Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Prezes Towarzystwa Strażnica ... ROBERT CIRANKO ... zmarł w New York'u  (Przeczytany 3390 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: Prezes Towarzystwa Strażnica ... ROBERT CIRANKO ... zmarł w New York'u
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Czerwiec, 2020, 08:19 »
Rzekomo ,jakiś aktywny świadek zapewniał  na FB , że prawdziwy świadek na Covid-19 nigdy nie umrze, Jehowa ochroni.


Offline Sebastian

Odp: Prezes Towarzystwa Strażnica ... ROBERT CIRANKO ... zmarł w New York'u
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Czerwiec, 2020, 13:48 »
Rzekomo ,jakiś aktywny świadek zapewniał  na FB , że prawdziwy świadek na Covid-19 nigdy nie umrze, Jehowa ochroni.
jeśli uwzględnimy, co strażnica przed wielu laty napisała na temat Jezusa, to takie twierdzenie może być prawdą :)

kiedyś (na podstawie słów apokalipsy która nazywa Jezusa "wiernym świadkiem") towarzystwo strażnica określiło Jezusa mianem "świadka Jehowy"; szczegóły gdzieś w książkach Włodka...

jak wiadomo, Jezus z Nazaretu zmarł nie z powodu wirusa, ale w wyniku ukrzyżowania (a więc "prawdziwy" świadek Jehowy NIE umarł na koronę) :) a reszta świadków Jehowy? Oni wszyscy są "fałszywymi" świadkami Jehowy, gdyż fałszywie prorokują; sumując, żaden "prawdziwy" świadek Jehowy nie umrze na koronę, umrą tylko "fałszywi" świadkowie...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

Odp: Prezes Towarzystwa Strażnica ... ROBERT CIRANKO ... zmarł w New York'u
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Czerwiec, 2020, 18:32 »
Nie dziwię się terminem "odstępca" jakim śj stygmatyzują osobę która opuściła organizacje tworzącą takie fake newsy
Chyba że to prawda,pamiętam jak Franz zmarł w 97r też dopiero dowiedziałem się że strażnicy pół roku póżniej.
Frederic Franz zmarł 22. 12. 1992 roku, przeżywszy 99 lat (i jak dobrze liczę 7 miesięcy; urodzony 12.5.1893 r.). A Raymond Franz, jak dobrze pamiętam, zmarł w 2010, ale tego już ze Strażnicy się nie dowiemy, wiadomo dlaczego.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline petuel

Odp: Prezes Towarzystwa Strażnica ... ROBERT CIRANKO ... zmarł w New York'u
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Czerwiec, 2020, 20:53 »
Spójrzcie na pozostałe gowno artykuły z tej strony. Jeśli to fake News to jw powinni pozwać ich za to.