DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Wózkiem być...

(1/8) > >>

Sylwester:
Nie wiem czy ktoś już to słuchał, ja się popłakałam ze śmiechu 😂
https://www.jw.org/finder?wtlocale=P&docid=1014316&srcid=share

Nadaszyniak:
(mtg): tooo JEST  CAŁKIEM POPIERMANDOLONE!?!, co zaczyna się w tej sekcie (Ww) dziać, KULT STOJAKA jak pod górą Synaj na cześć złotego cielca śpiewają piosenki,  radujmy się wszyscy, że odeszliśmy z tej sekciarskiej rodziny i życzę tego wszystkim, którzy zaglądają  tu na Forum i są jedną jeszcze nogą u nich.

DeepPinkTool:
Pierwsza moja myśl... gdybym sam nie zobaczył strony z linka to pomyślałbym, że ktoś mnie wkręca.

Terebint:
Chyba próbowali pograć luzaków, być bardziej dowcipnymi, podejść z większym luzem do tematu, ale wyszło coś tak nieprawdopodobnie żenującego, że gdybym był świadkiem i to zobaczył to bym właśnie żywcem płonął ze wstydu. Autodestruktywny Firestarter we własnej osobie. Nigdy, nikomu, żadnemu znajomemu bliższemu czy dalszemu nie puściłbym tego kawałka.


--- Cytat: DeepPinkTool w 17 Wrzesień, 2019, 22:47 ---Pierwsza moja myśl... gdybym sam nie zobaczył strony z linka to pomyślałbym, że ktoś mnie wkręca.

--- Koniec cytatu ---
W pierwszej chwili pomyślałem, że to może atak hakerów...  ;D Zresztą, może jak już się zorientują jaką żenadę walnęli, to będą tak to kiedyś tłumaczyć. Zmasowanym atakiem odstępców...

Kto tam u diabła ma takie pomysły? Pierdzielę, przecież powinien ktoś je weryfikować.

No chyba, że jakiś wierzący niewierzący robi dywersję od środka.

Cytryna:
żenua...............

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej