PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > ZE ŚWIATA

10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018

(1/2) > >>

Greenwizard:
Cześć,
na kanale John Cedars zostało dodane moje tłumaczenie do filmu "10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018". Link znajduje się tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=s4q8QLGEr1s&t=2927s
Zachęcam do obejrzenia.

josh82:
Chwiali Ci się to. :)
Sporo jest materiałów o ORG, do których warto by było dodać tłumaczenie. Fajnie, że poświęciłeś czas.  :)

Nadaszyniak:
Witaj Grennwizard:
Świetne tłumaczenie  :),  jak wspomniał josh82 potrzebny taki tłumacz, bo nie wszyscy znają j.ang na Forum a materiału o (Ww) jest sporo, jak znajdziesz perełkę to podeślij, dzięki

Terebint:
Dzięki Greenwizard. Bardzo dobra robota. I zresztą bardzo fajnie, że utworzono ten ranking.

Dopiero zacząłem oglądać, miejsce 10 i od razu nóż mi się w kieszeni otworzył to gdy zobaczyłem tą pedofilską facjatę Letta. Ale. Ten jego przekaz. To jest coś porażającego i sądzę, że nikt na świecie dopóki tego nie zobaczy na własne oczy, nie usłyszy na własne uszy to nie ma szans uwierzyć w to, jak bardzo ten facet jest po prostu głupi. Nie żeby to było najważniejsze na świecie, ale jego IQ musi być porażająco niskie. Określenia starszych darami i uczenie absolutnego posłuszeństwa to wiadomo jest to doktryna nie tylko tego kościoła, ale ten przykład z pędzelkami rozwalił mnie tak bardzo, że aż musiałem sobie przerwę zrobić.

Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie. Good job! :)

Cytryna:
Pięknie dziękuję !!!  :) :) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej