Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Warunki użytkowania  (Przeczytany 427 razy)

Offline janeczek

Warunki użytkowania
« dnia: 09 Luty, 2023, 21:40 »
Zawsze słyszymy czytaj informacje warunki kontraktu drobnym drukiem.
Akurat w przypadku organizacji jaka jest gwarancja że nie kłamiemy, bo sami twierdzą że są organizacją swego jehowy.
I cóż piszą o dziale medycznym, a ryzykujesz utratę życia stosując się do tych zasad krew.

Sekcja medyczna
Zawartość sekcji medycznej umieszczonej w tym serwisie (dalej jako „Sekcja medyczna”) służy wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi żadnej pomocy lekarskiej, nie jest też przeznaczona, aby zastępować jakąkolwiek profesjonalną pomoc medyczną, diagnostykę czy metody leczenia. W Sekcji medycznej nie poleca się, ani nie popiera jakichkolwiek konkretnych badań, lekarzy, produktów i wyrobów medycznych, procedur, opinii lub jakichkolwiek innych informacji, które zamieszczono w Sekcji medycznej.

Zawsze zasięgnij porady lekarza lub odpowiednio wykwalifikowanego personelu medycznego w związku z jakąkolwiek kwestią zdrowotną lub mającą związek z leczeniem.

Podejmowane są wszelkie działania, by informacje medyczne publikowane w Sekcji medycznej niniejszego serwisu były rzetelne i aktualne. Jednakże informacje, z którymi możesz się zetknąć w Sekcji medycznej są zamieszczane „w stanie takim, w jakim się znajdują” (tzw. as is), bez rękojmi czy gwarancji wyraźnych lub dorozumianych. Nie udziela się żadnej rękojmi ani gwarancji wyraźnych lub dorozumianych w związku z Sekcją medyczną, w tym dorozumianej gwarancji wartości handlowej, ani przydatności do określonego celu. Nie udziela się żadnych gwarancji ani rękojmi co do niezawodności, dokładności, aktualności, użyteczności lub zupełności jakiejkolwiek informacji uzyskanej za pośrednictwem Sekcji medycznej. Nie przyjmuje się żadnych zobowiązań ani nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub przeoczenia w treści Sekcji medycznej. Polegając na jakichkolwiek informacjach w Sekcji medycznej, działasz wyłącznie na własne ryzyko. Wydawcy tego serwisu w żadnym wypadku nie ponoszą odpowiedzialności odszkodowawczej lub z tytułu jakichkolwiek roszczeń (m. in. za szkody pośrednie i uboczne, szkody na dobrach osobistych oraz wynikające z następstw śmierci innych osób, utracone korzyści, szkody wynikające z utraty danych lub zakłócenia działalności gospodarczej) związane z użytkowaniem bądź brakiem dostępu do Sekcji medycznej, niezależnie od tego, czy roszczenia bądź szkody wynikałyby z rękojmi, gwarancji bądź wynikałyby z czynu niedozwolonego lub byłyby oparte na jakiejkolwiek innej podstawie bądź teorii prawnej, niezależnie od tego, czy wydawcy tego serwisu zostali poinformowani o możliwości istnienia takich roszczeń bądź szkód.

A w jednym zdaniu to nic nie wiemy nie odpowiadamy, zarobieni jesteśmy.

Następny problem czy mówimy prawdę radząc w sprawach rodziny nauki relacji z innymi osobami ostracyzm, głoszącą prawdę czy aby na pewno.

Gwarancje i wyłączenia odpowiedzialności
Niniejszy serwis oraz wszystkie udostępniane w nim informacje, treści, materiały czy inne usługi, dostarczane są przez Watchtower „w takim stanie, w jakim się znajdują” (tzw. as is). Watchtower nie ponosi żadnej odpowiedzialności ani nie udziela gwarancji żadnego rodzaju — ani wyraźnych, ani dorozumianych.

Watchtower nie gwarantuje, że serwis jest wolny od wirusów czy innych elementów szkodliwych. Watchtower nie będzie ponosił odpowiedzialności z tytułu żadnego rodzaju roszczeń odszkodowawczych powstałych w wyniku korzystania z jakiejkolwiek usługi czy jakichkolwiek udostępnianych poprzez serwis informacji, treści, materiałów czy innych usług udostępnianych w tym serwisie, w tym z tytułu odszkodowań za szkody bezpośrednie, pośrednie, z tytułu strat moralnych, odszkodowań za rzeczywiste straty lub szkody wtórne (w tym odszkodowań z tytułu utraconych korzyści).

Wirusów to ja się nie boję ale te inne elementy, manipulacja kłamanie pomijanie ważnych elementów to już problem.
Byłbym spokojniejszy jakby był tu jehowa ale brak, czemu muszą nieraz napisać prawdę system sądowniczy w USA to nie żarty jak u nas.
Tak więc kłamiemy manipulujemy ale piszemy że to tylko sugestie i bzdurki, jak ucierpisz to się odwal od nas bo piszemy jasno i z pełną prawdą że to co radzimy gówno warte. 

https://www.jw.org/pl/warunki-uzytkowania-serwisu/#link3

 
 
   
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 856
  • Polubień: 638
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Warunki użytkowania
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwiecień, 2023, 21:02 »
W USA były przypadki, że ktoś się oparzył herbatą a na kubku nie było napisane, że herbata może być gorąca i pozwał firmę do sądu o odszkodowanie. I wygrał.
W USA takie zastrzeżenia jak to, co zacytowałeś to norma.
Szczególnie obszar medycyny.
Są tam ludzie, którzy z wytaczania pozwów uczynili sposób na życie i zarabianie pieniędzy.
Dlatego to nie dziwi.
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline on-on

Odp: Warunki użytkowania
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwiecień, 2023, 09:48 »
W USA były przypadki, że ktoś się oparzył herbatą a na kubku nie było napisane, że herbata może być gorąca i pozwał firmę do sądu o odszkodowanie. I wygrał.
W USA takie zastrzeżenia jak to, co zacytowałeś to norma.
Szczególnie obszar medycyny.
Są tam ludzie, którzy z wytaczania pozwów uczynili sposób na życie i zarabianie pieniędzy.
Dlatego to nie dziwi.

Polecam przeczytać thriller Grishama "Król odszkodowań", który opowiada historię prawnika specjalizującego się w pozwach zbiorowych. Ciekawa lektura na długi weekend