WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Winobranie

(1/2) > >>

Siedemtwarzy:
Ostatnio brat z jednego z warszawskich zborów, opowiedział mi, że jedzie od nich ze zboru małżeństwo funkcyjne do Francji na winobranie. Mówił, ze jest to organizowane przez Nadarzyn. Spytałem, czy dobrze usłyszał, że biuro, czy tylko ktoś z osób pracujących w Nadarzynie. Nie umiał, dać twierdzącej odpowiedzi.
Zaciekawiło mnie to, czy przypadkiem na nowej pamiątce nie pojawi się jedynie słuszne wino z napisem jw.org. Ktoś o tym coś słyszał?

Lechita:
Witaj!
Na Twoje pytanie odpowiedzi nie znam, ale na Winobranie zapraszam do nas, do lubuskiego, do Zielonej Góry ;) I bynajmniej nie do pracy, a na degustację. Kto wie, może tam "braciszkowie" szukają jedynego słusznego gatunku tego szlachetnego napoju? ;D ;)

Pozdrawiam :)

HARNAŚ:
Wino z południa lubuskiego to kwasior , niedobry jak Harnaś. Ale za darmoche to i ocet słodki  ;D

Michu72:

--- Cytat: HARNAŚ w 14 Wrzesień, 2019, 14:23 ---Wino z południa lubuskiego to kwasior , niedobry jak Harnaś. Ale za darmoche to i ocet słodki  ;D

--- Koniec cytatu ---
Ja tam wina nie pije,przez całe winobranie tylko piwo-krusovice,bernard,holba lub kozeł ale tylko czeski,czyli dla mnie to jest piwobranie :D A na północy to jakies wina robia czy tylko bimber pedzą? :)

Trinity:
my Słowianie mieliśmy zawsze ciężkie życie i nam szkoda sił przerobowych na robienie wina ☺
co innego bimber pędzić
ja pamiętam jak dziadek w nocy księżycówkę robił w piwnicy a babcia na czatach stała.
to gwoli informacji cała operacja była zakazana przez prawo.
ale my musieliśmy mieć jakiś wentyl.
od wina glowa boli, ale zrobiliśmy lekki oftop.

jadą na winobranie od samego Nadarzyna
to jestem pod wrażeniem.
może poluzowali gumę w majtach i chcą rozerwać naszych własnych zakonników

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej