NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Strona ... PRZERYWAMY MILCZENIE !!! ... ulotki i puste strony !!! :(:(((

<< < (5/6) > >>

Roszada:
W tytule wątku są ulotki i o nich się teraz tu pisze.
Dlatego pytam
Strona jest znana.
Artykułów tam nigdy rewelacyjnych nie przybywało bo zaledwie 1 rocznie. :-\

Proponowałem kilku osobom pisanie ich i zamieszczanie ale bez skutku.
Nicków ich nie wymienię, bo szkoda gadać. :(

Estera:

--- Cytat: Roszada w 15 Styczeń, 2020, 20:59 ---W tytule wątku są ulotki i o nich się teraz tu pisze.
Dlatego pytam

--- Koniec cytatu ---
   Ale wątek dotyczy głównie uzupełnienia wiadomej strony.
   https://sjwp.pl/index.php?topic=9381.msg206935#msg206935
   O ulotkach jest oddzielny wątek i tam można sprawdzić ich treść.
 

Roszada:
Poparz kilka postów o czym są

Estera:

--- Cytat: Roszada w 15 Styczeń, 2020, 21:15 ---Poparz kilka postów o czym są

--- Koniec cytatu ---
   Może ktoś woli pisać o ulotkach.
   Często wątki zjeżdżają na inny temat, niż to jest w tytułach ich założycieli
   Przy okazji można zobaczyć, jakie panują opinie na ten temat.
   I kto po której stronie się toczy ;D ;D

Tazła:
     Z darmochy to każdy chętnie korzysta,  siedzi na forum, które ktoś założył, ktoś musi doglądać, ogarniać i pilnować.  Sierdzi, pierdzi w stołek bo panisko. Gdy pojawią się jakieś materiały do wglądu, ciekawostki, tak być musi,  toooo należy się każdemu jak psu buda.

Jednak  żeby dać coś od siebie to nie ma chętnych, zaraz by się chciało  zarobić. Za to żeby się dop...ć to już co innego. To wolno wszystkim, tu wysyp znawców i autorytetów mamy niczym ..... po pielgrzymce warszawskiej w pod częstochowskich lasach.

Kiedyś z radiem Zet brałam udział w akcji na rzecz chorej dziewczynki, robiłam to bo chciałam, nie dla zysku czy sławy. Znajoma wyraziła swoje zdanie...że ludzie nie mają wstydu, tak żebrać ... Odpowiedziałam jej, żeby ratować własne dziecko gdyby zaszła taka potrzeba chodziłabym od drzwi do drzwi i prosiła o wsparcie. Ona nie, bo honorowa.
Jaki los bywa  przewrotny, w ubiegłym roku pani zbierała na leczenie córki i przez fundację i zbierała też indywidualnie. Wrzuciłam jej, ale nie odmówiłam sobie zapytać...a pamiętasz...?

Oby Wam nikt nigdy nie wypomniał...a pamiętasz?

Wracając do tematu. Portal Robert Brzoza zamieścił artykuł o pedofilii u świadków i odnośnik do Przerywamy milczenie.

https://robertbrzoza.pl/najlepsze-wiadomosci-dnia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej