Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe  (Przeczytany 15059 razy)

Offline Roszada

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Sierpień, 2018, 20:51 »
A teraz bzdura z tego pliku:

http://smolarek.info/test/3.JPG

Nigdy, ja W. Bednarski, nie napisałem książki pt. Fałszywym prorokom - nie.

A G. Kulig nie napisał mojej książki o krwi pt. Czy Świadkowie Jehowy są kompetentni w orzekaniu o transfuzji krwi...


Offline PoProstuJa

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Sierpień, 2018, 22:42 »
Brawo Kaiser! :)

Spośród wszelkich zarzutów jako odstępcy najbardziej spodobał mi się ten, że się upierasz przy innej dacie zburzenia Jerozolimy niż Świadkowie!

Myślę, że powoli czas na to, aby Świadkowie zaczęli palić książki historyczne oraz rzecz jasna Biblię Tysiąclecia... bo tam jest podany rok 587! A przecież w takim razie to odstępcze materiały są!
Dodatkowo będą musieli wyrzucić tablety z dostępem do Internetu... i ODSTĘPCZYCH stron historycznych i artykułów opisujących zburzenie Jerozolimy!  ;D ;D  ;D


Offline Roszada

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 08:16 »
Widzę po tym Kaisera dokumencie, że jednak jest u ŚJ Indeks Ksiąg Zakazanych. :)
Także Tematów Zakazanych, Osób Zakazanych i Miejsc Zakazanych. :-\


Offline zero1

 • Pionier
 • Wiadomości: 957
 • Polubień: 2096
 • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 11:09 »
...i myśli zakazanych.

Patrzę z zażenowaniem na ten dokument i pytam tak: czy osoby, które podpisały się przy pieczątkach nie są po prostu zwykłymi kłamcami? To zostawiam do osądu Wam, drodzy forumowicze. Zapewne przypuszczali - znając tupet i odwagę swojego dawnego brata - że te informacje będą upublicznione i zagrali jak Bogumił w epizodzie 10., a dokładnie w tej kwestii:
"- To dlaczego tego nie zrobiłeś? Pomijając że cała historia jest fałszem – Bogumił asekurował się na wypadek gdyby był nagrywany – przyjmijmy hipotetycznie, że faktycznie masz na mnie haka. Dlaczego go nie wykorzystałeś i nie poszedłeś na współpracę z Bobkowskim?"
(Link: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/na-wesolo/brat-bogumil-the-series/msg147316/#msg147316)

Tak, zaiste 'zabezpieczyli się' na wypadek ujawnienia treści, jednak jest to tym bardziej kompromitujące i pokazuje bezczelne próby manipulacji odbiorcami pisma - zauważmy, że także kopia tego idzie bez względu na wszystko do Insektora Ochrony Danych Osobowych, a to jest po prostu zwykła instytucja, w której pracują zwykli ludzie, mający za zadanie przeczytać dane pismo i zadecydować do jakiej przegródki je włożyć. Mając w tyle głowy takie bzdury, juz widzę jaka wściekłość ich ogarnia, gdy w sobotę przed południem rodzinny wypoczynek zakłócać im będą swoimi nalotami grupki tych sfanatyzowanych i ślepych na poczynania swoich przywódców Świadków!

Ludzie podpisani przy pieczątkach sami wydali na siebie wyrok - a jak to często mówili bracia Rutherford i Russel "...nie są to oznajmienia ludzkie, lecz Boże". Oczywiście tamte zapowiedzi końca świata i nastania na Ziemi raju okazały się zapowiedziami ludzkimi, ale zobaczmy faktyczne zapowiedzi Boże dot. ludzi podpisanych u dołu listu:
Jn. 8:44 - "Waszym ojcem jest Diabeł, a wy chcecie spełniać pragnienia swojego ojca. On od początku był zabójcą i nie stał mocno w prawdzie, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy kłamie, robi to zgodnie z własną naturą, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa." - kłamiecie bezczelnie na polecenie kogoś z góry - wybudźcie się. W przeciwnym razie sroga czeka Was kara, bo 'Bóg nie jest kimś, z kogo można drwić'. Wyrok Wasz pradawny nie drzemie, sami się wykluczacie i sami zgotowaliście sobie godną pożałowania przyszłość. Kłamiecie z mównicy gdy pojawiacie się na zgromadzeniach, kłamiecie w żywe oczy pytani o niewygodne dla Was sprawy, kłamiecie w listach! Ogień piekielny zapłonie dla Was posiedmiokroć mocniej niż zazwyczaj!

Jeszcze jedno spostrzeżenie dot. 'listy wykroczeń' Pana Tomka - to jest po prostu żart. Niczym dzieci w przedszkolu. Przyczepianie się o to, co powiedział do danej osoby, co powiedział o danej osobie - to jest dziecinada.
Gdy o mnie jeden starszy powiedział publicznie zgryźliwą uwagę i poszedłem o jego bezczelności rozmawiać z innym starszym - a były to rzeczy podobne do tych wypowiadanych na nagraniu przez 'podsądnego' - to zostałem zawstydzony słowami sugerującymi, że nie mam się czego czepiać i że powinienem zająć się służbą. Tak oto w gnieździe szerszeni jeden broni drugiego, a żaden nie jest po stronie owiec. Odpuściłem sobie po tym zwracanie uwagi na kąśliwe przytyki mimo, że w Strażnicy tamten starszy czytał to samo, co cały zbór nt. konieczności myślenia, zanim się coś powie. No i wyrosłem z tej postawy - teraz niech sobie każdy gada o mnie, co chce.
Ale co ja tu czytam? Boże, co za ludzie siedzą na stołkach tej sekty! Czytam dosłownie takie same argumenty jako poważne zarzuty - "Pan Tomek powiedział wyraz 'cham', zróbcie coś z nim", "Pan Tomek tamto, Pan Tomek sramto". Ludzie, czy wy nadal jesteście dziećmi? Przecież to nie są żadne zróżnicowane argumenty i zarzuty - to jest wciąż jedno i to samo i pokazuje Wasz problem! Poważny problem wymagający pomocy specjalistów!
Domyślam się, że tak dokładnie mogli to wypisać dlatego, że sami skorzystali z nagrania podlinkowanego na forum - to tym bardziej są dwulicowi i zakłamani, są dziećmi Diabła - zatwardziali w pysze swej myślą tak, jak on! Są kłamcami, a kłamcy nie odziedziczą Królestwa Bożego!

Mam jednak nadzieję, że osoby zmuszone do pracy przy tej sprawie - czy to w budynku BO jako darmowi sługusy sekty - czy to lokalni starsi, którzy zobaczyli jaki cyrk ta korpo-sekta robi z jednej prośby byłego członka - mam nadzieję, że wybudzą się i za jakiś czas zacznie do nich docierać wielka ściema, która spowijała ich życie.

Pragnę raz jeszcze podkreślić wspomniany na początku fragment opowieści naszego pisarza Eks-In, jako historię naprawdę mogącą się wydarzyć nawet na szczeblu krajowym i zachęcić wszystkich do czytania ich ze zdwojoną uwagą, bo jak widać nie ma pod słońcem nic nowego:-)

Ostatnie spostrzeżenie dot. robienia przypuszczeń z faktów - czyli ta 'rzekoma pedofilia', bo niby na KS Tomek nie miał dowodów. Dobra, zatem nie mamy dowodów na to, że Pan Jezus ustanowił Russela Posłańcem Laodycejskim, że ustanowił CK, że CK to NWiR i masę innych. Mamy za to następujące fakty:
- rzekome Ciało Kierownicze - samozwańcza grupka oszustów,
- rzekomo zrewidowany PNŚ - a tak naprawdę zmanipulowany,
- rzekome nowe światło - a tak naprawdę nowe pomysły w miejsce starych, nietrafionych,
- rzekome piękne wzrosty - a tak naprawdę mega-spadki i załamanie się w ludziach wiary w Boga.

A tu niby-dowód z wyreżyserowanego spektaklu z podstawionymi aktorami:
https://www.youtube.com/results?search_query=%C5%9Bwiadkowie+jehowy+przed++australijsk%C4%85+komisj%C4%85
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2018, 11:13 wysłana przez zero1 »
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Safari

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 13:05 »
Kaizer, możesz podać link do materiału, w którym wyjaśniasz dokładnie jak napisać pismo, by otrzymać od nich odpowiedź??
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline mav

 • Ja tu tylko sprzątam
 • Wiadomości: 1 152
 • Polubień: 6389
 • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 13:11 »
Kaizer, możesz podać link do materiału, w którym wyjaśniasz dokładnie jak napisać pismo, by otrzymać od nich odpowiedź??

Masz linki w pierwszym poście :).

Przypomnę, że pisałem na forum jak to zrobić:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/kwestie-prawne/dane-osobowe-u-sj/msg137796/#msg137796
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/kwestie-prawne/dane-osobowe-u-sj/msg139705/#msg139705
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2018, 13:13 wysłana przez mav »


Offline NNN

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 05:39 »
  Pismo z danymi osobowymi z Nadarzyna jest tak zredagowane, aby maksymalnie wybielić Związek Wyznaniowy Świadkowie Jehowy w Polsce i jednocześnie pokazać jak dany delikwent postępuje źle, jak lubi się czepiać i kłamać. Przy czym brak mu ogłady i podstawowego wychowania, więc nie nadaje się do grona oświeconych i świętych, bez żadnych wad (doskonałych) struktur zorganizowanych przez społeczeństwo. Ma to odstraszyć każdego następnego chętnego do składania podobnych próśb. Już się spodziewam i się boję, jak ja zostanę obsmarowany.


 - Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło. Jeśli masowo będziemy pisać o te dane osobowe, to każde otrzymane pismo pokaże, że Związek Wyznaniowy Świadkowie Jehowy w Polsce to przestępcza organizacja mówiąc w skrócie,  bowiem skupia same patologiczne jednostki, nie nadające się do resocjalizacji i dlatego wyrzucane na margines społeczeństwa. Jeśli członkowie Związku są źli, nieokrzesani, patologiczni, to i cały Związek jest taki sam. Według Pisma Świętego i wypowiedzi Jezusa nie może bowiem zły rodzić dobrych owoców. Może więc kiedyś władza dojdzie do wniosku, iż należy taki patologiczny twór zlikwidować, aby nie przynosił ujmy wykształconemu społeczeństwu?

- Poza tym, to mam wrażenie, iż takie dane osobowe pokazujące człowiecze zło będą przechowywane aż do Armagedonu i może na podstawie tych wpisów w tymże Armagedonie człowiek będzie osądzony przez  boga Jehowę. Kłóci się to z wykładnią biblijną, ale od czego jest nowe, jaśniejsze światełko? No chyba, że delikwent zdąży wrócić do Związku! Wtedy z automatu staje się dobrym człowiekiem znającym dobro i zło, a w szczególności znającym to co go czeka, jak znowu zechce krytykować Związek. Inaczej jest w tym starym świecie. Tam sądy potrafią przebaczać winy i zacierają po pewnym czasie kary. Tutaj  na to nie można liczyć nigdy, jeśli przebywa się poza strukturami Związku, a tym bardziej, jeśli się staramy o wyeliminowanie patologii z samego Związku Wyznaniowego Świadkowie Jehowy w Polsce i na świecie. 

« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 06:11 wysłana przez NNN »


Offline ewa11

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 15:37 »
Ja dostałam właśnie pismo z prośbą o przesłanie ksera dokumentu, na którym będzie widoczne zdjęcie, imię i nazwisko, data urodzenia. Mogę zrozumieć imię i nszwisko i datę urodzenia, bo te dane były - z tego, co pamiętam - w karcie głosiciela, więc na ich podstawie można zweryfikować, że ja to ja. Ale po co zdjęcie? Zdjęć, z tego, co pamiętam, w kartach nie było, więc jak niby moje zdjęcie ma pomóc w - jak piszą - weryfikacji tożsamości?


Offline zero1

 • Pionier
 • Wiadomości: 957
 • Polubień: 2096
 • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 15:50 »
Próba nieautoryzowanego wyłudzenia danych osobowych - od razu raportuj do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych i żądaj kary porządkowej w wysokości stu tysięcy złotych na dzień dobry.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline ewa11

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 16:09 »
Próba nieautoryzowanego wyłudzenia danych osobowych - od razu raportuj do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych i żądaj kary porządkowej w wysokości stu tysięcy złotych na dzień dobry.
Ja wiem, że to żądanie jest ni z gruszki, ni z pietruszki, ale próbuję zrozumieć ich tok rozumowania. Wszelkie inne dane na kopii dokumentu mogę zaczernić (tak piszą), czyli numer dokumentu też. Potrzebują tylko zdjęcia, imienia i nazwiska, daty urodzenia. Imię i nazwisko mają, datę urodzenia też im w piśmie podałam (żeby mieli stuprocentową pewność, że odłączają właściwą osobę, przy czym w tym samym piśmie zawarłam żądanie odłączenia i żądanie usunięcia moich danych osobowych). Teraz jedynie mnie ciekawi, z jakich względów chcą mojego zdjęcia. Prowadzą kartotekę odstępców wraz z ich zdjęciami?


Offline Trzy Kominy

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 17:07 »
A może wyślą ta twoją prośbę do ostatniego zboru w jakim byłeś i tam grono na podstawie tego zdjęcia potwierdzi czy ty to ty.
Do religii przyłączają za to w co wierzysz, a wykluczają za to co wiesz.


Offline ewa11

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 17:20 »
A może wyślą ta twoją prośbę do ostatniego zboru w jakim byłeś i tam grono na podstawie tego zdjęcia potwierdzi czy ty to ty.
Mi się nie chce kopać z koniem, więc wyślę im ksero dowodu z imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia (i tak je mają), z prośbą, by na tej podstawie potwierdzili moją tożsamość. A jeśli w ich ocenie kopia ta jest niewystarczająca, to również z prośbą, by podali podstawę prawną, zgodnie z którą żądają mojego zdjęcia.


Offline zero1

 • Pionier
 • Wiadomości: 957
 • Polubień: 2096
 • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 18:51 »
A ja bym najpierw zażądał podstawy. I kara jest nie do końca ni z gruchy ni z pietruchy, ale to możesz zrobić inaczej - napisać do nich żądanie podania podstawy prawnej i jednoczesnego udostępnienia danych a także zaniechania dalszego nieautoryzowanego wyłudzania od ludzi nadmiarowych danych osobowych i jednocześnie w związku z naruszeniem GDPR w Twoją stronę w poprzedniej korespondencji, zażądałbym od nich bezpośrednio stu tysięcy złotych na Twoje konto i dał zapewnienie, że Ty w ten sposób powstrzymasz się od zgłoszenia tego naruszenia do Prezesa UODO, ci bowiem będą mogli na nich narzucić dwadzieścia baniek lub cztery procent przychodu (nie dochodu) za ubiegły rok obrotowy. Taniej im będzie zatem zapłacić Ci sto koła.
Słuchajcie, jeśli nie weźmiemy ich za mordy i damy z siebie kpić, to gdy zaleje ich fala dwustu pięćdziesięciu tysięcy wniosków (bo jak wiemy więcej jest byłych śj, niż obecnych) to oni kpiąc nam w twarz, wydymają nas dwieście pięćdziesiąt tysięcy razy żądając fotografii, a o tym w dokumencie GDPR nie ma ani słowa. Co to ma być? Czyżby jakaś kolejna próba wyłudzenia danych na wielką skalę pod przykrywką zmian w prawie?
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline mav

 • Ja tu tylko sprzątam
 • Wiadomości: 1 152
 • Polubień: 6389
 • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 19:00 »
Jeśli cokolwiek im wysyłacie (sam to chyba niedługo zrobię), to proponuję walnąć na całości (szczególnie na zdjęciu) dużego watermarka, tak, żeby całość była nie do użycia gdziekolwiek indziej. Taka kopia będzie wystarczająca do identyfikacji, ale bezużyteczna gdyby chcieli zrobić z nią cokolwiek więcej. No i oczywiście zamazać numer dowodu i inne informacje, których nie wymagają.

Coś w ten deseń:

« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 19:07 wysłana przez mav »


Offline ewa11

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 19:40 »
A ja bym najpierw zażądał podstawy. I kara jest nie do końca ni z gruchy ni z pietruchy
Zero1 - mi chodziło o to, że żądanie przesłania kopii dokumentu, a jeszcze z widocznym zdjęciem, jest ni z gruchy, ni z pietruchy.
Grono starszych może juź być zupełnie inne niż 20 lat temu (część już pewnie nie żyje, bo już wtedy były to osoby w podeszłym wieku), a nawet jeśli ktoś się ostał z tamtego grona, to na zdjęciu wyglądam zupełnie inaczej niż 20 lat temu. Więc nie wiem, w jaki sposób to zdjęcie ma im pomóc w weryfikacji mojej tożsamości. Ale najlepiej niech mi podadzą podstawę prawną.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 19:56 wysłana przez ewa11 »