OGŁOSZENIA oddam, przyjmę, wymienię literaturę > SZUKAM, ODDAM, ZAMIENIĘ

Mała Kasia cierpi i czeka na ratunek

(1/3) > >>

Niezapominajka:
Kasia ma tylko 3 latka, jest bardzo chora, ma poważną wadę serca i zwężenie zastawki pnia płucnego.
Dziewczynka bardzo męczy się ma problemy z oddychaniem, paluszki i usta sine, saturacja ciągle spada.

Jedyną nadzieją jest bardzo kosztowna operacja w USA. Koszt operacji niemalże 5 mln zł.
Rodzice założyli zbiórkę na siepomaga mając nadzieję, że szybko uzbierają pieniądze, bo upływający czas jest wrogiem Kasi.
Założeniem było że uda zebrać się pieniążki w ciągu 3 miesięcy, bo sytuacja jest naprawdę dramatyczna.

Niestety kolejne przedłużenie zbiórki, o kolejne trzy miesiące nie dało upragnionego rezultatu.
W tej chwil zbiórka trwa już 8 miesięcy i ciągle brak ponad 1 200 000 zł.
Ciągle nie można wyznaczyć terminu operacji ratującej życie Kasi, a to kolejne 3 miesiące czekania na operację.

Rodzice boją się że Kasia nie doczeka operacji. Muszą uzbierać 80% sumy aby wyznaczyć termin operacji.
Bardzo was proszę w imieniu rodziców i małej dziewczynki o pomoc.
Nie pozwólmy dziecku umrzeć w cierpieniach.

https://www.siepomaga.pl/kasia



Niezapominajka:
68 razy przeczytane, a ile osób wpłaciło ?
Chwalcie się proszę :)
Będzie miło zobaczyć waszą życzliwość wobec małego dziecka i jej rodziców :)

Cytryna:
Kochana,nietaktownie pytać kto wpłacił.Ja nie wpłaciłam.Nie zobaczysz mojej życzliwości w postaci ofiarowania pieniędzy akurat dla tej rodziny ,dla której Ty chcesz.A komu pomogłam do tej pory w tego typu zbiórkach,wie  Bóg i potrzebujący.

Villa Ella:

--- Cytat: Cytryna w 12 Lipiec, 2019, 20:19 ---Kochana,nietaktownie pytać kto wpłacił.Ja nie wpłaciłam.Nie zobaczysz mojej życzliwości w postaci ofiarowania pieniędzy akurat dla tej rodziny ,dla której Ty chcesz.A komu pomogłam do tej pory w tego typu zbiórkach,wie  Bóg i potrzebujący.

--- Koniec cytatu ---
Mojej również. Datek na cele charytatywne jest sprawą osobistą. Gdybym na każdą zbiórkę, udostępnianą, choćby na fb, wydała tylko złotówkę, po dwóch dniach byłabym bez wypłaty... Z całym szacunkiem, ale to forum, moim zdaniem nie jest miejscem, na zamieszczanie takich postów.

Terebint:

--- Cytat: Villa Ella w 12 Lipiec, 2019, 20:29 ---Z całym szacunkiem, ale to forum, moim zdaniem nie jest miejscem, na zamieszczanie takich postów.

--- Koniec cytatu ---
Niech sobie jest takie miejsce, ale bez takiej, jakby to powiedzieć, aby nikogo nie obrazić... hmm... manipulacji? wymuszania? To są delikatne sprawy, dla pomagających również.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej