Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wstrzymanie publikacji  (Przeczytany 2174 razy)

Offline Weteran

Wstrzymanie publikacji
« dnia: 24 Sierpień, 2016, 00:48 »
W tym miejscu miałem dziś „zareklamować” mój nowy wpis na moim blogu. Jednak po wejściu, zalogowaniu i po tym, co zobaczyłem, zawieszam swój udział. Dopóki będzie się tu dopuszczać ksenofobiczne, antysemickie treści i przyjmować rejestrację kolejnych trolli i kretów, w tym niektórych znanych od lat (myślę, że większość piszących tu wie o kogo chodzi; jeden z nich dziś się zarejestrował tylko po to, aby wypluć kolejną porcję jadu), a następnie tolerować ich, nie widzę możliwości udziału w forum.
Niektórzy z forumowiczów pisali tu, iż wstydzą się, że byli ŚJ. I jest to całkowicie zrozumiałe. Ale w kontekście tego, co się tu ostatnio zaczyna wyprawiać, jestem bliski konkluzji, że wstydzę się, iż byłem na tym forum.
Zostałem wyłączony z moderowania. I dobrze, nie zależy mi na tym. Mam ciekawsze rzeczy do zrobienia,niż ciągłe siedzenie na forum i śledzenie wątków. Ponieważ jednak pozostaję moderatorem mojego kanału, proszę o nieusuwanie tego postu. Wątek zostaje przeze mnie zamknięty, a moją ponowną aktywność uzależniam od zmiany sytuacji i powrotu forum do szczytnych założeń, które przyświecały mu na początku.

Edit: 26.08.2016. Nie zmieniam zdania, jednak dobro poszukujących wyzwolenia z „prawdy o prawdzie” może skłaniać mnie do zamieszczania od czasu do czasu nowego materiału.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2016, 16:02 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS