NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Dzień dobry Wszystkim

<< < (9/10) > >>

zenobia:
Witaj , nie sugeruj sie opiniami innych na temat forumowiczow
Grunt to mieć własne , nie narzucone przez innych zdanie /wszędzie / :)

Reskator:
Dzień dobry

Takajaja:

--- Cytat: 30LatPrzyPrawdzie w 23 Lipiec, 2019, 12:39 ---
Takajaja: Przepraszam, nie taka była moja intencja, może zinterpretowałaś to mylnie, już wyjaśniam.

"Wierzę w to, że są tu osoby szczere, które w szczerych intencjach informują o tym czego same doświadczyły będąc gorliwymi w wierze i którzy nadal kochają Jehowę. "

Wierzę w to, że są tu osoby szczere (bo są na pewno), które szczerze dzielą się swoimi doświadczeniami i informacjami, będącymi gorliwymi w wierze osobami (osobami, które kochają Boga, wiedząc jak ma na imię z Biblii.)
Wiem, że jest to forum, które zrzesza różne wyznania, dlatego proszę nie odbierać moich słów personalnie. Nie miałem zamiaru nikogo niepokoić ani w żaden sposób dyskredytować. :)

Takajaja: Bardzo szanuję Twoją jak i innych Osób na forum szczerość. :)


--- Koniec cytatu ---

30latprzyprawdzie:
Ja to zinterpretowalam tak jak ty wlasnie napisales, ale dziekuje za glebsze wyjasnienia chociaz zupelnie nie potrzebne :-)))
Ale śmiem twierdzic ze ty mnie zle zrozumiales, dlatego wyjasnię....
Chodzilo mi o twoje slowa " i ktorzy nadal kochają Jehowę"
Nie wiem czy wiesz, ale tu wieksza polowa ludzi na tym forum to osoby ktore moze nawet wątpią w istnienie Boga juz nie mowiac o tym jak ma na imię i czy to imię powinno czy nie powinno sie wymawiac bo to inny temat.
Wszyscy jestesmy tutaj pokiereszowani przez Matrixa jakim jest ORG. Obraz takiego Boga jaki oni przedstawiają to chyba 90% forumowiczow uwaza za nieludzki.
Ja osobiscie mam gdzies takiego Boga ktory ma mnie straszyc i karcic ostracyzmem.
Moja rodzina chociaz nie SJ nigdy i to przenigdy nie odwrocili się ode mnie jak zostalam SJ ( a niby to ludzie niedoskonali) a taki bog Jehowa (doskonaly) ( chyba zaczne od dzis pisac "bog" z malej litery) i jego reprezentancji i samozwańcy jednoczesnie (prawie idealni bo za takich sie uwazają bo przeciez reprezentuja prawdziwego boga niby) bedą mnie za jakis czas ( chociaz troche juz zle patrza) beda mnie traktowac jak zlo. Jak trendowatą!
I pytanie czy ten bog Jehowa( byc moze wymyslony) ma prawo byc kochanym? Jak mozna nadal go kochac?? Albo w ogole kochac?
Ludzie ze swiata nie znajacy "prawdy" lepiej trakrują bylych SJ niz sami SJ.
Moja matka ( niedoskonala)chociaz uwazala ze robie zle zostajac SJ, nigdy nie przestala mnie kochac i nigdy mnie nie karala w rzadem sposob za to ze wybralam inna drogę zyciową niz ona by chciala. A taki bog Jehowa (dosonaly) mnie jako tez niby jego dziecko.....bedzie mnie karał ze odeszlam? Chociaż nie pije, nie pale, nie ćpam, dziwka nie jestem. Tylko poprostu dobrym czlowiek, ktory chce byc szczesliwy. Wiec to bylo po pierwsze. A po drugie: to osobu ktore kochają boga Jehowę to  moze ich tu jest niewiele, bo gdyby naprawde kochali to by ich tu nie bylo....bo to forum jest zabronione. Jak tu ktos przychodzi to na przeszpiegi lub z ciekawosci i raczej cicho siedzi zeby nie miec problemow. A betonowcow czyli gorliwych w wierze to tu nie ma bo wlasnie sa na zebraniu, na stojaku lub od domu do domu.

Mam nadzieje ze mi wybaczysz ten wykład. Chcialam tylko ci uzmyslowic ze tych "gorliwych w wierze i nadal kochajacych Jehowę" to tu jak na lekarstwo.
No i przepraszam za moje osobiste wywody....

P.S a ty przypadkiem nie pracujesz w hurtowni? Hihi... :-)))
Bo wszystkim hurtowo odpisujesz 8-)

STORCZYK: dziekuje ci siostro za wsparcie :-*

30LatPrzyPrawdzie:
Takajaja: Bardzo dziękuję, że chciało Ci się to tłumaczyć i dodam, że całkowicie rozumiem Twoje podejście. :)


--- Cytat: Takajaja w 23 Lipiec, 2019, 19:40 ---Mam nadzieje ze mi wybaczysz ten wykład. Chcialam tylko ci uzmyslowic ze tych "gorliwych w wierze i nadal kochajacych Jehowę" to tu jak na lekarstwo.
No i przepraszam za moje osobiste wywody....

--- Koniec cytatu ---

Nie mam żadnych podstaw żeby się na Ciebie gniewać, rozjaśniłaś mi sprawę. :)


--- Cytat: Takajaja w 23 Lipiec, 2019, 19:40 ---P.S a ty przypadkiem nie pracujesz w hurtowni? Hihi... :-)))
Bo wszystkim hurtowo odpisujesz 8-)

--- Koniec cytatu ---

A bo tak łatwiej chyba... Kilka pytań się uzbiera i hurtem wyklikam odpowiedzi. :D

Zdrówka życzę! ;-)

cocacolasong91:
Witaj :) (jak zawsze spóźniona :D )
podziękuj koledze że pokazał Ci dobry kierunek
rodzinka cała ŚJ ...jakie relacje ?

pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej