BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Można wyjść z sekty z podniesioną głową

<< < (3/3)

Cytryna:
Drengr,zawsze z zaciekawieniem czytałam Twoje komentarze,wiele z nich wyniosłam-dziękuję Ci bardzo :) Życzę Ci powodzenia,ciesze się,że czujesz to uwolnienie.Ja też je dziś poczułam ,ale napisze o tym innym  razem.
Nie zapominaj o forum :)

Terebint:
Drengr cieszy mnie to bardzo, że odzyskałeś wolność, życzę powodzenia, ale...

--- Cytat: Drengr w 28 Sierpień, 2019, 00:50 ---Ludzi na świecie jest 9mld co daje znacznie większe możliwości na znalezienie przyjaźni, odpowiedniej kobiety z którą można przeżyć życie, niż wśród 8mln członków sekty.
--- Koniec cytatu ---
...jeszcze nie wiesz, że najsamotniej się człowiek czuje wśród tłumu?

Takajaja:
Witaj Drengr
Twoj wpis zabrzmiał jako przywitanie oraz pozegnanie jednoczesnie.
Fajnie że byłeś na forum, chociaż niewiele się znamy i fajnie że deklarujesz wpadanie od czasu do czasu. Ale zupelnie rozumiem że z czasem...trzeba bardziej skupic się na zyciu ktore nam jeszcze pozostało i z niego korzystać. Bo to nie bylo nam dane w ORG. Wiec chłopie żyj...... :-)
Pozdrawiam Serdecznie

Nadaszyniak:
Witaj Drengr
Masz  w moich oczach wiele, wiele +++ napisałeś szczerze jak jest w (Ww) w temacie, podróżuj szczęśliwie przez dalsze życie z nadzieją na lepsze jutro. Co było to było jak mówi się  ''coś przeminęło z wiatrem'' przy Twoim pozytywnym nastawieniu, humorze i grzecznością  na pewno znajdziesz z Swoimi pozytywnymi cechami do życia osóbkę co odkryje prawdziwą skrzętnie chowaną przez Ciebie twoją osobowość - życie przed Tobą.
Lecz nie obraź się masz malutki minusik, że rzadko zaglądniesz do naszej gromadki lecz mówi się trudno - serdecznie pozdrawiam  :) :) :)

cocacolasong91:
Jest możliwe i może być przyjemne 🙃🙃 lubię twoje komentarze. Podobny tok myślenia. Pozdrawiam Cię

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej