BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Odwiedziny świadków Jehowy

<< < (6/7) > >>

Ola:

--- Cytat: Cytryna w 07 Wrzesień, 2019, 17:58 ---Ola-jest różnica.Wykluczony to zawsze ma szansę-zgrzeszył-wyleciał-może okazać skruche i tadam jest z powrotem.Odstępca-to "podskakun",kłamliwy,agresywny,namawiajacy innych do apostazji.Nasienie szatana.

--- Koniec cytatu ---

😊więc jak widać w ich oczach jestem cacy, a nie powinno tak być dlatego zastanawiam się dlaczego tak jest...

UWAGA AWARIA:

--- Cytat: Ola w 07 Wrzesień, 2019, 18:00 ---😊więc jak widać w ich oczach jestem cacy, a nie powinno tak być dlatego zastanawiam się dlaczego tak jest...

--- Koniec cytatu ---

Druga.. opcja to że niekiedy ludzi kieruje ciekawość,dużo mówi się ostatnio o EX-
sam już jednego sługę wyłapałem co zacytował słowa z tego forum..(swoją drogą pozdrawiam. :)..
może masz okazję powiedzieć....bracie czy ty też wierzysz w to co mówisz,czy ty nie masz wątpliwości ? i pokazać mu SJWP
zachęcić go jak pojawią sie wątpliwości..


Ola:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 07 Wrzesień, 2019, 18:05 ---Druga.. opcja to że niekiedy ludzi kieruje ciekawość,dużo mówi się ostatnio o EX-
sam już jednego sługę wyłapałem co zacytował słowa z tego forum..(swoją drogą pozdrawiam. :)..
może masz okazję powiedzieć....bracie czy ty też wierzysz w to co mówisz? i pokazać mu SJWP
zachęcić go jak pojawią sie wątpliwości

--- Koniec cytatu ---

On jest ostatnią osobą, której chciałabym cokolwiek pokazywać, czy mówić. Za dobrze pamiętam jak byłam z nim w służbie raz jeden jedyny... To człowiek, który jara się nawet czerwonym lakierem na paznokciach...

UWAGA AWARIA:
 :).... no proszę ...może już masz odpowiedź.... ;)

Ola:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 07 Wrzesień, 2019, 18:17 --- :).... no proszę ...może już masz odpowiedź.... ;)

--- Koniec cytatu ---

No błagam Cię... to po co wziął wdówkę, nie no co Ty nie nie!!!
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej