Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???  (Przeczytany 709 razy)

Offline hiacynta

Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???
« dnia: 06 Luty, 2020, 20:43 »
Skoro już się zadomowiłam tutaj na forum to kochani mam taki problem może ktoś mi podpowie coś mądrego albo zna podobny przypadek. Co mam zrobić gdy mojemu synowi zatwardziałemu jworgowi i jego żonie urodzi się dzidziuś, a oni mają zamiar mi  i mężowi nie pokazać go to myślałam że może do sądu pójdę czy jak?? Niektórzy mi mówili, że do sądu to zły pomysł bo oni mnie jeszcze bardziej znienawidzą a przecież oni miłością i tak do odstępców nie pałają i sama nie wiem co w takiej sytuacji zrobić co wy kochani byście zrobili 🤔🤔🙂🙂


Offline Takajaja

Odp: Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty, 2020, 21:02 »
Gratulacje Babciu Hiacynto :)) :))


Offline Trinity

Odp: Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Luty, 2020, 09:41 »
zacznij od porozmawiania z nim.
teraz to szkoda cię już dręczyć, ale widzisz jak nas ten cult pokonuje?
na łopatki bez żadnej prawie walki 😔
to się nie mieści w głowie serce pęka.
szkoda się określać
ale pamiętaj babcia to nie tylko człowiek to instytucja!
zna na wszystko sposób i może po pierwszej ekstazie przyjdą z podkulonym ogonem do was dziadków ☺
nie martw sie na zapas ściskam mocno


Offline HARNAŚ

Odp: Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty, 2020, 09:45 »
Wydziedzicz ich  >:D


Offline disloyal

Odp: Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Luty, 2020, 10:33 »
Nie pozwól na to aby całkowicie podwracały im się role ! To Oni mają czuć wstyd, poczucie winy i strach.


Offline Matylda

Odp: Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Luty, 2020, 11:01 »
Ktoś tu na tym, a może na starym forum opowiadał taką historię. Dorkas może 🤔no nie pamiętam. Była też mowa o sądzie i to jak najbardziej można wyegzekwować sadownie prawo do widywania wnuków. Tylko czy to będzie dobre dla takiego dzieciaka?
Ja babcia nie jestem i nie będę, mam siostrę (głupią zaciętą jehówkę), mogła by być moja córką a jej ładny synek, blądyneczek, moim wnukiem . Widziałam go tylko raz i dałam sobie spokój. Szkoda zdrowia i nerwów. Teraz tylko zastosuje Radę Harnaśową i wydziedzicze obu moich siostrzeńców. Znajdę sobie kogoś obcego komu zufam na danym etapie i temu zapisze moje hektary 😜. Tyle że ja wredna i bez serca jestem😜
Jak chcesz Hiacynto to mogę cię telefonicznie skontaktować z moją koleżanką, nasza siostrą w odstępstwie, ona jest w podobnej sytuacji to może sobie coś poradzicie na wzajem. Telefonicznie albo przez Facebooka bo Ona korzysta. Muszę tylko uzgodnić ale wiem że się zgodzi bo jest aniołem ❤️
Szczerze współczuję wam wszystkim co macie wnuki i nie możecie ich przytulić.


Offline hiacynta

Odp: Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty, 2020, 11:25 »
Dziękuję bardzo za rady od wszystkich. 🙂🙂🙂Matyldo jak by ta siostra w odstępstwie chciała kontakt dać to ja chętnie bym się z nią skontaktowała 🙂🙂


Offline Matylda

Odp: Czy mam prawo do bycia babcią jako odstępca???
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty, 2020, 11:47 »
Dobrze Hiacynto. Zaraz ją spytam czy i jak widzi możliwość kontaktu i dam ci znać na priv.
« Ostatnia zmiana: 07 Luty, 2020, 11:57 wysłana przez Matylda »