FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

Wrocław i okolice

<< < (3/4) > >>

Marzena:

--- Cytat: HARNAŚ w 11 Sierpień, 2020, 07:54 ---Co warto we Wrocławiu zobaczyć w ten weekend oprócz ZOO?

--- Koniec cytatu ---

Idź na strzelnicę sobie postrzelać. Przynajmniej ja bym tak zrobiła.
 

HARNAŚ:

--- Cytat: Marzena w 11 Sierpień, 2020, 09:30 ---Idź na strzelnicę sobie postrzelać. Przynajmniej ja bym tak zrobiła.

--- Koniec cytatu ---
Ja nie lubię nawet w karty czy kości przegrywać z żoną to na strzelnicy tym bardziej porażki bym nie przełknął. ;D
Wymarzyłem sobie przyjemny weekend a nie rozpamiętywanie porażek  :)

PS. A o co chodzi z tymi krasnalami ? :)

Marzena:

--- Cytat: HARNAŚ w 11 Sierpień, 2020, 10:14 ---Ja nie lubię nawet w karty czy kości przegrywać z żoną to na strzelnicy tym bardziej porażki bym nie przełknął. ;D
Wymarzyłem sobie przyjemny weekend a nie rozpamiętywanie porażek  :)

--- Koniec cytatu ---

Żyj chwilą tu i teraz, a nie rozpamiętujesz jakieś porażki 😉

Krasnale wrocławskie 🙉 o tym to już musisz poczytać bo ja z lubuskiego jestem to nie wiem. Co innego strzelanki😃

HARNAŚ:

--- Cytat: Marzena w 11 Sierpień, 2020, 10:19 ---Żyj chwilą tu i teraz, a nie rozpamiętujesz jakieś porażki 😉

Krasnale wrocławskie 🙉 o tym to już musisz poczytać bo ja z lubuskiego jestem to nie wiem. Co innego strzelanki😃

--- Koniec cytatu ---
Ja jestem typowy samiec alfa  ;D
 Jak zastanawiam się nad Tarantino, to się cieszę, że widzę kogoś genialniejszego od siebie. Tak przebiegłego, tak chytrego, tak fajnego, że myślę sobie – k****, ja bym tak nie wymyślił, jak Boga kocham. A to jest przyjemne, nie ma tu zazdrości, bo myślisz sobie: Jezu, jestem w górnych 2%.

Gostek:
A mnie się Wasze miasto i jego region kojarzy z wylęgarnią ludzi inaczej myślących i odstępstwem religijnym..  8-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej