DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

STRAżNICA MAJ 2019 STRONA

(1/10) > >>

WIDZĘ MROKI:
Co myślicie o słowach ze strażnicy z Maja 2019 strona 28 punkt 9

"9 Studium Strażnicy to studium Biblii........."

Czyli ?..................................................................

coma:
Daj link, bo większości (w tym mi :) ) nie będzie chciało się szukać.
Kiedyś było studium Biblii na podstawie Strażnicy, zmienili to na studium Strażnicy. Naturalnie więc zmienią teraz nazwę na studium Biblii. Przecież to oczywiste, że Strażnica to taka Biblia w wersji rozszerzonej.

Opatowianin:
A może niedługo zabłyśnie nowe światło: "Wypełniło się kolejne proroctwo z Objawienia - otwarto nowe zwoje - logika podpowiada, że może chodzić tylko o czasopismo Strażnica" ;D ;D ;D ;D

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: coma w 29 Lipiec, 2019, 12:46 ---Daj link, bo większości (w tym mi :) ) nie będzie chciało się szukać.
Kiedyś było studium Biblii na podstawie Strażnicy, zmienili to na studium Strażnicy. Naturalnie więc zmienią teraz nazwę na studium Biblii. Przecież to oczywiste, że Strażnica to taka Biblia w wersji rozszerzonej.

--- Koniec cytatu ---

zaznaczenie moje

Wybacz albo nie, większości nie będzie się chciało, po pierwsze primo, pisz za siebie, po drugie primo, nie interesuje mnie że jesteś leń ;), albo coś robisz, albo  nie, I TYLE OD GÓRNIKA.

coma:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 29 Lipiec, 2019, 13:47 ---zaznaczenie moje

Wybacz albo nie, większości nie będzie się chciało, po pierwsze primo, pisz za siebie, po drugie primo, nie interesuje mnie że jesteś leń ;), albo coś robisz, albo  nie, I TYLE OD GÓRNIKA.

--- Koniec cytatu ---
A ty jesteś leń, bo tworzysz kolejny temat na szybko i nawet nie chce ci się podać linku do źródła.
Czuję się jakbym rozmawiał ze starszym.  Dziękuję dobranoc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej