TOWARZYSKIE POGADUCHY > SPOTKANIA i ZLOTY

Zjazd w Warszawie, 29 sierpnia 2015

(1/7) > >>

Natan:
Drodzy Forumowicze,

Otrzymałem następującą wiadomość od organizatorów:

Chrześcijański Ośrodek "Apollos"
serdecznie zaprasza na
spotkanie dla byłych Świadków Jehowy

29 sierpnia 2015 (sobota) w Warszawie
godz. 11:00-16:30

Centrum konferencyjne JUPITER (SALA 6 - JOWISZ)
mieści się w Centrum Handlowym Jupiter - wejście A, II piętro

ul. Towarowa 22 Warszawa - (1,5 km. od Dworca Centralnego)

Dojazd tramwajami: 1, 8, 22, 24
Dojazd autobusami: 105, 125, 150, 159, 178
Darmowy parking z wjazdem od ulicy Miedzianej

Więcej informacji:

http://www.apollos.org.pl/

Rejestracja: http://www.apollos.org.pl/DynamicForms/Index/Register


E-mail kontaktowy: apollos.org@gmail.com

Telefon kontaktowy: Darek, +48 515 718 106.

A teraz moja opinia: Byłem na większości dotychczasowych spotkań organizowanych przez "Apollosa" i mogę osobiście zaświadczyć, że nie prowadzi się tam agitacji do jakiegoś kościoła czy wyznania. Są tam wykłady, świadectwa byłych Świadków, jest możliwość rozmowy i wspólnego wypicia kawy czy herbaty. Można poznać ciekawych ludzi i poznać ich doświadczenia związane z wychodzeniem z organizacji. 

Mario:
Słyszałem pozytywne informacje na temat tych konferencji. W tamtym roku odbyła się w Koninie , całkiem blisko mojego miasta rodzinnego. I z tego co już wiem w tym roku na konferencję jedzie trochę moich znajomych.

gedeon:
No właśnie tu jest miejsce na takie ogłoszenia. Natan dokładnie przekazał informację, kto uzna za stosowne to przyjdzie.
Ważne jest to, abyśmy potrafili się uszanować a widać po tym forum że jest to możliwe. Z czego się bardzo cieszę.  ;D ;D ;D ;

R2D2:
:) Każdy ma inne potrzeby :) Ważne dokładnie opisac co się bdzie działo i wtedy na pewno własciwi ludzie przybędą :)

Datsun:
W tym roku mam nadzieję dotrzeć na ten zjazd. W sumie to nie tak daleko ode mnie, jakieś dwie godziny samochodem. Modlę się aby takich zlotów i grup wsparcia byłych śJ było jak najwięcej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej