Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: SŁUPY OGŁOSZENIOWE  (Przeczytany 24924 razy)

Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #75 dnia: 07 Marzec, 2021, 12:47 »
Opatówek k/Kalisza, foto z późnej jesieni.

Bardzo gorliwy starszak i wierzący w święte ciało kierownicze z Warwick wygadał się.
W wioskach koło Kalisza bardzo dużo nieczynnych, sporo poodchodziło na amen. Starszaki wydzwaniają do nieczynnych, ale na próżno, pani śj powiedziała że jak jeszcze raz zadzwoni to zgłosi go na policję i teraz ma spokój. Inna pani pogoniła telefonicznie krawaciarza gdzie pieprz rośnie. Pod koniec stycznia krawaciarze zrobili znowu reorganizację, bo z zooma znikają okienka. Brawo ! Uciekajcie z tej zakłamanej sekty.
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty a forumowych idiotów blokuję.


Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #76 dnia: 23 Kwiecień, 2021, 23:24 »
Foto 1. Armagedon w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęty, to tylko mały wycinek, na pohybel ośmiornicy 8 bogów z Warwick i śmierdzących tchórzy z Nadarzyna.

Foto 2. Ogłoszenie, to już historia. Ukazało się 28 lat wstecz w Życiu Kalisza, to tygodnik, było drukowane przez kolejne 3 tygodnie. Tą gazetę kupowali wszyscy ponieważ był tam zawsze program telewizyjny na cały tydzień. Na ogłoszenie zgłosiły się 4 osoby, sami przewielebni starsi czyli krawaciarze z trzech różnych zborów a dwóch z nich to oprawcy dzieci. Jeden z nich zrobił awanturę w wydawnictwie że jak oni mogą takie kłamstwa drukować, przecież śj są nieskazitelni i mają wszędzie dobrą opinię. ............ krawaciarze z tronu szatana w Nadarzynie nabrali wody w usta a o wszystkim wiedzieli. Taka to szlachetna i pełna miłości organizacja ich Jehowy. Tydzień później zgłosiła się organizacja broniąca praw człowieka.

Nemo: Jakie by nie były emocje i jakie by nie było nastawienie do Nadarzyna, to forum jest wolne od wulgaryzmów. 
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2021, 20:16 wysłana przez Nemo »
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty a forumowych idiotów blokuję.


Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #77 dnia: 15 Maj, 2021, 23:20 »
Armagedon, ciąg dalszy dookoła Sali Królestwa ul. Wrocławska 92 w Kaliszu.

Na przestrzeni ponad 30 lat uczestnicy 3 zborów, masońskich demonicznych nauk z tej sali, nie wytrzymali, były samobójstwa i próby samobójcze. Spora część osób cierpi na depresję. Na poważną depresje od wielu lat leczy się psychiatrycznie jeden ze starszych krawaciarzy, który od początku istnienia sali pasał owce amerykańskimi kłamliwymi naukami.

Wy wszyscy krawaciarze którzy tam sprawowaliście władzę nad sponiewieranymi braćmi i siostrami z pewnością skończycie tak jak na obrazie Hansa Memlinga Sąd Ostateczny. Amen.
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2021, 23:23 wysłana przez batnasekte »
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty a forumowych idiotów blokuję.


Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #78 dnia: 29 Czerwiec, 2021, 19:47 »
Dalszy ciąg Armagedonu dookoła Sali Królestwa w Kaliszu ul. Wrocławska 92

Szyld zdjęty ale to nadal jest SK, kilka razy w miesiącu stoi przed salą sporo samochodów, masońskie zebrania odbywają się tam nadal, pewnie to spotkania samych krawaciarzy obradujących o tym jak to z owieczek wydusić jeszcze więcej kasy na odszkodowania dla ofiar pedofilów na całym świecie. A wy owieczki nie bądźcie ślepe, wasza kasa leci prosto do USA do 8 bogów z Warwick.

Z tej sali zieje nienawiścią. W okolicy bracia i siostry pouciekali z sekty a posłuszne fanatyczne owieczki odwracają się plecami do osób myślących które uciekły od Świadków Jehowy. Ostracyzm w pełnej krasie. Ale to działa w obie strony w skrzynkach pocztowych sąsiedzi już mają najnowsze informacje o przenajświętszej organizacji. Mieszkańcy tej sali muszą odczuwać niechęć sąsiadów i niech tak będzie.

Prawdą jest przenajświętszą że wsze traktuję z szacunkiem a was jak toksyczne odpady.

Plakat oczywiście do kolekcji.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2021, 19:54 wysłana przez batnasekte »
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty a forumowych idiotów blokuję.


Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #79 dnia: 29 Lipiec, 2021, 13:13 »
26 lipca dzień pamięci ofiar Strażnicy.

Mały wycinek, wszystkie wioski i miejscowości między Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim i nie tylko.
Foto 1, osiedle Kalisz Zagorzynek to wylęgarnia krawaciarzy sami murarze, malarze i hydraulicy. Największym hersztem na Zagorzynku jest Henryk S. Karierowicz piął się po szczeblach orgowej drabiny nienawiści aż trafił do Twierdzy Szatana w Nadarzynie. Tam do roku 2012 pełnił funkcję sekretarza zakonnika wg. ich statutu. Po tym roku razem z całym zarządem ten funkcjonariusz publiczny został wywalony na bruk, bo z biura głównego w Warwick przyjechał prokurator jw.org i tak postanowił. Chodziło o jakieś szwindle budowlane, było już o tym tu na forum kilka lat wstecz a ostatnio pojawiło się tutaj
https://www.facebook.com/groups/135483300382304/  ale trzeba sobie to tam poszukać. Henryk S. to propagator nienawiści i ostracyzmu made in jw.org, skrzywdził wielu i porozbijał rodziny na zawsze. Razem ze swoim bratem Zenonem S. budowali SK w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej 92 z której nadal wychodzi jad i nienawiść do wszystkiego co inne niż oni, to sekta 8 bogów i morderców z Warwick USA. Bracia Henryk i Zenon ciężko pracują na rzecz zakonu w Nadarzynie zmuszając owieczki by zrzekły się wolnej woli, logicznego rozumowania i zdrowego rozsądku. Aktualnie Henryk jest tak zwanym pionierem specjalnym.

Foto 13, Biskupice Ołoboczne, tam mieszka starszy czyli krawaciarz brat Stasiu jak pieszczotliwie nazywają go owieczki.
To starszy latami gość, ale nikt nie chciał jechać z nim na zebrania salowe, dlaczego ? A teraz panowie z Twierdzy Szatana w Nadarzynie sprawdźcie dlaczego się tak działo, czy ten brat nadal ma kwalifikacje duchowe by być przykładnym starszym. Osobiście mi to tito, ale przesłuchajcie starsze osoby ze zboru to wam wyjaśnią. Możecie to zrobić jesteście przecież panami życia i śmierci i na czele piramidy finansowej, owieczki ze strachu wszystko wam powiedzą a jak jeszcze postraszycie Armagedonem i ostracyzmem to wszystko się wyjaśni. Brat Stasiu to znany plotkarz i oszczerca i jest skoligacony poprzez dzieci z bratem Henrykiem S.

Aha, był bym zapomniał, zakonnicy z Nadarzyna jest już wyrok na was czeka na ogłoszenie, tik tak, na egzekucję przyjdę z radością. Nie ma też nic na stronie jw.org czy zaprzestaliście już masturbować się i gwałcić kocami i poduszkami a byliście o to proszeni z biura głównego w Warwick, trzeba to uzupełnić obywatele chcą wiedzieć, również ja. I jeszcze jedno, jak długo zamierzacie być na garnuszku owieczek, wstyd być utrzymankiem starszych ludzi, weźcie się za uczciwą pracę, już wam kiedyś pisałem że w klozetach miejskich przyjmują niewykształconych ludzi, to robota akurat dla was, życzę powodzenia w zatrudnieniu, serio szczerze mówię.
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec, 2021, 13:19 wysłana przez batnasekte »
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty a forumowych idiotów blokuję.


Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #80 dnia: 29 Lipiec, 2021, 15:18 »
Cd.
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec, 2021, 15:23 wysłana przez batnasekte »
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty a forumowych idiotów blokuję.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 256
  • Polubień: 13498
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #81 dnia: 29 Lipiec, 2021, 19:54 »
Ponownie proszę, żeby nie zamieszczać komentarzy w tym wątku. Jego założyciel chce z niego zrobić swojego rodzaju archiwum swojej działalności. Uszanujmy to. Jest wiele działów w których można dyskutować, albo założyć temat o słuszności, lub nie działaniach Batanasektę
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #82 dnia: 14 Październik, 2021, 22:26 »
A takie tam obrazeczki na temat miłości w jedynej na świecie religii prawdziwej świadkowie Jehowy
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2021, 22:36 wysłana przez batnasekte »
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty a forumowych idiotów blokuję.