INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

Żydowski rozwód

<< < (9/9)

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Storczyk w 11 Wrzesień, 2019, 12:49 ---Dawno temu od pewnej madrej  (z racji, ze jako jedna w rodzinie bylam swiadkiem )siostry zreszta zony starszego ,usłyszałam taki tekst "Storczyk pamiętaj. najgorsze sa wojny religijne" posluchalam jej nigdy rodziny nie nagabywalam ,dzieki temu  odzyskuje z katolicka rodzina kontakt i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.Większość z nas zna powiedzenie " nadgorliwosc jest gorsza niz
faszyzm" Widze Mroki ,wyrazilam swoja opinie proszę o uszanowanie jej.

--- Koniec cytatu ---

Ja natomiast się do niej odniosłem i proszę wziąć to pod uwagę.

Nie interesuje mnie to, że komuś nie pasują moje posty, bo nie "płynę" z większością.

Tak jak pisałem, "facet", wstawia bzdury o mormonach, orgiach itp, natomiast między nami są tarcia, ponieważ ktoś coś nie napisał po myśli tego kogoś.


Fakt, należy skorzystać ze specjalnej optyki by to zauważyć.

Co Go łączy z nami, merytoryki "0", doświadczenia w sekcie jeszcze mniej.

Że przywołam Roszadę, chodząca biblioteka i ogromną wiedzą połączona z rozeznaniem i też co niektórym nie pasował.

Gdzie przystawienie Roszady do 4Filistyńczyka ;)
Roszada bez urazy :), że sobie pozwoliłem Ciebie przywołać.

accurate:
Praktyki religijno
Zabobony
Rejestracje w urzędzie skarbowym
Karty
Dokumenty ślubne
To takie sztuczne techniczne
Zero romantyzmu
....
Porażka rozwodu jest zawsze porażka..
Tak na marginesie.
Obrzezanie małych dziewczynek......praktyka z ciemnych czasów...

Obrzezanie chłopców podobnie..
Jeśli moralność rabinów dokonujących obrzeżezania jest identyczna przy rozwodzie...
Współczuję kobietom instrumentalnego traktowania...

Tak wygląda ślub.....jak 2 gatunki ludzi.. USA 21 wiek...
Ps....co na to zwolennicy i propagatorzy  gender... obrońcy praw człowieka walczący z dyskryminacją itd...?

Czy tylko niektórym wydaje się że pewne praktyki stoją w kolizji z dzisiejszym stanem wiedzy i tolerancji...czy praw człowieka?



Obrzezanie...USA....21 wiek.....

Bez komentarza....
Brak słów

34Falilejczyk:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 10 Wrzesień, 2019, 21:58 ---i coś w tym jest...tylko przeraża mnie fakt czym mogłem nasiąknąć
i czy kiedyś sie odtruję aby nie być widocznym ::)...jak mocno
WTS to robi że tak się rozpoznajmy

ale nie chciał bym mu tego wątku zajechać..ok na razie odpadam
mam do tego szacunek .coś tam wytworzył nie tworzy dalej ;)

--- Koniec cytatu ---

Były bardzo fajne badania przeprowadzane nad byłymi ŚJ i ich psychiką w USA. Polecam opracowania. Zresztą za 2 tygodnie wpuszczę to na kanał, to tradycyjnie będziecie mogli opluwać filmik. Nie mniej jednak polecam te badania

DeepPinkTool:

--- Cytat: 34Falilejczyk w 11 Wrzesień, 2019, 15:05 ---Były bardzo fajne badania przeprowadzane nad byłymi ŚJ i ich psychiką w USA. Polecam opracowania. Zresztą za 2 tygodnie wpuszczę to na kanał, to tradycyjnie będziecie mogli opluwać filmik. Nie mniej jednak polecam te badania

--- Koniec cytatu ---

34Falilejczyku, czyżby Tobie zależało na tym by opluwać materiały, które tu zamieszczasz? Sam sugerujesz, że tyle są warte. Po co to robisz?  :o

Gandalf Szary:

--- Cytat: 34Falilejczyk w 11 Wrzesień, 2019, 15:05 ---Były bardzo fajne badania przeprowadzane nad byłymi ŚJ i ich psychiką w USA. Polecam opracowania. Zresztą za 2 tygodnie wpuszczę to na kanał, to tradycyjnie będziecie mogli opluwać filmik. Nie mniej jednak polecam te badania

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]
Jeżeli faktycznie o byłych ŚJ i badania zostały wykonane rzetelnie to wrzucaj, nie krępuj się ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej