Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ogłoszenie 30 Listopada  (Przeczytany 925 razy)

Offline Blue

Ogłoszenie 30 Listopada
« dnia: 02 Grudzień, 2020, 08:52 »
Ogłoszenie
30 listopada 2020
DLA STARSZYCH W POLSCE
1. Przypomnienie listu z 13 maja 2019 roku. Zadbajcie o to, żeby zgodnie z listem z 13 maja 2019 roku dotyczącym Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych głosiciele biorący udział w listopadowej kampanii pamiętali, by nie przechowywać danych związanych ze służbą kaznodziejską. Głosiciele są zachęcani do podtrzymywania zainte resowania, gdy ktoś poprosił listownie, mailowo lub telefonicznie o dalszy kontakt.
DLA KOORDYNATORÓW GRON STARSZYCH W POLSCE
1. Ogłoszenie dla zborów. Zadbajcie o to, żeby zostało ono odczytane na najbliższym zebraniu w tygodniu.

DLA ZBORÓW W POLSCE
1. Zakończenie kampanii w listopadzie 2020 roku. Kampania w listopadzie tego roku wyraźnie nam pokazała, że Jehowa dba, byśmy nawet w czasie pandemii mogli — zgod nie ze słowami z 1 Listu do Koryntian 15:58 — być „bardzo zajęci dziełem Pańskim”. Kampania ta okazała się wspaniałym postanowieniem Ciała Kierowniczego, które zapla nowało ją na długo przed wybuchem pandemii. Wzmożony udział w służbie w tym miesią cu jeszcze bardziej nas uaktywnił i zbliżył do siebie nawzajem. Zachęcamy Was do dal szego podtrzymywania tych bliskich relacji z różnymi głosicielami w zborze. Chcemy też Was pochwalić, że cały czas szukacie kierownictwa Jehowy i polegacie na Jego mądrości, kiedy musicie podejmować osobiste decyzje w trakcie pełnienia służby kaznodziejskiej (Jak. 1:5).

2. Być może niejeden z Was pomyślał, jakie byłoby to wspaniałe, gdyby kampania mogła potrwać jeszcze dłużej! Takie nastawienie świadczy o gorliwości i zaangażowaniu, z jakim w niej uczestniczyliście. Jednak z uwagi na zakończenie kampanii nie będziemy już pisać do urzędników ani firm. Od grudnia — tak jak to jest od początku pandemii — będziemy dzielić się prawdami biblijnymi z naszym osobistym gronem odbiorców. Możecie być prze konani, że nawet jeśli ta grupa kontaktów jest niewielka, to Jehowa „zapewni to, co ko nieczne”, abyśmy każdego miesiąca mogli mieć swój udział w duchowym żniwie (Rodz. 22:8, 14). Bardzo Was kochamy i przekazujemy serdeczne, braterskie wyrazy miłości i do ceniania dla wszystkiego, co robicie w służbie dla Jehowy.
Offline Fantom

Odp: Ogłoszenie 30 Listopada
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudzień, 2020, 09:02 »
Ciało Kierownicze mówi kiedy i komu głosić. Brawo! Głosiciele w tym wyznaniu muszą mieć pozwolenie, a mówią, że nie są zniewoleni. Czy grono starszych upomni głosiciela, który zdecyduje się dłużej głosić urzędnikom i firmom? ''Wspaniałe postanowienie''. Czy oni wzorują się na północnokoreańskiej tv?:) Rzekomo ŚJ opierają się na Biblii. Przegapiłem jakiś w niej fragment o tym komu i przez jaki czas głosić? Kto jeszcze czeka na ''wspaniałe postanowienia'' CK?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline dziewiatka

Odp: Ogłoszenie 30 Listopada
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudzień, 2020, 10:39 »
Fantom jesteś krytykantem bo to Jehowa i Jezus oraz CK w trujący jedynej zaplanowali co i do kogo i jak długo głosić co by głosiciele mieli mnustwo pracy w dziele.


Offline Blue

Odp: Ogłoszenie 30 Listopada
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Grudzień, 2020, 10:46 »
Kampania w listopadzie tego roku wyraźnie nam pokazała, że Jehowa dba, byśmy nawet w czasie pandemii mogli — zgodnie ze słowami z 1 Listu do Koryntian 15:58 — być „bardzo zajęci dziełem Pańskim”. Kampania ta okazała się wspaniałym postanowieniem Ciała Kierowniczego, które zaplanowało ją na długo przed wybuchem pandemii. Wzmożony udział w służbie w tym miesiącu jeszcze bardziej nas uaktywnił i zbliżył do siebie nawzajem. Zachęcamy Was do dalszego podtrzymywania tych bliskich relacji z różnymi głosicielami w zborze. Chcemy też Was pochwalić, że cały czas szukacie kierownictwa Jehowy i polegacie na Jego mądrości, kiedy musicie podejmować osobiste decyzje w trakcie pełnienia służby kaznodziejskiej

Nawet się zbytnio nie kryją, o co tak naprawdę chodzi. Ważne, żeby chomiczki cały czas miały swoje kółeczko do bieganiny :)


Offline Technolog

Odp: Ogłoszenie 30 Listopada
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Grudzień, 2020, 15:43 »
Oczywiście, że kampania została zaplanowana na długo przed pandemią, bo w październikowym Życiu i służbie nie ma słowa o głoszeniu listownym do urzędników i firm.
Jednak głoszenie listowne do urzędników i firm wymyślono w czasie pandemii, żeby w jakiś sposób ta kampania mogła się obyć na szerszą skalę i odbić echem w społeczeństwie. A jakość zaplanowania pokazują co najmniej 2 listy z uszczegółowieniem dotyczącym kampanii, w szczególności ten z 18 listopada, po 2,5 tyg trwania kampanii, który mówi o tym, żeby nie używać imion i nazwisk w kontaktach z firmami.