FORUM W DZIAŁANIU > STOWARZYSZENIE WYZWOLENI

DYSKUSJA - upłynęła I kadencja Zarządu Stowarzyszenia WYZWOLENI

(1/4) > >>

Skarbnik:
Taki oto komunikat ukazał się na stronie wyzwoleni.org:


Ja też chcę bardzo podziękować za trzy lata wspólnej pracy w Zarządzie Stowarzyszenia. Nadal będziemy razem pomagać ofiarom sekt, bo członkiem Stowarzyszenia pozostaję,  będę uczestniczył w jego działaniach, nadal chcę prowadzić finanse, w tym księgowość.

Ponieważ chcę się zaangażować w działalność społeczną w moim regionie, zmuszony byłem zrezygnować z kandydowania do Zarządu II kadencji. Walne Zgromadzenie jednogłośnie zaakceptowało również moją propozycję ponownego wyboru dotychczasowych dwóch Członków Zarządu, w tym Prezesa Zarządu Stanisława Chłościńskiego.
Gratuluję!

Życzę Wam wielu sukcesów!

szczebiotka:
Pięknie! Gratuluje!

Liberal:
A czego tu gratulować?
Wszyscy wartościowi spieprzają albo się wycofują.
Stowarzyszenie potrzebuje głębokiej rekonstrukcji, o którą apelowałem jeszcze jako członek Zarządu.
Pozbyć się gnuśnych nierobów, a skupić na konstruktywnej pracy społecznej.
Wyzwoleni nie mają jasnego planu działania, a twór utrzymywany jest sztucznie bylejakością w liczbie członków, by mógł istnieć prawnie.
Rzecz jasna bardzo doceniam pewne inicjatywy związane z mediami i GIODO, jednak to po trzech latach wciąż za mało.

sabekk:

--- Cytat: Liberal w 21 Czerwiec, 2015, 23:11 ---A czego tu gratulować?
Wyzwoleni nie mają jasnego planu działania, a twór utrzymywany jest sztucznie bylejakością w liczbie członków, by mógł istnieć prawnie.
Rzecz jasna bardzo doceniam pewne inicjatywy związane z mediami i GIODO, jednak to po trzech latach wciąż za mało.

--- Koniec cytatu ---

Czyli wyruszyli na WTS, jak z motyką na słońce?

Liberal:

--- Cytat: sabekk w 21 Czerwiec, 2015, 23:41 ---Czyli wyruszyli na WTS, jak z motyką na słońce?

--- Koniec cytatu ---

Niekoniecznie. Jednak personalne notowania pikują w dół, a to powinno dać do myślenia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej