BIBLIOTEKA > TEMATY KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ

Wyszperane w internecie

(1/2) > >>

Agnesja:
Naszła mnie myśl "ni ze świeczki ni z owieczki", werset z
 Mat.18:20
20. Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich.

Wpisałam w google ten werset i znalazłam bloga młodej dziewczyny 22 lata ma na imię Justyna,która jest katoliczką. Zaskoczyła mnie jej dojrzałość w tak młodym wieku.Opisuje Ona swoją historię o nawróceniu do Pana Jezusa, że jest jej przyjacielem ma z Nim silną więź.
https://dziennikzakrapianybogiem.wordpress.com/

I czy osoba tak głęboko oddana Panu Jezusowi mogła by zginąć w armagedonie nie będąc w organizacji Świadków Jehowy?
Dla mnie było by absurdem wręcz tak pomyśleć , nigdy nie mogłam się z tym pogodzić , że wszyscy poza tą "abstrakcyjną arką" mieli by zginąć.Tylko dlatego, bo w niej jakimś przypadkiem się nie znaleźli.

Zachęcam do przeczytania jej historii ,tych którzy naturalnie są ciekawi co może powiedzieć ciekawego o Jezusie Katoliczka.
Dlaczego o tym piszę, ponieważ  ostatnio oglądałam dużo filmów na YouTube o nawróceniach do Pana Jezusa między innymi
" Jak Berejczycy"  pt. Świadkowie Jehowy wywiad nr.3 - jak starszy zboru odnalazł Pana  (PoP vol.94)
i innych nawróceniach  ciekawe jest to, że osoby które się nawracają mają podobne przeżycia a są dla siebie obcy nie są w jednej wspólnocie a oddali całe swoje życie Panu Jezusowi i na pewno nie są fanatykami.
Jana 8:12
12. A Jezus znowu przemówił do nich tymi słowy: Ja jestem światłością świata; kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość żywota.

Nikt:
Tak . Ci co poszli za Jezusem tak blisko Pana a tak daleko od siebie . Jak to możliwe? Czy rzeczywiście wszyscy idą za tym samym Jezusem ? Może każdemu inna droga pisana .

Startek:
Na ogół po wyjściu z WTSu ludzie tracą wiarę w Boga . Wryto nam w głowy że byliśmy w najlepszej jedynozbawczej  religii ,  gdy się budzimy i widzimy w cośmy się wpakowali to już się wszystkiego ma się dość .

Nikt:

--- Cytat: Startek w 05 Marzec, 2018, 20:37 ---Na ogół po wyjściu z WTSu ludzie tracą wiarę w Boga . Wryto nam w głowy że byliśmy w najlepszej jedynozbawczej  religii ,  gdy się budzimy i widzimy w cośmy się wpakowali to już się wszystkiego ma się dość .

--- Koniec cytatu ---
Bo chyba komuś o to chodzi by ludzie tracili wiarę . Nie mniej świadectwo przytoczone przez Agnesje pokazuje, że wiara podnosi ludzi .

greekNT:
Każde doświadczenie czegoś uczy .

"Wszystkiego doświadczajcie co dobre tego się trzymajcie."

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej