Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Skąd ta Nienawiść?  (Przeczytany 704 razy)

Offline Storczyk

Skąd ta Nienawiść?
« dnia: 20 Styczeń, 2020, 22:57 »
Artykuł warty zainteresowania . Między innymi porusza  głośną sprawe z 2015r. o chłopaku, który siekierą potraktował przypadkowa dziewczynę w księgarni.
Okazuje się, że był chory i bity przez matkę świadka Jehowy....
https://charaktery.eu/psychowiesci/4461


Offline Trinity

Odp: Skąd ta Nienawiść?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń, 2020, 23:40 »
poszukaj Storczyku jest tu na forum wątek o nim.
jak sprawa była świeża to nie było do końca wiadomo jakie on ma korzenie,
ale my tu na forum czuliśmy pismo nosem że chłopak z takim imieniem
musi mieć coś wspólnego ze świadkami.
nie jestem na tyle cierpliwa żeby tego szukać, ale na pewno jest.

dzieci w orgu mają przesrane!
wystarczy mamuśka jak ta Brenda i tragedia gotowa


Offline Rju

Odp: Skąd ta Nienawiść?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń, 2020, 06:06 »
Fakt, mają przesrane. Patrząc z perspektywy lat, w moim zborze, przełom lat 80/90 było mnóstwo dzieciaków. Wiekszosc młodych trzymała sztame, ale rodzice naciskali np , patrz ten odpowiedział dwa razy, a ty sie nie przygotowales, ten robi punkty, to musisz sie zapisac,a  ta jest pionierka, a ty co, 5 godzinek? A na obóz pion bys pojechał, a nie siedział w domu na wakacjach.Ciagnelo mnie na strazaka, miałem mozliwosc isc w tym kierunku, to :nie mozesz byc, bo mają mundury. Czytałes juz dzisiejszy tekst dzienny?A czemu nie? Jak ja tego niecierpiałem robic.Wersecik i potem czytanie komentarza napisanego przez jakiegos "noname", co to autor wersetu miał rzekomo na mysli. Presja presja. Teraz z naszej ekipy ok 20 dzieciakow, w zborze pozostało podobno  z dwie osoby, reszta sie po swiecie rozjechała i kogo pytam, to wszyscy albo zupełnie sie odcieli, albo są "pamiątkowi". Do tego, jak sobie gadamy na skypie, to wychodzi ze, wszyscy bylismy z tzw zimnego chowu. Trzeba było sie miłować w zborze, ale w domu, to juz pogłaskanie za dobrze wykonana robote, było swietem. Najgorsze jest to, ze człowiek mając swoje małe warchlaki idac do ich pokojow jak juz spia, patrzy na te potworki i nachodzi go refleksja, ze jest taki sam jak jego rodzice, nie umie okazywac uczuc.TYlko jest szorstki, warczy. Masakra. Idzie spac z postanowieniem, ze bedzie inny, a rano znow po staremu. Wciaz sie trzeba kontrolowac, by sie zmieniac.


Offline HARNAŚ

Odp: Skąd ta Nienawiść?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń, 2020, 07:44 »
Mamm tak samooo jaak tyyy . Spiewał kiedyś Czesiu Niemencz.


Offline Storczyk

Odp: Skąd ta Nienawiść?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń, 2020, 16:26 »
poszukaj Storczyku jest tu na forum wątek o nim.
jak sprawa była świeża to nie było do końca wiadomo jakie on ma korzenie,
ale my tu na forum czuliśmy pismo nosem że chłopak z takim imieniem
musi mieć coś wspólnego ze świadkami.
nie jestem na tyle cierpliwa żeby tego szukać, ale na pewno jest.

dzieci w orgu mają przesrane!
wystarczy mamuśka jak ta Brenda i tragedia gotowa
Znalazłam, dzieki.Bicie to jest problem powszechny bez wzgledu na środowisko. Przyzwolenie i zachęta  do lania dzieci, bo nic z nich nie bedzie to normalne.
 Kilka razy mi sie dostalo, za wychowywanie bezstresowe ;), bo  odpowiednio nie dyscyplinuje syna, pasem rzecz jasna (choć czasem pod wpywem i w braku cierpliwości  klapsa strzelilam później wyrzuty mialam :-[ Zreszta na wlasne oczy kilka razy  widzialam dramat. Jak matka, koleżanke szkolną zaczęła lać  kablem, tym końcem  co włącza się, za nie zjedzenie kanapki w szkole!
Koleżanka, w nocy moczyla się .
Trudno, aż o tym pisać.

Kiedyś przeczytałam mądre zadanie o dzieciach
" są jak walizka co  wlożysz za dziecka, to wyjmiesz gdy bedzie dorosłe".





« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń, 2020, 16:31 wysłana przez Storczyk »