Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komitet Odwoławczy Kleryka  (Przeczytany 14847 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #105 dnia: 28 Luty, 2020, 18:25 »
Ja jestem chyba numerem statystycznym w JW. Piszę chyba bo nie wiem jak jest, nie łażę na zebrania ale nie słyszałem też aby mnie ktoś wykluczył. Większość dawnych "braci i sióstr" mijając się ze mną na chodniku udaje, że mnie nie zauważa. Rodzina żony nie utrzymuje z nami kontaktu. Moja rodzina z którą podzieliłem się swoim poglądem na wiarę w JW.ORG mimo wszystko kontaktów ze mną nie zerwała. Czy jestem infantylny? Być może. Statystycznie ponad połowę życia przeżyłem ale czuję się młodo. Cieszę się jak dziecko jak słyszę jakiś nowy rockowy, bluesowy lub metalowy kawałek. Czy to dziecinne? Może ale dobrze mi z tym. Dlaczego jestem chyba numerem statystycznym sekty? Bo może sekta tak chce. Mi to zwisa. Nie jestem niewolnikiem sekty i nie mam interesu w tym by pilnować im statystyk  >:D
[/b][/size]

Bo wolność człowieka zaczyna się w jego głowie.

Kleryku jesteś już nie tylko wolny mentalnie, ale też fizycznie. Wszystkiego dobrego życzę.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #106 dnia: 29 Luty, 2020, 20:30 »
Proszę nie rozwadniać wątku. Uszanujcie prośbę Kleryka, który jest jego autorem. Posty nie na temat usunąłem. Nie wiem tylko czy wszystkie. Proszę o raportowanie tych wpisów, które mogłem pominąć, a dokończę sprzątanie. Z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 29 Luty, 2020, 20:36 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi