BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Dziś 1 dzień ZLOTU w Polsce pt. "MIŁOSC NIGDY NIE ZAWODZI" - wrzucajcie newsy...

(1/48) > >>

Mefiboszet:
Kongres regionalny Świadków Jehowy w języku polskim pod hasłem:

"Miłość nigdy nie zawodzi"!

Program obejmuje przemówienia oparte na Biblii, krótkie filmy, wywiady i wideoklipy. W sobotę i niedzielę po południu  wyświetlony będzie dwuczęściowy film fabularny pod tytułem: "Historia Jozjasza – kochaj Jehowę i miej nienawiść do zła". W niedzielę przed południem usłyszeliśmy oparte na Biblii przemówienie pod tytułem: „Gdzie znaleźć prawdziwą miłość w świecie pełnym nienawiści?”.

"W życiu codziennym coraz mniej ludzi okazuje sobie miłość. Nie jest to łatwe, gdy w życiu spotykamy się z niezrozumieniem, obojętnością czy nawet nienawiścią.” - wyjaśnia Konrad Kowalczyk, rzecznik prasowy kongresu . "Każdy z nas - niezależnie od tego, czy jest Świadkiem Jehowy, czy nie – w dzisiejszym świecie potrzebuje miłości. Na kongresie będziemy mogli wiele się nauczyć o okazywaniu sobie miłości – w życiu codziennym, ludziom zupełnie obcym, członkom rodziny, a przede wszystkim czym jest prawdziwa miłość do Boga”.

Podobne kongresy odbędą się w różnych miejscach w Polsce.
We wszystkie dni program rozpoczyna się o godzinie 9:20.

Wstęp jest bezpłatny, nie przeprowadza się żadnych zbiórek pieniędzy.

matowa:
Gdzie się odbywają kongresy? W sensie są w różnych miastach, jest jakiś międzynarodowy? Kompletnie jestem niedoinformowana.

Agnesja:
Wiecie co? Ja już jestem taka cięta na nich ,że nóż w kieszeni mi się otwiera, z tej całej obłudy i hipokryzji.
 Ale ja miłość , oczywiście przejawiam😚
Na dzień dzisiejszy na takim zjeździe, bym nie wytrzymała nawet pięciu minut.

Wstęp i reklama wzbudziła moje zainteresowanie.
1.

--- Cytuj --- "Każdy z nas - niezależnie od tego, czy jest Świadkiem Jehowy, czy nie – w dzisiejszym świecie potrzebuje miłości.
--- Koniec cytatu ---
o czym oni mówią , do obcych okazujcie miłość, ale wykluczonych nienawidźcie.  Zerwijcie z nimi jakąkolwiek więź. Nie ma znaczenia czy to matka, ojciec, córka ,syn itd. Oni są już dla was martwi.

1 Tm 5:8
„A jeśli kto nie dba o swoich, a zwłaszcza o domowników, wyparł się wiary i gorszy jest od niewierzącego” .
 Ranga miłości wobec „swoich” jest tu podkreślona.

2.

--- Cytuj ---Na kongresie będziemy mogli wiele się nauczyć o okazywaniu sobie miłości – w życiu codziennym, ludziom zupełnie obcym, członkom rodziny, a przede wszystkim czym jest prawdziwa miłość do Boga”.
--- Koniec cytatu ---

Oni czyli CK rzucając taki temat myśląc ,że są jedynymi na świecie którzy cokolwiek mogą mądrego powiedzieć na temat miłości do bliźniego.
Czyżby?
Pierwszy lepszy art. z internetu wygłoszony przez ks.  Antoni Bartoszek
https://www.gosc.pl/doc/3265173.Porzadek-w-milosci

Ks. Marek Dziewiecki
https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TS/milosc_blizniego.html

Pobieżnie przeczytałam i uważam, że ciekawie na pisał na podst. Biblii
o miłości do bliźniego.
"CHRZEŚCIJAŃSKIE ROZUMIENIE MIŁOŚCI BLIŹNIEGO"
https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TS/milosc_blizniego.html

Na kongresie puentą będzie mianowicie - Jeśli kochasz Jehowę dasz dowód swej miłości wspierając finansowo jw.org.
Ale co ciekawe zawsze jest info cyt.

--- Cytuj ---Wstęp jest bezpłatny, nie przeprowadza się żadnych zbiórek pieniędzy.
--- Koniec cytatu ---

A skrzynki na dobrowolne datki ,przy każdym sektorze , to co?
ATRAPY?!
I można zrobić z człowieka idiotę , ale w ramach miłości.

Ok. nie mogę się denerwować

Mefiboszet:
Tak to wyglada w Szczecinie.
Na zdjęciu basen dla dzieci 🤔🙏🙈😉

Stanisław Klocek:

--- Cytat: matowa w 09 Sierpień, 2019, 09:46 ---Gdzie się odbywają kongresy? W sensie są w różnych miastach, jest jakiś międzynarodowy?

--- Koniec cytatu ---
Tu wyszukiwarka - Po otwarciu okna kliknij na zakładkę ,,Kongresy". Następnie wpisz interesującą Cię lokalizację.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej