WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Nauka o pokoleniu

(1/2) > >>

Profesor Tutka:
Tak mnie naszło.Czy nauka o zazębiającym się pokoleniu miała pierwotne spełnienie w roku 70?Jeżeli tak to w jaki sposób? Pewnie to już było ale nie znalazłem.     

Martin:
Nie miała. Nawet Bóg nie wpadł na to, żeby coś takiego wymyślić. :D

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Profesor Tutka w 17 Wrzesień, 2019, 10:50 ---Tak mnie naszło.Czy nauka o zazębiającym się pokoleniu miała pierwotne spełnienie w roku 70?Jeżeli tak to w jaki sposób? Pewnie to już było ale nie znalazłem.   

--- Koniec cytatu ---

Witaj tytka, a gdzie Ty we Biblii wyczytał o trybiącym pokoleniu? ;)

Profesor Tutka:
Przecież to  kluczowa nauka Niewolnika.Myślałem ze znasz podstawy.

Technolog:
Jakby się uprzeć to może dałoby się ponaciągać jak leginsy, ale to muszą być leginsy XXL, żeby dobrze naciągnąć.
Z Newsweeka:

--- Cytuj ---Bibliści mówią jasno - średnia życia w Galilei w czasach Jezusa wynosiła 30-45 lat, do 60 dożywało kilka procent ludności.
--- Koniec cytatu ---
Od czasu ogłoszenia przez Jezusa do oblężenia Jerozolimy minęło ok. 40 lat. Więc ci co byli świadomi swojego wieku jak Jezus głosił, mieli powiedzmy z 15 lat, to w czasie oblężenia Jerozolimy dożywali już swojego sędziwego wieku lub już umarli. Zastąpiło ich nowe pokolenie, zazębiające się z tym starym, żyjącym za życia Jezusa i które mogło bezpośredni słyszeć jego słowa..
I tak oto jest zazębiające się pokolenie, zostało wyjaśnione.
Dziękuję za uwagę  ;D 8-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej