Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Autarkia - Info o nowych postach  (Przeczytany 1291 razy)

Offline Autarkia

Autarkia - Info o nowych postach
« dnia: 13 Marzec, 2020, 05:52 »
Witajcie!
Mam nadzieję, że dobrze się wszyscy trzymacie i jesteście zdrowi. Trochę od tego czasu minęło, ale było troche zamieszania w wątkach dodawanych przez moich gości na blogu. Z niemałym opóźnieniem, ale jednak idę za radą admina i otwieram wątek w którym będe informował o tym czy coś się na blogu pojawiło. Dzisiaj właśnie wjechał post odnoszący się do bieżących spraw. Zachęcam każdego.

https://www.autarkia.pl/koronawirus-moja-nieobecnosc-i-troche-wspominek/

Jeśli jest ktoś z Was z tego forum kto chciałby przyczynić się do rozwoju bloga jak i treści, które na nim się pojawiają super jakby się do mnie odezwał! Możesz skrytykować, dać radę, pochwalić, podzielić się doświadczeniem lub cokolwiek!
Dziękuje wszystkim za wsparcie!
Dbajcie o siebie i najbliższych, a jak możecie to o dalszych też!

Jeśli dodałem ten wątek nie w właściwym miejscu proszę adminów o przeniesienie.


Offline Takajaja

Odp: Autarkia - Info o nowych postach
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marzec, 2020, 08:03 »
Fajnie że wrócilłeś, pomimo nagatywnych wczesniejszych wpisów...
Przyznaje się...Sama też skomentowalam negatywnie formę w jakiej to twoi goscie tu zamieszczali swoje historie.
Po prostu lubię porządek..... i myślę ze ta forma ktora teraz przyjmiesz bedzie ok.
Twoj powrot...świadczy, że umiesz wziasc do serca sugestie innych i liczysz sie z ludzmi.
Nie jeden czlowiek obraziłby sie, strzelił focha i miał gdzieś to forum. Ty wrocileś....."w nowej" wersji 😊😊 Brawo!


Offline Roszada

Odp: Autarkia - Info o nowych postach
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marzec, 2020, 09:58 »
Cytuj
Jeśli jest ktoś z Was z tego forum kto chciałby przyczynić się do rozwoju bloga jak i treści
Samemu trzeba zakasać rękawy i do roboty, a nie liczyć na drapane.
Tyle jest tematów do opisywania, że trzeba brać przykład z innych, np. zona_abrahama.
I bloga prowadzi i kanał filmowy i jeszcze na forum pisze. :)


Offline Autarkia

Odp: Autarkia - Info o nowych postach
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Marzec, 2020, 15:03 »
Fajnie że wrócilłeś, pomimo nagatywnych wczesniejszych wpisów...
Przyznaje się...Sama też skomentowalam negatywnie formę w jakiej to twoi goscie tu zamieszczali swoje historie.
Po prostu lubię porządek..... i myślę ze ta forma ktora teraz przyjmiesz bedzie ok.
Twoj powrot...świadczy, że umiesz wziasc do serca sugestie innych i liczysz sie z ludzmi.
Nie jeden czlowiek obraziłby sie, strzelił focha i miał gdzieś to forum. Ty wrocileś....."w nowej" wersji 😊😊 Brawo!
Zdaję sobie sprawę, że negatywne komentarze zawsze będą niezależnie od jakości treści jaką będę dostarczał. Jestem pewny, że to forum zawsze będę odwiedział nawet jak nie będą mnie tu lubili.  :D :D :D Pozdrawiam
Samemu trzeba zakasać rękawy i do roboty, a nie liczyć na drapane.
Tyle jest tematów do opisywania, że trzeba brać przykład z innych, np. zona_abrahama.
I bloga prowadzi i kanał filmowy i jeszcze na forum pisze. :)
,
Każdy dysponuję innymi zasobami kreatywnymi, siłowymi, czasowymi. Chcę pisać wtedy kiedy jest to dla mnie przyjemne, bez przymusu. Ma to wpływ na treść. A współpracę jak najbardziej wskazane. Im więcej osób siedzi z focusem na jedną rzecz tym lepiej to wychodzi.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Autarkia - Info o nowych postach
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Marzec, 2020, 16:23 »
Mam nadzieję, że dobrze się wszyscy trzymacie i jesteście zdrowi.

Wszyscy to się trzymać nie będziemy, bo to fizycznie niemożliwe. Jestem jeszcze zdrowy. Tak się wydaje. Do rozwoju bloga się specjalnie nie przyczynię - nie umiem. Za to wiem jak zepsuć nawet kulkę od łożyska ;)
Przeczytałem stronę podlinkowaną. Masz delikatny język. Chodzi o piśmiennictwo. Dobrze się to czyta. Dodatkowa konfrontacja na lini Niemcy - Polska w sytuacji pandemicznej paniki.
Trzymaj się ciepło i zdrowo. Owocnej pracy przy pisaniu. Jeśli to coś pomaga Tobie lub czytelnikom, to bardzo dobrze.
Napisałbym, że : 'Pozdrawiam!'. Tylko czy w obecnej wirusowej atmosferze nie brzmi to jak sarkazm; ewentualnie złośliwość? :)


Offline Roszada

Odp: Autarkia - Info o nowych postach
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Marzec, 2020, 17:45 »
Cytuj
Każdy dysponuję innymi zasobami kreatywnymi, siłowymi, czasowymi. Chcę pisać wtedy kiedy jest to dla mnie przyjemne, bez przymusu. Ma to wpływ na treść. A współpracę jak najbardziej wskazane. Im więcej osób siedzi z focusem na jedną rzecz tym lepiej to wychodzi.
Najważniejsze to samemu nastawić się na długi dystans, a jak ktoś doskoczy, to razem pobiegniecie.
Ja też sam pracuję, a co rusz ktoś coś podrzuci, pomoże, pojawi się,
Też piszę bez przymusu i gdy mnie nie męczy. :)


Offline Autarkia

Odp: Autarkia - Info o nowych postach
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Marzec, 2020, 21:46 »
Wszyscy to się trzymać nie będziemy, bo to fizycznie niemożliwe. Jestem jeszcze zdrowy. Tak się wydaje. Do rozwoju bloga się specjalnie nie przyczynię - nie umiem. Za to wiem jak zepsuć nawet kulkę od łożyska ;)
Przeczytałem stronę podlinkowaną. Masz delikatny język. Chodzi o piśmiennictwo. Dobrze się to czyta. Dodatkowa konfrontacja na lini Niemcy - Polska w sytuacji pandemicznej paniki.
Trzymaj się ciepło i zdrowo. Owocnej pracy przy pisaniu. Jeśli to coś pomaga Tobie lub czytelnikom, to bardzo dobrze.
Napisałbym, że : 'Pozdrawiam!'. Tylko czy w obecnej wirusowej atmosferze nie brzmi to jak sarkazm; ewentualnie złośliwość? :)
Dzięki za dobre słowa :) W moich stronach 'Pozdrawiam!' nie jest jeszcze sarkazmem. Pozdrawiam również!
Najważniejsze to samemu nastawić się na długi dystans, a jak ktoś doskoczy, to razem pobiegniecie.
Ja też sam pracuję, a co rusz ktoś coś podrzuci, pomoże, pojawi się,
Też piszę bez przymusu i gdy mnie nie męczy. :)
Pewnie moje podejście się z czasem zmieni. Nie cieszę się z nieszczęścia, ale cieszę się że ten okres tak mocno stymuluje do wyrażania swoich emocji. 


Offline LEOLDOTT

Odp: Autarkia - Info o nowych postach
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Marzec, 2020, 01:37 »
Witam. Również zbory w anglii objęte do restrykcjami .Dzisiaj otrzymalem od brata starszego informacje ,ze wszystkie zebrania w Sali Krolestwa sa zawieszone do odwołania .Bedziemy spotykac sie w domach prywatnych po pare osòb . Rowniez głoszenie od domu do domu  i na stojakach jest zawieszone (ja je już dawno temu zawiesiłem ),można głosić rodzinie, znajomym w pracy , przez telefon , i inne komunikatory .Informacje starsi dostali z Biura Oddziału  . Mam czekać na nowe wytyczne co ,gdzie i jak .Bede Was forumowicze  informował.


Offline Roszada

Odp: Autarkia - Info o nowych postach
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Marzec, 2020, 08:07 »
Ale to chyba nie miało być w tym wątku. :-\