NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

witam

(1/2) > >>

bene:
Witam wszystkich obecnych jak i przyszłych forumowiczów.
Długo się zastanawiałem czy się zarejestrować na tym forum a i po dokonaniu rejestracji czy tutaj pisać. Bowiem nie byłem nie jestem ani też nie zamierzam zostać Świadkiem Jehowy. Więc się zapytacie po co się tutaj znalazłem. Najogólniej można powiedzieć po wiedzę oraz by wymienić się swoimi poglądami na niektóre sprawy.

gedeon:

--- Cytat: bene w 12 Czerwiec, 2015, 21:52 ---Witam wszystkich obecnych jak i przyszłych forumowiczów.
Długo się zastanawiałem czy się zarejestrować na tym forum a i po dokonaniu rejestracji czy tutaj pisać. Bowiem nie byłem nie jestem ani też nie zamierzam zostać Świadkiem Jehowy. Więc się zapytacie po co się tutaj znalazłem. Najogólniej można powiedzieć po wiedzę oraz by wymienić się swoimi poglądami na niektóre sprawy.

--- Koniec cytatu ---

Bardzo dobry powód. ;D Witaj na forum a wiedzy u nas dostatek.

M:
Wiedza to potęga, więc nabywaj jej jak najwięcej. Nawet jeśli nie dotyczy to Ciebie osobiście, to możesz mając ją pomóc innym.

Mario:
I super , że osoby , które nie są związane bezpośrednio z Organizacją Św J , są tutaj.
Wymieniajmy się zatem poglądami.

Ariana:

--- Cytat: bene w 12 Czerwiec, 2015, 21:52 ---Witam wszystkich obecnych jak i przyszłych forumowiczów.
Długo się zastanawiałem czy się zarejestrować na tym forum a i po dokonaniu rejestracji czy tutaj pisać. Bowiem nie byłem nie jestem ani też nie zamierzam zostać Świadkiem Jehowy. Więc się zapytacie po co się tutaj znalazłem. Najogólniej można powiedzieć po wiedzę oraz by wymienić się swoimi poglądami na niektóre sprawy.

--- Koniec cytatu ---
Witaj Bene:)
Jakiego jestes zatem wyznania, jesli moge zapytac?

Umiesciles w swoim opisie slowa 'wierze bogu'

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej