Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: SŁUPY OGŁOSZENIOWE  (Przeczytany 20422 razy)

Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #75 dnia: 07 Marzec, 2021, 12:47 »
Opatówek k/Kalisza, foto z późnej jesieni.

Bardzo gorliwy starszak i wierzący w święte ciało kierownicze z Warwick wygadał się.
W wioskach koło Kalisza bardzo dużo nieczynnych, sporo poodchodziło na amen. Starszaki wydzwaniają do nieczynnych, ale na próżno, pani śj powiedziała że jak jeszcze raz zadzwoni to zgłosi go na policję i teraz ma spokój. Inna pani pogoniła telefonicznie krawaciarza gdzie pieprz rośnie. Pod koniec stycznia krawaciarze zrobili znowu reorganizację, bo z zooma znikają okienka. Brawo ! Uciekajcie z tej zakłamanej sekty.
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty.


Offline batnasekte

Odp: SŁUPY OGŁOSZENIOWE
« Odpowiedź #76 dnia: 23 Kwiecień, 2021, 23:24 »
Foto 1. Armagedon w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęty, to tylko mały wycinek, na pohybel ośmiornicy 8 bogów z Warwick i śmierdzących tchórzy z Nadarzyna.

Foto 2. Ogłoszenie, to już historia. Ukazało się 28 lat wstecz w Życiu Kalisza, to tygodnik, było drukowane przez kolejne 3 tygodnie. Tą gazetę kupowali wszyscy ponieważ był tam zawsze program telewizyjny na cały tydzień. Na ogłoszenie zgłosiły się 4 osoby, sami przewielebni starsi czyli krawaciarze z trzech różnych zborów a dwóch z nich to oprawcy dzieci. Jeden z nich zrobił awanturę w wydawnictwie że jak oni mogą takie kłamstwa drukować, przecież śj są nieskazitelni i mają wszędzie dobrą opinię. ............ krawaciarze z tronu szatana w Nadarzynie nabrali wody w usta a o wszystkim wiedzieli. Taka to szlachetna i pełna miłości organizacja ich Jehowy. Tydzień później zgłosiła się organizacja broniąca praw człowieka.

Nemo: Jakie by nie były emocje i jakie by nie było nastawienie do Nadarzyna, to forum jest wolne od wulgaryzmów. 
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2021, 20:16 wysłana przez Nemo »
Tępię przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty.