Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ŚJ na fb.  (Przeczytany 47638 razy)

Offline Fantom

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #180 dnia: 02 Czerwiec, 2020, 09:16 »
 Nie będę wklejał zdjęć, tylko wkleję sam tekst, którego autorem jest były, tak były obrońca ŚJ, znany nam biosławek. Chłopak odleciał na całego:))) Link do grupy i temat, w którym się on udziela, to: Kongresy Świadków Jehowy  https://www.facebook.com/jworgpl/

Cytaty:

''Przestań pieprzyć kocopoły. Wrzuca kto chce, ale po takiej ingerencji w sumienia, za pośrednictwem nieustannych przypomnień, że aż mi się wstyd przed zainteresowanymi robiło. Nie czytasz, co napisałem, bo jesteś zaprogramowanym jw.cyborgiem i nawet boisz się pomyśleć inaczej niż w Strażnicach napisali - jakże to często odbiega od rzeczywistości. Świadkiem Jehowy w waszym pojęciu nigdy nie zostałem (i chwała Bogu), bo mając kontakt z Organizacją przez wiele dziesięcioleci poznałem prawdę o prawdzie i tylko ja w internecie pisze na temat Świadków Jehowy obiektywne artykuły. Takie osoby, jak ty, pozbawione umiejętności niezależnego od dyktatury myślenia, potraficie tylko zaczarować rzeczywistość i oszukiwać zainteresowanych. Dlatego tak dużo opuszcza wasze szeregi. Stańcie w prawdzie, to nawet ja się do was przyłączę, bo nie bedę się bał, że jak się ochrzczę to zostanę niewolnikiem Ciała Kierowniczego zamiast Boga! :) Cierpicie na syndrom koreańsko-północny.''                                                                               
                                                                                                                                                                                             
   ''Z wami nie ma rozmowy, jak z każda sztuczną ynteligencją. Z was tacy teolodzy jak z koziej dupy armata. Banda amatorów i w dodatku arogantów. Sama sobie idź do kościoła :) Do pięt mi wiedzą biblijną, czy nawet wasza strażnicową nie dorównujesz leniu intelektualny, a gebe masz od ucha do ucha!''

''Powiem ci, że to jest tak żenujące, że chociaż mnie to nie dotyczy, to pale się za nich ze wstydu. Natomiast inteligentni starsi zboru maja dosłownie chandrę, kiedy im się nakazuje punkt na ten temat wygłosić! I jeszcze coś. Koło naszej Sali Królestwa na ul. Jeleniej w Zielonej Gorze stoi tyle wypasionych fur, że się z parkingu wylewają. Stawiają nawet koło zakazu -parkowania. Jak kiedyś kogoś potrąci samochód to się opamiętają ci teo-ekolodzy, co wszystkich straszą że Bóg niebawem zniszczy eko-terrorystów, a sami wożą tyłki autami choć mają czasami z 300 m na zebranie! Tylko helikoptera brakuje na dachu Sali Królestwa, aż wstyd zainteresowanego przyprowadzić, bo jeden mi powiedział że brak im skromności a Jezus osła by nie miał gdzie przywiązać :) Taki jeden braciszek, to nawet Pontiakiem przyjeżdża. Zwróciłem mu uwagę, a on że bracia maja prawo mieć wypasione samochody. Znam go ze starego życia, na stręczycielstwie się dorobił i osobiście testował prostytutki z Ukrainy, które oszukane myślały że do innej roboty przyjeżdżają. Mamy nawet film jak testują jedną na kilka batów.Mówię mu: ty gnido obłudna powinieneś jak Zacheusz postąpić, a ty z niegodziwego zysku nawet grosza pokrzywdzonym Ukrainkom nie wysłałeś. Żebyś w kamieniołomach zarobił, to co innego a ty na kurewstwie. Honoru świnio nie masz i zero w tobie poczciwości, a co dopiero chrześcijańskiej miłości i skromności! Nikt mu nie zwrócił uwagi tylko ja bo ci wasi starsi zboru, to tchórze intelektualni i śpiochy duchowe. A to tylko jeden z przykładów...Nieee raz mu zwrócili uwagę, żeby skarpetki zakładał, bo jakiejś starszej siostrze się chyba mokro zrobiło na zebraniu i go zakapowała! :)''
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Kyuubi

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #181 dnia: 02 Czerwiec, 2020, 10:47 »
Ja tez spotkałem ŚJ na fejsboko i szczegolnie w komentarza pod filmami z Świadkami Jehowy na youtube . Gdzie popieraj ich nauki, bo mozna to stwierdzic po ich komentarzach

np: jerzy kukułka,

Jest ich z 4 albo 5 ale nie pamietam juz ich Nickow.