscowościach na 26 lipca.
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec, 2021, 17:53 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Lipiec, 2021, 19:51 »
- Aż te odstępczuchy! Nic sobie nie robią z ekskomuniki CK tylko działajom i działajom! Piekło ich pochłonie w Armagedonie!  >:D
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 768
  • Polubień: 5133
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Lipiec, 2021, 19:53 »
NNN oj dawno nie czytałeś nowych nauk. Toć przecież nie ma piekła, nawet po armagedonie ;D
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec, 2021, 19:57 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,