Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Światło  (Przeczytany 2375 razy)

Offline Gremczak

Odp: Światło
« Odpowiedź #90 dnia: 18 Sierpień, 2019, 23:06 »
Co mogę powiedzieć jako ateista. Jak założę że mają rację ci co twierdzą że Jezus z Boga zamienił się w człowieka a jednocześnie wyznają że istnieje trójca to wychodzi bzdura, bo w tym momencie w Trójcy brakuje jednego Boga który aktualnie stał się człowiekiem. Jak przyznam rację tym którzy twierdzą że Jezus jednak cały czas był Bogiem to wychodzi mi znów bzdura bo Jezusa zabito a Biblia mówi że Boga zabić nie można.

O, to ,to taka dokładnie jest treść biblii.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 553
  • Polubień: 624
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Światło
« Odpowiedź #91 dnia: 18 Sierpień, 2019, 23:48 »
W sumie to jeszcze może był jednoczenie Bogiem i człowiekiem ale to już całkiem wychodzi coś dziwnego z tej teorii , a moze jestem za mądry i za roztropny ;)

W tej to chwili rozradował się Jezus w Duchu Świętym i rzekł: «Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie.

Ciekawie oddali ten fragment z Łukasza świadkowie , pewnie dlatego by zbytnio nie obrazić tych co wszytko mają objawione

W tejże godzinie rozradował się+ w duchu świętym i rzekł: „Publicznie wysławiam cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, ponieważ starannie ukryłeś te rzeczy przed mędrcami+ i intelektualistami, a objawiłeś je niemowlętom. Tak, Ojcze, ponieważ uznałeś za dobre to uczynić.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień, 2019, 23:53 wysłana przez Bugareszt »
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.