Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Artykuły o kongresach  (Przeczytany 2294 razy)

Offline Drengr

Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sierpień, 2019, 09:39 »
Jeśli kojarzycie filmy dokumentalne, reportaże - najlepiej nie z YT tylko z różnych telewizji, dostępne np na CDA, to zapodajcie - też można o tym pisać w komentarzach pod artykułem - może komuś się przydadzą


Drajwer

  • Gość
Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Sierpień, 2019, 10:57 »

 http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25076231,15-tysiecy-osob-na-kongresie-swiadkow-jehowy-we-wroclawiu-100.html


   Tam padają słowa...

 Sorry za sarkazm, ale dobrze że się wykąpała bo by się jeszcze spaliła z tego podjarania.  :o :D
I coś z czego świadkowie słyną...pokazać się. 

https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-swiadkowie-jehowy-pokazali-jak-parkowac-w-zdyscyplinowany-sposob-zdjecia/ar/c1-14350203
Rzeczewiście parkować oni potrafią, pewnie sam Jehowa lepiej by nie zaparkował swoim rydwanem😂
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2019, 10:59 wysłana przez Drajwer »


Offline Gremczak

Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Sierpień, 2019, 13:23 »
No tak tylko nigdzie nie jest napisane ,że tego porządku pilnowało iluś tam policjantów(porządkowych) A jak ktoś by się stawiał to zaraz na dywanik w zborze.A to chyba gorsze od mandatu.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2019, 13:26 wysłana przez Gremczak »


Offline Mania

Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Sierpień, 2019, 23:05 »
Dywanik dywanikiem, ale te zgorszone spojrzenia już na miejscu...


Offline PoProstuJa

Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Sierpień, 2019, 10:31 »
To bardzo dziwne, że w aż tylu gazetach były artykuły o kongresie Świadków. Kiedyś był to głównie dziennik zachodni.

Moja teoria - Świadkowie chcąc zmyć z imienia organizacji czarny PR postanowili masowo reklamować się w gazetach i w Internecie. JW-specjaliści od reklamy zapłacili tym dziennikom żeby o nich pisali i stąd taki wylew artykułów. Myślą, że w ten sposób zamydlą oczy społeczeństwu. Do czego to doszło żeby do "jedynej prawdziwej" religii trzeba było zachęcać innych płatnymi, pochlebnymi artykułami?!


Offline Lemuel

Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Sierpień, 2019, 10:52 »
To bardzo dziwne, że w aż tylu gazetach były artykuły o kongresie Świadków. Kiedyś był to głównie dziennik zachodni.

Moja teoria - Świadkowie chcąc zmyć z imienia organizacji czarny PR postanowili masowo reklamować się w gazetach i w Internecie. JW-specjaliści od reklamy zapłacili tym dziennikom żeby o nich pisali i stąd taki wylew artykułów. Myślą, że w ten sposób zamydlą oczy społeczeństwu. Do czego to doszło żeby do "jedynej prawdziwej" religii trzeba było zachęcać innych płatnymi, pochlebnymi artykułami?!
Dla mnie to oczywiste, że jest jak piszesz. GB lukrem sztucznej miłości polało parującą 💩 pedofilii


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Sierpień, 2019, 10:55 »
To bardzo dziwne, że w aż tylu gazetach były artykuły o kongresie Świadków. Kiedyś był to głównie dziennik zachodni.

Moja teoria - Świadkowie chcąc zmyć z imienia organizacji czarny PR postanowili masowo reklamować się w gazetach i w Internecie. JW-specjaliści od reklamy zapłacili tym dziennikom żeby o nich pisali i stąd taki wylew artykułów. Myślą, że w ten sposób zamydlą oczy społeczeństwu. Do czego to doszło żeby do "jedynej prawdziwej" religii trzeba było zachęcać innych płatnymi, pochlebnymi artykułami?!
  zaznaczenie dodałem

To raczej oczywiste, to co wyrabia sekta, sekta świadków jehowy, to czysty marketing, a marketing to reklama i to o czym piszesz, "mydlenie oczu". Dlatego nasza jest ogromna rola, by o ile jest to możliwe docierać z informacją do społeczeństwa, ulotki to wspaniałe narzędzie, uruchamia reakcję łańcuchową.

Informacja musi iść do ludzi.

Ulotkę dostanie jeden, od niego dowie się kolejnych 10-ciu o ile tylko dziesięciu itd.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Sierpień, 2019, 11:50 »
Dla mnie to oczywiste, że jest jak piszesz. GB lukrem sztucznej miłości polało parującą 💩 pedofilii
Pudrują cuchnącego trupa na nic te zabiegi, mleko dawno się rozlało.


Offline Drengr

Odp: Artykuły o kongresach
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Sierpień, 2019, 12:33 »
To bardzo dziwne, że w aż tylu gazetach były artykuły o kongresie Świadków. Kiedyś był to głównie dziennik zachodni.

Moja teoria - Świadkowie chcąc zmyć z imienia organizacji czarny PR postanowili masowo reklamować się w gazetach i w Internecie. JW-specjaliści od reklamy zapłacili tym dziennikom żeby o nich pisali i stąd taki wylew artykułów. Myślą, że w ten sposób zamydlą oczy społeczeństwu. Do czego to doszło żeby do "jedynej prawdziwej" religii trzeba było zachęcać innych płatnymi, pochlebnymi artykułami?!

Od tego zaczynali, od zamieszczania kazań Russela w prasie:

„Około dwadzieścia lat temu brat Russell zobaczył wielką zaletę dotarcia do ludzi za pośrednictwem prasy publicznej. W tym czasie duża suma prawie pół miliona dolarów wydawała się być w jego zasięgu. Planował wykorzystać to do rozpowszechnienia Prawdy w czasopismach” (ang. Strażnica 15.12 1916 s. 6022


co prawda 59l później tamte fakty uległy zmianom PR owym, bo artykuły niby nie były wtedy sponsorowane a za darmo:


„»Innym elementem [działalności], którego nie można przeoczyć«, mówi George E. Hannan, »było publikowanie kazań pastora Russella w gazetach«. Zorganizowano międzynarodową agencję prasową, za pośrednictwem której publikowano kazania C. T. Russella. Nawet w czasie podróży Russell co tydzień przesyłał do tej agencji, w skład której wchodziło czterech pracowników głównego biura Towarzystwa, kazanie długości około dwóch szpalt. Z kolei oni przekazywali je telegraficznie do gazet w USA, Kanadzie i Europie. Towarzystwo ponosiło koszty telegramu, ale gazety zamieszczały potem kazania za darmo” (Dzieje Świadków Jehowy w czasach nowożytnych. Stany Zjednoczone Ameryki. Na podstawie Rocznika Świadków Jehowy na rok 1975 s. 11).


więc jak może być teraz? Sami wiecie...