NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Witam

<< < (3/4) > >>

Nemo:
Wyzwolona. Opisałem Ci wszystko na PW. Jakbyś jeszcze miała jakiekolwiek pytania, czy potrzebowałabyś pomocy w modyfikacji profilu, to nie krępuj się tylko pisz do mnie na PW, a ja Tobie pomogę jak mogę. (ale mi się zrymowało) ;D

Moyses:
Niestabilny reaktor. Częste zdarzenie. Lepsza jest jednak energia pozyskiwana z wody. Bezpieczniejsza.

wyzwolona222:
Oj trochę się zagalopowałam chciałam usunąć konto dwa dni temu. Miałam strasznego doła  :-[ ,otrzymałam też SMS od dawnych współbraci to mnie trochę podłamało..
Wszystko nagle wydało mi się bez sensu, ale właśnie Wy choć się nie znamy okazliście mi dużo sympatii i zrozumienia, nawet dostałam e-maili na pocztę.
Bardzo mnie to pokrzepiło.
Może miałeś rację Roszada mój nick powinien inaczej brzmieć, ale nie będę go zmieniać bo ja czuję się wyzwolona póki co z więzów religii ,muszę jeszcze wyzwolić się z myśli jakie mnie dręczą .Dziękuję. Życzę Wam wszystkim miłego dnia

DeepPinkTool:
 :) Cześć Wyzwolona  :) jeśli mogę coś poradzić to z myśli się staraj nie wyzwalać. Wychodzisz ze środowiska, gdzie z zasady myślenie nie ma racji bytu. Tobie się to jednak przytrafiło i popchnęło do wyzwolenia. To nowy stan, w którym możesz czuć się z lekka nieswojo i zagubiona. Ale z każdym dniem, tygodniem itd będzie to już Twoje naturalne środowisko. Obyś tylko nie wyzwalała się od myślenia, raczej oswajaj tę " bestię"  ;) czego Ci życzę.

Roszada:
W górę głowa!
Już może być tylko lepiej.
Jesteś Wyzwolona, tylko rany po zniewoleniu pozostały.
No i musisz ułożyć sobie nowe życie. :)

Naprawdę choć jest tu na forum sporo swar i przepychanek, znajdziesz przyjacielskie dusze.
Przyjdzie czas, że znajdziesz też na realu znajomości.
Pomalutku. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej