Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: To forum umiera!!!!  (Przeczytany 14606 razy)

Offline Roszada

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #75 dnia: 19 Listopad, 2019, 13:15 »
Dyskusje powstają tu często z błahych powodów. Nie ma co się podniecać.
Takich zwiastunów i tematów o upadku forum było już kilka. ;)

Ostatnimi dniami rekordy frekwencji bite są. :)
Proszę do statystyk popatrzeć. ;)



Offline dziewiatka

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #77 dnia: 20 Listopad, 2019, 05:41 »
Wygląda to tak jakby ktoś chciał zaprosić na pogrzeb.Czasami jest tak że forum nie spełnia naszych oczekiwań ale ktoś inny jest zadowolony i dzięki forum wychodzi na prostą znalazł tu oparcie i wsparcie.Jak na rachitycznego prawie nieboszczyka to nieźle fika.


Offline HARNAŚ

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #78 dnia: 31 Grudzień, 2019, 14:09 »
Gdyby nie trzysta postów Roszady byłby to kolejny najgorszy miesiąc aktywności forumowiczów w tym miejscu . Zakłamywanie rzeczywistości jednak sie nie udaje


Offline Roszada

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #79 dnia: 31 Grudzień, 2019, 14:33 »
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.

Trzeba było krzyczeć kiedyś przed moją przerwą 9 miesięczną, że forum jest rozdmuchane przez moje posty.

Ale forum to nie tylko posty obecne ale czytelnicy starych postów, a tych nie ubyło dużo w ciągu roku.
Rok 2019 jest tylko o ciut gorszy niż 2018

2018 - 18 875 713 wglądy
2019 - 18 167 001 ... (jeszcze kilka godzin...)

Ile to procent gorzej?
Ktoś policzy?

Dla porównania:
2017 - 10 101 287


Offline Aliki

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #80 dnia: 31 Grudzień, 2019, 14:56 »
Ja forum bardzo cenię, dużo się tu dowiedziałam, przeszłam z jego pomocą przez koszmar wybudzania się i odrzucenia przez wszystkich niemal znajomych. I wiem, że forum jest potrzebne więc reklamuję je gdzie się da, ostatnio na moim statusie na Whatsapp. Jeśli to pomoże choć jednej osobie odzyskać wolność to będzie wspaniale.


Offline HARNAŚ

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #81 dnia: 31 Grudzień, 2019, 15:39 »
Roszada, Ty akurat forum nie zaśmiecasz , właśnie dzięki Twoim działaniom nastąpiło ożywienie . Liczba wejść jest pozytywem i pokazuje , że to miejsce jest potrzebne . Niestety ludzie piszący na forum zawodzą , poza Tobą rzecz jasna i w tym jest problem. Na początku roku było prawie  5 tysięcy wpisów miesięcznie , były dyskusje a w grudniu zaledwie tysiąc osiemset . Ta równia pochyła nałożyła się ze zmianami w regulaminie stąd  słaby wynik . Ktoś potrafi policzyć ile to procent spadku? ;)
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2019, 15:42 wysłana przez HARNAŚ »


Marzena

  • Gość
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #82 dnia: 31 Grudzień, 2019, 15:46 »
Dzięki forum, przeszłam z ciemnej strony mocy na jasną 😁więc jest potrzebne. Jeżeli chodzi o jego (forum) umieranie uważam, że tak nie jest, to jak w życiu są lepsze i gorsze dni w udzielaniu się. Dalej robi swoje - pomaga i oby jak najdłużej.


Offline Roszada

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #83 dnia: 31 Grudzień, 2019, 15:46 »
W styczniu nowych wątków było prawie tyle samo (100 do 98).
Jeszcze dzień trwa, więc mogą te dwa dojść.  :)

A uczestników online o połowę mniej w styczniu niż w grudniu (464 do 998).  :)

Każdy inaczej patrzy na statystyki.
Wcale nie musi tak przybywać postów (4951 styczeń do 1819 grudzień).
Ważna jest jakość, a nie ilość postów. ;D

Nowych użytkowników wprawdzie w grudniu mniej jak w styczniu, ale więcej o 10 niż w lutym.


Offline HARNAŚ

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #84 dnia: 31 Grudzień, 2019, 16:02 »
W styczniu nowych wątków było prawie tyle samo (100 do 98).

Skoro tyle samo wątków co w w styczniu a postów 3000 mniej to pokazuje , że ludzie nie chcą dyskutować . Ktoś chce dyskusji , zakłada wątki a ludzie boja się w nich brać udział . Wiemy dlaczego .
Przecież nie chodzi o to aby forum pełniło rolę archiwum tylko aby wymieniać się poglądami na bieżąco . Dlaczego tak się nie dzieje?
dlaczego przewidywałem  ten stan rzeczy już w czerwcu ? 


Marzena

  • Gość
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #85 dnia: 31 Grudzień, 2019, 16:11 »
Skoro tyle samo wątków co w w styczniu a postów 3000 mniej to pokazuje , że ludzie nie chcą dyskutować . Ktoś chce dyskusji , zakłada wątki a ludzie boja się w nich brać udział . Wiemy dlaczego .
Przecież nie chodzi o to aby forum pełniło rolę archiwum tylko aby wymieniać się poglądami na bieżąco . Dlaczego tak się nie dzieje?
dlaczego przewidywałem  ten stan rzeczy już w czerwcu ?

Sporo osób czyta, ale udzielają się na grupach na Facebooku tam jest zupełnie inna atmosfera, luźniejsza i weselsza przede wszystkim.
 


Offline HARNAŚ

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #86 dnia: 31 Grudzień, 2019, 16:38 »
Sporo osób czyta, ale udzielają się na grupach na Facebooku tam jest zupełnie inna atmosfera, luźniejsza i weselsza przede wszystkim.
O to, to , to . Dobrze powiedziane . Wielkie umysły myślą podobnie  ;D
Atmosfera to jest to co zostało zabite zmianami w regulaminie , zamykanie wątków przez administracje , absurdalne wywalanie na cmentarz i nie mam na myśli obraźliwych ewidentnie wpisów .


Marzena

  • Gość
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #87 dnia: 31 Grudzień, 2019, 16:43 »
O to, to , to . Dobrze powiedziane . Wielkie umysły myślą podobnie  ;D
Atmosfera to jest to co zostało zabite zmianami w regulaminie , zamykanie wątków przez administracje , absurdalne wywalanie na cmentarz i nie mam na myśli obraźliwych ewidentnie wpisów .

Z tą różnicą, że ja nie mam nic przeciw administracji 😊 sama już zdążyłam wylądować na cmentarzu co uważam za kolejne osiągnięcie 😁 bo ze mnie już taka babka co niestety nie umie języka za zębami trzymać 😁


Offline HARNAŚ

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #88 dnia: 31 Grudzień, 2019, 16:46 »
Ja natomiast jestem utyskującym Izraelitą  ;D Co prawda sam nie potrafię nawet butów zasznurować , ale cudze błędy będę drążył do bólu ;D Jak rano wstanę i komuś dnia nie zepsuję to chory się kładę .


Marzena

  • Gość
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #89 dnia: 31 Grudzień, 2019, 17:05 »
Ja natomiast jestem utyskującym Izraelitą  ;D Co prawda sam nie potrafię nawet butów zasznurować , ale cudze błędy będę drążył do bólu ;D Jak rano wstanę i komuś dnia nie zepsuję to chory się kładę .

Chyba byś chciał, żeby inni tak o Tobie myśleli, ale nic z tego 🥳