Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3812 razy)

Offline draupnir

Witam
« dnia: 17 Wrzesień, 2019, 11:32 »
W zeszłym tygodniu na parkingu przy sklepie czekałem na żonę , podchodzi do mnie dwie kobieciny i pytają czy możemy chwilkę porozmawiać . Mówię że wycieraczek nie potrzebuję , nie , my chcemy porozmawiać o królestwie niebieskim  :o
No więc słucham , o strasznych czasach o roku 1914 o końcu świata który już niebawem ....Kiedy doszli do Jezusa który wstąpił na tron czy gdzie tam ,nie wytrzymałem i pytam czy im tą wiadomość jehowa faxem wysłał? Niech pan nie bluźni!!! I dalej całkim poważnie nadają o imieniu bożym jehowie , miałem wrażenie że uciekli z psychiatryka więc na odczepnego mówię że jedyny bóg ojciec to Odin ;D
Przyjechałem do domu i cały czas myślałem co to było i co to za wariatki , tak trafiłem na to forum i trochy mi  się rozjaśniło


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 11:53 »
W zeszłym tygodniu na parkingu przy sklepie czekałem na żonę , podchodzi do mnie dwie kobieciny i pytają czy możemy chwilkę porozmawiać . Mówię że wycieraczek nie potrzebuję , nie , my chcemy porozmawiać o królestwie niebieskim  :o
No więc słucham , o strasznych czasach o roku 1914 o końcu świata który już niebawem ....

Kiedy doszli do Jezusa który wstąpił na tron czy gdzie tam ,nie wytrzymałem i pytam czy im tą wiadomość jehowa faxem wysłał?

Niech pan nie bluźni!!! I dalej całkim poważnie nadają o imieniu bożym jehowie , miałem wrażenie że uciekli z psychiatryka więc na odczepnego mówię że jedyny bóg ojciec to Odin ;D
Przyjechałem do domu i cały czas myślałem co to było i co to za wariatki , tak trafiłem na to forum i trochy mi  się rozjaśniło
zaznaczenie dodałem

Brawo, w tym cała rzecz, nawracanie ich to jak zakręcanie biegu Wisły kijem.
Się po prostu nie da, musi tąpnąć w domu, rodzinie a i to wątpliwe, by jeden z drugim  zaczął patrzeć na sektę z perspektywy.

Pozdrawiam


Offline draupnir

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 12:11 »
jestem człowiekiem raczej areligijnym , dla mnie religia to tylko część naszej kultury
tak , wiele obyczajów wprost pochodzi z pogaństwa i to mi nie przeszkadza
nie przeszkadza mi w człowieku ani kolor skory , ani wyznanie ,ani rozmiar butów ,by nie czynił krzywdy innemu
wcześniej myślałem o sj że to jeden z wielu odłamów chrześcijaństwa ,chodzą i głoszą tam coś , no mają do tego prawo...
ale po ostatnim zdarzeniu widzę że ktoś tym kobietom wyrządził krzywdę , nie może człowiek w stanie psychicznego zdrowia całkiem poważnie z blaskiem w oczach opowiadać takie bzdety


Offline lukier

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 12:12 »
Hej draupnir,

my tu prawie wszyscy byliśmy kiedyś takimi wariatami ;)

aż dziw bierze,że wcześniej Cię gdzieś nie dopadli :)

Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości co to za ludzie to jesteś w dobrym miejscu :)


Offline draupnir

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 12:19 »
no widziałem ich , ale bliższego kontaktu nie miałem
nawet jakaś gazetka kiedyś trafiła mi się kolorowa , jak dla dzieci z syndromem Downa
nigdy nie zawracałem sobie głowy jak wierzyć i czy wogole wierzyć
nie wiem czy bóg jest czy go nie ma
zawsze żyłem według zasady nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe ,więc gdy jest to karać mnie nie ma za co


Offline Gremczak

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 13:26 »
W zeszłym tygodniu na parkingu przy sklepie czekałem na żonę , podchodzi do mnie dwie kobieciny i pytają czy możemy chwilkę porozmawiać . Mówię że wycieraczek nie potrzebuję , nie , my chcemy porozmawiać o królestwie niebieskim  :o

Mnie jak zagadali o królestwie niebieskim to im odpowiedziałem ,że interesuje mnie królestwo zielone.


Offline draupnir

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 13:49 »
Mnie jak zagadali o królestwie niebieskim to im odpowiedziałem ,że interesuje mnie królestwo zielone.
no tak , zielone z Franklinem ;D


Offline Martin

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 20:12 »
no widziałem ich , ale bliższego kontaktu nie miałem
nawet jakaś gazetka kiedyś trafiła mi się kolorowa , jak dla dzieci z syndromem Downa
nigdy nie zawracałem sobie głowy jak wierzyć i czy wogole wierzyć
nie wiem czy bóg jest czy go nie ma
zawsze żyłem według zasady nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe ,więc gdy jest to karać mnie nie ma za co
Prawdopodobnie trafiłeś na świadków Jehowy w wersji "beton zbrojony 60+". :) Generalnie ŚJ próbują w pierwszej rozmowie pogadać coś ogólnikowo o d.pie Maryny i podać jakąś bardzo "ugrzecznioną" wersję swoich wierzeń, żeby nie spłoszyć werbowanego. Zaletą jednak rodzaju Świadków, na który trafiłeś, jest to, że szczerze mówią od razu w co wierzą. I nie są tym, choćby intuicyjnie, zażenowani. :) No i tak, wszyscy ŚJ, niezależnie od wrażenia, jakie sprawiają, mają obowiązek wierzyć w to samo. :)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline draupnir

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 21:02 »
dwie kobiety w wieku 35-40 lat, skromnie ubrane
gadałem z nimi chyba z 20 minut
rozmowa najpierw przebiegała spokojnie ,ale kiedy z nich zadrwiłem to zaczęli mnie straszyć śmiercią w armagedonie))))
odniosłem wrażenie że mieli gotowe szablony na rozmowę z katolikami , bo gdy powiedziałem że raczej jestem agnostykiem i dla mnie co Baldur co Jehowa różnicy nie robi , to pogubili się i poszli sobie


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 21:11 »
 :) Albo wytyczne dotyczące metod głoszenia się diametralnie zmieniły, albo draupnir trafił na jakieś nadgorliwe fanatyczki, albo opowieść jest mocno podkoloryzowano, albo autor pisze kolejny rozdział mitologii nordyckiej gdzie Odyn zwycięża Jehowę.  ;)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 21:17 »
:) Albo wytyczne dotyczące metod głoszenia się diametralnie zmieniły, albo draupnir trafił na jakieś nadgorliwe fanatyczki, albo opowieść jest mocno podkoloryzowano, albo autor pisze kolejny rozdział mitologii nordyckiej gdzie Odyn zwycięża Jehowę.  ;)

Też zwróciłem uwagę na rozpoczęcie rozmowy i podane info, ale po wizycie pasterskiej, jestem trochę podziczały, gnaty bolące, stawy naciągnięte, struny głosowe nabrzmiałe🤫
Nie mów nikomu.


Offline draupnir

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 21:36 »
:) Albo wytyczne dotyczące metod głoszenia się diametralnie zmieniły, albo draupnir trafił na jakieś nadgorliwe fanatyczki, albo opowieść jest mocno podkoloryzowano, albo autor pisze kolejny rozdział mitologii nordyckiej gdzie Odyn zwycięża Jehowę.  ;)
dobre)))
odin zwycieża jehowe :D
a poważnie , nic nie mam do świadków bo nic złego mi nie zrobili
zdziwiła mnie prawie psychopatyczna gorliwość tych kobiet , i z czystej ciekawości trafiłem na to forum
pytań było więcej , i jak ma na imie bóg , i czy chce zyć w pieknym świecie
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień, 2019, 21:39 wysłana przez draupnir »


Offline Takajaja

Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 20:16 »
Witaj,
Dobrze czasem poczytac jak to widza inni, ktorzy nie byli nigdy SJ. Wiec pisz swoje spostrzezenia.

P.S a na drugi raz bedziesz chcial pozbyc sie SJ to wystarczy ze powiesz ze jestes Odstepca hihi.... zobaczysz jak sie bedzie za nimi kurzylo......wtedy napewno wycieraczki ci sie przydadza.
Pozdrawiam


Offline Kerostat

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 22:52 »
Witaj,
Dobrze czasem poczytac jak to widza inni, ktorzy nie byli nigdy SJ. Wiec pisz swoje spostrzezenia.

P.S a na drugi raz bedziesz chcial pozbyc sie SJ to wystarczy ze powiesz ze jestes Odstepca hihi.... zobaczysz jak sie bedzie za nimi kurzylo......wtedy napewno wycieraczki ci sie przydadza.
Pozdrawiam

So true!
Słowa "jestem odstępcą/wykluczonym" to dosłownie woda święcona na diabła.
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline draupnir

Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Wrzesień, 2019, 21:35 »
Witaj,
Dobrze czasem poczytac jak to widza inni, ktorzy nie byli nigdy SJ. Wiec pisz swoje spostrzezenia.

P.S a na drugi raz bedziesz chcial pozbyc sie SJ to wystarczy ze powiesz ze jestes Odstepca hihi.... zobaczysz jak sie bedzie za nimi kurzylo......wtedy napewno wycieraczki ci sie przydadza.
Pozdrawiam
wątpię że będę miał z nimi jakiś kontakt
miałem wrażenie że mają nie po kolei w głowie
czytam historie z życia byłych świadków tu na forum i zaczynam myśleć że to zombi
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień, 2019, 21:42 wysłana przez draupnir »