Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie  (Przeczytany 7321 razy)

Offline Reskator

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Maj, 2018, 20:05 »
Nawet chyba na śmieciarkach są reklamy WTS-u -pod butem gościa z pociągiem w tle.


Offline Roszada

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Maj, 2018, 20:09 »
Można by zrobić akcję i na deskach klozetowych nalepiać. :)
A może w Warwick tak mają? :)


Offline Proctor

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Maj, 2018, 21:36 »
Ok. Ale czegoś nie rozumiem.  Np. Do skrzynki co miesiąc wpływa 1000 zł na dobrowolne datki. 1000 na potrzeby zboru. Zbór płaci do KUSK co miesiąc 500 zł wiec zostaje 500 zł.  Przez rok odkłada 6 000 zł które i tak musi oddać do biura oddziału (zgodnie z listem) I tak do Cielca wpadną te pieniądze czy zbór kupi wózki czy nie. Zbór jest dojony tak czy inaczej. Wiec nie do końca rozumiem jak Cielecka zarabia na wózkach. Zarobi tylko w tedy gdy dzięki nim ktoś się zainteresuje, i zacznie ba sali wrzucać do skrzynki kasę.
Spristujcie mnie jeśli się mylę.
 


Offline Gwynbleid

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Sierpień, 2018, 16:25 »
Zatem czysty biznes. Za chwilę ogłoszą, że musisz mieć autoryzowany przez CK tablet lub telefon, żeby z jw library możnabyło korzystać na zebraniu lub w służbie. Oczywiście to urządzenie można będzie zakupić wyłącznie za pośrednictwem zboru.
Nota bene, nie wiedziałem, że można na wolnym rynku kupić te wózki, myślałem, że są robione na zamówienie dla WTS.
Raczej tego nie zrobią. Byłaby to blokada przekazu treści reklamowych. Taki adblock. Bez sensu
"Wiem, że nic nie wiem"


Offline Roszada

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Listopad, 2019, 13:01 »
W książce Zorganizowani... w roku 2015 pisano tak, jakby nie wszystkie zbory miały wózki i stojaki.
Pewnie w zborach wiejskich i małomiasteczkowych nie ma. No i w Afryce pewnie niewiele, skoro podają, że tylko w 35 krajach są w użyciu.

*** od rozdz. 9 s. 84 ***
Niektóre zbory ustawiają na swoim terenie stoliki, wózki lub stojaki z literaturą.


Offline Sebastian

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Listopad, 2019, 21:11 »
wg mnie powinni obczaić wszystkie wersety biblijne dot. kamieni a potem zarejestrować markę np. Kamień po angielsku
a następnie wszystkie swoje wózki oznaczyć logiem ze słowem kamień :)

wtedy spełniłoby się na nich proroctwo biblijne o tym że "gdy oni zamilkną, kamienie wołać będą" :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Listopad, 2019, 00:31 »
- Podejrzewam, że w Polsce to dopiero początek. Wózki przecierają szlaki i przyzwyczają nas do reklamy jw.org. Za parę lat będziemy mieli taką samą i takich samych rozmiarów reklamę jak w krajach zachodnich. Na wszystkim i wszędzie.  Już widziałem  w Świętokrzyskiem taki plastikowy kontuar jak niżej pokazujecie, z banerem na wysokim kiju - jw.org.  Stał obok dwóch wózków, na terenie sali kr. Po prostu odsunięto bramę przy ulicy wychodzącej na miasto i w tym miejscu ustawiono tę "trójcę". Przy niej dwie głosicielki. Plastykowy kontuar jest w ostrym niebieskim kolorze, odcinającym się od otoczenia, rzucającym się w oczy.  Wszystko przewidziane! Czysty markieting a la USa.  ;)
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Roszada

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Styczeń, 2020, 18:54 »
Towarzystwo Strażnica zanotowało swój pierwszy sukces w roku 2018. Sukces wózkowo-stojakowy. :)
Sami porównajmy dane:

2016 rok

*** yb16 s. 20 ***
Ponadto zbory na całym świecie zaopatrzono w jakieś 250 000 wózków na literaturę.

2018 rok (dopiero mamy maj)

"W 35 krajach świata Świadkowie Jehowy wykorzystują ponad 300 000 wózków z literaturą. Dzięki temu głoszą ludziom wszędzie tam, gdzie można ich spotkać, i dokładnie pełnią swoją służbę (2 Tymoteusza 4:5)"
https://www.jw.org/pl/wiadomosci/jw/region/korea-poludniowa/udostepnianie-publikacji-biblijnych-2018-olimpiada-paraolimpiada/

Czyli jeśli wózek to głoszenie, to głoszą tylko w 35 krajach. :)

"dokładnie pełnią swoją służbę" - czyli jak wózków nie było to było niedokładnie? :)
A w 2015 było tylko:
Cytuj

Do marca 2015 roku zborom na całym świecie dostarczono 165 390 wózków. Ponadto nabyto tysiące stojaków, stolików i stoisk na literaturę.
https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/dzialalnosc/dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87-ewangelizacyjna/wozki-z-publikacjami-biblijnymi/

Brak nowych danych.
Głosicieli słabo przybywa, to może choć wzrost stojaków poratuje sytuację. ;D


Offline Technolog

Odp: 2018 - Wzrastająca liczba wózków i stojaków na świecie
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Lipiec, 2020, 11:49 »
W latach 50 była taka sytuacja:
https://www.jw.org/finder?wtlocale=P&docid=1101993035&srctype=wol&srcid=share&paragraph=55

Cytuj
"Rozważmy to na przykładzie Stanów Zjednoczonych. W tamtym okresie 28 procent Świadków w tym kraju ograniczało swą działalność do rozpowszechniania ulotek i stania z czasopismami na ulicy."


To tak przy okazji jak to z wózkopodobnymi metodami głoszenia było kiedyś.