Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nauka o pokoleniu  (Przeczytany 916 razy)

Offline Profesor Tutka

Nauka o pokoleniu
« dnia: 17 Wrzesień, 2019, 10:50 »
Tak mnie naszło.Czy nauka o zazębiającym się pokoleniu miała pierwotne spełnienie w roku 70?Jeżeli tak to w jaki sposób? Pewnie to już było ale nie znalazłem.     


Offline Martin

Odp: Nauka o pokoleniu
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 19:55 »
Nie miała. Nawet Bóg nie wpadł na to, żeby coś takiego wymyślić. :D
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nauka o pokoleniu
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 21:36 »
Tak mnie naszło.Czy nauka o zazębiającym się pokoleniu miała pierwotne spełnienie w roku 70?Jeżeli tak to w jaki sposób? Pewnie to już było ale nie znalazłem.   

Witaj tytka, a gdzie Ty we Biblii wyczytał o trybiącym pokoleniu? ;)


Offline Profesor Tutka

Odp: Nauka o pokoleniu
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 06:27 »
Przecież to  kluczowa nauka Niewolnika.Myślałem ze znasz podstawy.


Offline Technolog

Odp: Nauka o pokoleniu
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 10:29 »
Jakby się uprzeć to może dałoby się ponaciągać jak leginsy, ale to muszą być leginsy XXL, żeby dobrze naciągnąć.
Z Newsweeka:
Cytuj
Bibliści mówią jasno - średnia życia w Galilei w czasach Jezusa wynosiła 30-45 lat, do 60 dożywało kilka procent ludności.
Od czasu ogłoszenia przez Jezusa do oblężenia Jerozolimy minęło ok. 40 lat. Więc ci co byli świadomi swojego wieku jak Jezus głosił, mieli powiedzmy z 15 lat, to w czasie oblężenia Jerozolimy dożywali już swojego sędziwego wieku lub już umarli. Zastąpiło ich nowe pokolenie, zazębiające się z tym starym, żyjącym za życia Jezusa i które mogło bezpośredni słyszeć jego słowa..
I tak oto jest zazębiające się pokolenie, zostało wyjaśnione.
Dziękuję za uwagę  ;D 8-)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Nauka o pokoleniu
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 12:09 »
Jakby się uprzeć to może dałoby się ponaciągać jak leginsy, ale to muszą być leginsy XXL, żeby dobrze naciągnąć.
Z Newsweeka:Od czasu ogłoszenia przez Jezusa do oblężenia Jerozolimy minęło ok. 40 lat. Więc ci co byli świadomi swojego wieku jak Jezus głosił, mieli powiedzmy z 15 lat, to w czasie oblężenia Jerozolimy dożywali już swojego sędziwego wieku lub już umarli. Zastąpiło ich nowe pokolenie, zazębiające się z tym starym, żyjącym za życia Jezusa i które mogło bezpośredni słyszeć jego słowa..
I tak oto jest zazębiające się pokolenie, zostało wyjaśnione.
Dziękuję za uwagę  ;D 8-)

 :) Technolog, pełen szacun dla Ciebie. Brawo !  :) Proponuję byś aplikował bezpośrednio do "działu przygotowywania nowych świateł" w Warwick.  ;) Twoja przejrzysta, logiczna argumentacja pozwoliła rozwiać wszelkie wątpliwości jakie narastały we mnie od 1995 roku i dzięki Twojemu jasnemu tłumaczeniu znów mogę wierzyć w nauki Strażnicy.  :) Myślę, że wszyscy bracia i siostry na całym globie nieświadomi czekają na chwilę gdy to co napisałeś będą mogli przeczytać w Strażnicy. Baa, myślę, że tak klarowna, nawiązująca do realiów biblijnych i czasów wypowiedzenia nauki o pokoleniu wykładnia zasługuje nawet na zrewidowanie czerwonego "Wspaniałego Finału..." i wydanie go w złotych okładkach.  ;) ;D >:D

P.S.
W Neewsweeku muszą mieć jakiegoś Badacza w dziale redakcyjnym.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nauka o pokoleniu
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 14:23 »
Przecież to  kluczowa nauka Niewolnika.Myślałem ze znasz podstawy.

 :) mnie nie interesuje co bełkoczą omylni nie natchnieni ludzie.

Jeremiasza 17:5

"Tak mówi WIEKUISTY: Przeklęty mąż, który polega na człowieku, i śmiertelne ciało czyni swym ramieniem, gdyż od WIEKUISTEGO odwraca się jego serce." według Nowej Biblii Gdańskiej

Gdy siedziałem w sekcie ufałem im, bezgranicznie, dopiero pedofilia szarpnęła mną do tego stopnia, że żadne tłumaczenia mnie nie interesują.

Gdy wyszło że kłamią w takiej sprawie, to jednym wielkim szwindlem jest całe to przedsięwzięcie.

Obecnie czytam : "Organizacje tajne w walce z Kościołem", Witolda Sawickiego. Historyk czerpiący ze starych tajnych ksiąg, kronik i dokumentów potwierdzających to co ukazuje czytającemu.

Co się okazuje?

Jest coś takiego jak antykościół i ten właśnie antykościół ma swe tajne organizacje do których zalicza się między innymi masoneria.
Masoneria w swych strukturach ma coś takiego, jak organizacje pomocnicze (sekty) do których zalicza się tak zwane wyznanie świadków jehowy, wcześniej Badacze Pisma Świętego, od których wszystko się zaczęło, precyzyjniej od C.T. Russela, który był masonem 33 stopnia.

Taka ciekawostka, w stanach nie są zarejestrowani jako wyznanie, tylko inc. odpowiednik naszej sp.  z o.o.

Badacze Pisma Świętego byli finansowani przez masonerie, na to są dowody z rozpraw sądowych.

Na stronie 105 przywołanej książki czytamy:
"W latach 1922 - 1924 ujawniono, iż olbrzymie fundusze sekty płyną z sum dostarczanych przez masonerię i międzynarodowych "kabalistów".
Artykuł, ogłoszony w tym przedmiocie w gazecie szwajcarskiej Katolisches Tageblatt w  1924 r. dał podstawę do procesu.
Skarga jehowitów przeciw autorowi artykułu dr Fahrmannowi została przez sąd oddalona, a tym samym wnioski sąd uznał za zgodne z prawdą.
  Sekty jako organizacje pomocnicze tajnego Antykościoła są bardzo liczne."

Życiorys bogaty 1904 - 1973 ukończył studia prawnicze na U.W. w 1930 roku.
uzyskał stopień doktora praw, odbył roczne stypendium  w Paryżu i Tuluzie, w 1937 r. rozpoczął tam pracę jako wykładowca.
Warto zapoznać się z życiorysem Sawickiego Witolda.

Polecam tą pozycję do zapoznania się z nią. "Organizacje tajne w walce z Kościołem"

Fakty związane z Antykościołem i i ich podejściem do Pana Jezusa są porozrzucane w wielu miejscach dopiero po poukładaniu klocków zaczyna się wyłaniać obraz, nie zbyt ciekawy.

"Przybiera postać anioła światłości....." 

Dlatego też napisałem, że nie interesują mnie ich wynurzenia. To zwykli oszuści nastawieni na zysk.

Jakoś nie chce mi się wierzyć w to że spec służby naszego państwa nie wiedzą o ich gierkach.


Tak mnie naszło.Czy nauka o zazębiającym się pokoleniu miała pierwotne spełnienie w roku 70?Jeżeli tak to w jaki sposób? Pewnie to już było ale nie znalazłem.     

Zastanów się nad pytaniem postawionym na wstępie. ;)
Pozdrawiam