BIBLIOTEKA > WARTO WIEDZIEĆ - WARTO ZNAĆ

Sąd Najwyższy USA odrzucił apelację Strażnicy

(1/3) > >>

klenczon:
Gilbert Simental, były starszy ze zboru Mountain View w Kalifornii, wykorzystywał 3 młode dziewczyny, w tym powódkę, która idzie pod inicjałami JW na imprezie przy basenie w jego domu w 2006 roku. Podczas procesu, aby pokazać, jak społeczeństwo radzi sobie z zarzutami nadużyć powód zwrócił się do Towarzystwa Strażnica z prośbą o przedstawienie akt znanych znęcających się nad dziećmi. Strażnica odmówiła. Z tego powodu sędzia orzekł, że Strażnica powinna zapłacić powoda ponad 4 miliony dolarów. Strażnica wniosła apelację do Sądu Najwyższego USA, uzasadniając, że jej prawa do pierwszej poprawki zostały naruszone. Odwołanie zostało odrzucone. :)
Translator Google

https://www.supremecourt.gov/search.aspx?filename=/docket/docketfiles/html/public/19-40.html

matowa:
A w prośbach o pieniądze mówi się o popieraniu "czystego wielbienia." Tymczasem kasa idzie na kary.
W zakładce "Dla mediów" na jw.org ani słowa.
Fuj.

Nemo:
Wyobraźcie sobie, jakby sąd nakazał cielakowi kierowniczemu przeproszenie w ogólnych mediach za ten proceder i oficjalne przyznanie się do problemu. Dla nich byłoby to gorsze niż wypłata nawet większego odszkodowania.

Efektmotyla:

--- Cytat: Nemo w 09 Październik, 2019, 20:10 ---Wyobraźcie sobie, jakby sąd nakazał cielakowi kierowniczemu przeproszenie w ogólnych mediach za ten proceder i oficjalne przyznanie się do problemu. Dla nich byłoby to gorsze niż wypłata nawet większego odszkodowania.

--- Koniec cytatu ---
Nie przymusili by ich nawet karą 10000 $ za dzień zwłoki, takie to zatwardziałe typy spod ciemnej gwiazdy.

filistyn:
no cóż . nowe rezolucje już się tworzą. tak by cielaki owieczki wydoili

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej