BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Oto ile mogło kosztować wybudowanie Biura Głównego w Warwick

<< < (6/6)

kochanek:
Czy ktoś wie, albo może jest gdzieś na forum informacja gdzie inwestuje WTS poza tym funduszem tej kobiety teraz nie pamietam nazwy.

Ciężko cokolwiek znaleźć bo jeśli inwestują to najprawdopodobniej nie ze spółek głównych i nie jako WTS, tylko ze spółek zależnych, które jak najmniej maja wspólnego z organizacja żeby nie przykuć uwagi...

Gandalf Szary:

--- Cytat: kochanek w 08 Czerwiec, 2020, 16:24 ---Czy ktoś wie, albo może jest gdzieś na forum informacja gdzie inwestuje WTS poza tym funduszem tej kobiety teraz nie pamietam nazwy.

Ciężko cokolwiek znaleźć bo jeśli inwestują to najprawdopodobniej nie ze spółek głównych i nie jako WTS, tylko ze spółek zależnych, które jak najmniej maja wspólnego z organizacja żeby nie przykuć uwagi...

--- Koniec cytatu ---


Cegła zrobił kiedyś zestawienie.
A tu link do wpisu, w którym podano wszystkie inwestycje WTS.

https://sjwp.pl/index.php?topic=522.msg45998#msg45998

kochanek:
Dzięki wielkie za te info. Czytałem wiele razy o HENRIETTA M RILEY TRUST. Bardziej zastanawia mnie czy są inne fundusze, spółki które org wykorzystuje do inwestowania. Bo wszystko co mogę znaleźć to tylko ta Henrietta a i nawet są wątpliwości do tego czy org ma możliwość wpływania na rodzaj inwestycji w tym funduszu.

Gandalf Szary:

--- Cytat: kochanek w 08 Czerwiec, 2020, 19:32 ---Dzięki wielkie za te info. Czytałem wiele razy o HENRIETTA M RILEY TRUST. Bardziej zastanawia mnie czy są inne fundusze, spółki które org wykorzystuje do inwestowania. Bo wszystko co mogę znaleźć to tylko ta Henrietta a i nawet są wątpliwości do tego czy org ma możliwość wpływania na rodzaj inwestycji w tym funduszu.

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]
Była dyskusja na ten temat i z tego co pamiętam to chyba nie. Niestety ja świeżak wówczas byłem na forum i nie wszystko było dla mnie jasne.  Poza tym nie znam angielskiego. Miło by było gdyby ktoś znający język wyciągnął te dokumenty z tych linków o WTS z finansowania firm zbrojeniowych, firm tytoniowych oraz banków krwi i je przetłumaczył. Sam bym się o to pokusił, ale bariera językowa :(

kochanek:
Znam angielski dobrze choć czytanie zeznań podatkowych nie jest łatwe nawet i po polsku. Nawet jeśli jest jakiś inny fundusz czy spółka za pomocą której WTS inwestuje to jak wspomniałem jest to spółka całkowicie inna. Nie związana z adresem czy nazwa. Dowiedzieć się można jedynie wtedy gdy przeczyta się zeznanie podatkowe i w tym zeznaniu dana spółka np. Przekaże fundusze na WTS jako darowizna. Nie da się tego inaczej zweryfikować bo WTS nie publikuje zeznać. A znalezienie firmy która przekazuje darowizny graniczy z cudem chyba  :-X  Ale o to mi chodzilo myslalem ze ktoś wyczaił coś innego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej